Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Chorykrólik gratulacje :) mojej jeszcze nic nie wystaje z buźki :/ pół roczku juz skonczyla, ale to szybko leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha widze, ze nastepnym zakupem bedzie kask hehe ;) Ja z trojmiasta, rozm s/m, boje sie, ze w pl nie zdaze, lecimy tydzien przed, wiec jak sie uda kupie tutaj. Ale fotki mozesz przyslac, moze mnie zainspiruje ;) Justa dzieki, nie chwalilam sie, bo bylam w stresie i poki nie podpisalam papierow nie wiedzialam, co bedzie. A gdzie ta kwiaciarnia? bo ja w pl bede. Kawa jak najbardziej jestem za, moze zaciagniemy Anie do starbucksa hehe ;) Izuniek dzieki :) ja wcale szczesliwa nie jestem na te zabki, bo boje sie kiedy zacznie ostrzyc je na mnie ;) Zreszta wychodze z zalozenia, ze im pozniej, tym pozniej sie psuc beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik-ale niespodzianka!nic sie nie chwalilas;) ja mam sukienke w szafie w pl ale moja sie nie nadaje do niczego bo ja mialam drapowania i jak na poczatku byly tak pod koniec wesela juz mialam suknie z trenem- bo jak szlismy do Kosciola to mi Pawel przydepnal i sie jedno urwalo a potem to juz po trochu po trochu i pod koniec nie bylo nic....takze moja sukienka nie nadaje sie do niczego:( zreszta ja uwazam,z e bylo to najgorzej zainwestowane 2tys!!!zebym chociaz wygladala jak ta przyslowiowa Ksiezniczka w Tym Szcegolnym Dniu:O a tu nawet tego efektu nie bylo;) A Starbuck-chyba jestem coraz blizej by sie coraz dalej wybrac:Ddzis bylismy ponad 3h na spacerze a maly nadal w wozku spi:Dniech spi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej królik mojego brata zona chce sprzedac swoją suknie,ale nie wiem czy sie tobie spodoba no i cena,jak chcesz to wysle Tobie zdjecia na maila , na allegro sprzedawala ja za 600zł chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja zakret jestem :P nie doczytalam do konca kwiaciarnia tutaj :P Tez mi sie pomylilo kto by tu wesele robil ot madra ja :D Ania sukienka byla super co Ty gadasz, no i popatrz dwa w jednym na poczatku drapowana a pozniej tren :D ee tam gadasz slicznie wygladalas. A co to kasy na sukienke ja bym wypozyczyla a nie kupowala no ale to moje zdanie ;) No mozemy sie wybrac :D Tylko prosze w weekedn kiedy moje dziecie zostawie w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiesz Justa chcialo sie nowa:O ja to bym teraz napewno wypozyczyla albo kupila uzywana na allegro za 500 zl.... dlatego Artus na chrzest idzie w czyms neutralnym co potem jeszcze zalozy a nie w "chrzcielnym garniaku"....nigdy wiecej jednorazowych-garderobianych-wydatkow!!o nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
krolik GRATULACJE !! ja mam swoja suknie biala skromna tutaj jest na ramiaczkach regulowanych i mam szal do niej jesli chcesz zdjecie to ci wysle jesli tutaj robisz to polecam Monice catering jesli jestes zainteresowana zorganizowaniem jedzenia i obslugi na blachu jest polska restauracja i ceny nie sa wygurowanie o ile sie nie myle 25e za osobe ale taka cene mi powiedzieli o chrzciny nie wiem jak o slub ja zmeczona bo maly daje popalic ale jest wesolo ;) od dzis zaczelam mu gotowac bo przestal mi jesc,nie je mi w sumie duzo ale zaczol to mnie cieszy bo do pl chce jechac 21 kwietnia i mam plan ze do tego czasu maly ma jesc normalne nasze jedzenie koniec z cycem przez caly dzien Poklocilam sie dzis z tesciowka bo juz nie wytrzymalam jak mi sie wtracala ze jestem zla matka bo zle karmie synka bo nie wciskam w niego jedzenia a jak uslyszalam ze przeze mnie moze sie zle rozwinac bo powinnam mu dac juz dawno pol zoltka to peklam i jej wygarnelam co mysle ze to moje dziecko i razem z mezem podejmujemy decyzje a nie ona bedzie mi mowic co mamy robic i ze rady od niej przyjme bo wkoncu wychowala 3 dzieci ale ma sie nie wtracac i tyle a mezowi powiedzialam ze jak pojedziemy do niej i bedzie sie tak wtracac to bez zastanowienia pakuje siebie i piotrusia i pojdziemy do hotelu a on powiedzial ze pojdzie razem ze mna ale wczesniej jeszcze powie co mysli wiec ciesze sie ze jest on ze mna wiem ze nie jestem idealna matka i ze moj syn powinien juz duzo jesc ale co mam zrobic jak raz chce sloiczki a raz nie a na kaszki wszelkiego rodzaju jest uczulony, to co mam na sile w niego wciskac dzis dalam mu moje ugotowane i zjadl troszke,zjadl nawet troszke hlebka z maselkiem dzisiaj na sniadanie i nawet zjeadl deserek wiec chyba jest dobry start ;) do tego moj synek zaczol kaszlec i ma zatkany nos i nie wiem co mam robic czekam na IBUM w przyszlym tyg paczka przyjdzie meczylo go cala noc kurcze to tyle u mnie no i powoli doskfiera mi samotnosc i guganie uciekam synek mi sie obudzil buziaczki dla was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dlatego latalam do kosciola ;) aj tam, na pewno wygladalas pieknie :) malego jakby co to tam jakos nakarmisz, sa kanapy, siadziemy w kacie i bedzie ok Izuniek dzieki za checi :) Justa wesele tu to wcale nie taki zly pomysl, zapraszasz do pubu i spokoj, taki byl nasz plan, ale tesciowa prawie nas zywcem zjadla haha ;) Ja kiecki szukam do 100e, bo przy malym to wiem, ze sie uswinie, wiec szkoda kasy. mysza dzieki, mozesz podeslac fotki chorykrolik@o2.pl, tesciowa sie nie przejmuj, pogadac sobie moze, ale to Wy podejmujecie decyzje, najwazniejsze to usmiechac sie i robic swoje ;) Widzisz, ja sie boje, ze spuszcze go z oka i mi go nakarmia tortem albo soczkiem na weselu... Sylwucha sukienka sliczna, na pewno wygodna, w drutach bym sie wykonczyla ;) We wtorek jade przymierzyc dwie, wiec sie zobaczy, dam znac. Padam na twarz, uczymy sie tanczyc z youtube, smiechu co niemiara, a maly patrzy jak na czubkow ;) Marchewki dalej nie lubi, jutro 3 podejscie, a pojutrze probuje ziemniaczka. W ogole to mial byc skromny obiad, bo szkoda kasy na impre, potem moj wymyslil, ze on by chcial tance i torta, jak sie nazbieralo to 35 osob wyszlo, no i okazuje sie, ze bedzie wesele haha. Sala juz dzis zaklepana, zaliczka wplacona, menu wybrane, teraz szukamy obraczek. tesciowa zalamana, ze w miesiac nie zdazy schudnac hehe ;) Dobrej nocki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Kochane POMOCY!!!! Pilne!! co jest dobre w tym kraju aby pozbyc sie katarku u niemowlat bo syn mi kaszle przez co cala noc meczyl sie z kaszlem a to przez ten cholerny katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza nawilzanie np woda morska w sprayu+odciaganie katarkiem powinno pomoc, w bootsie sa kropelki z ktorymi mozna robic inhalacje (np nad miska z goraca woda) lub wylac kilka na poduszke albo kolo malucha gdzies, zeby mu sie latwiej oddychalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
daje krople na wilgotny recznik ktory wieszam na kaloryfer sprobuje teraz dac kropelke na poduszke dziekuje mam jeszcze syrop prawoslazowy co wy o tym myslicie aby mu dac? albo witaminke c w kroplach Posmarowalam mu nosek mascia majerankowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroliku ja tak czytalam Twojego posta, ze tez zrozumialam, ze slub w Irlandii, a to tylko formalnosci tutaj? Troche zamieszania teraz przed wami, ale jak widze wsyztsko sprawnie idzie, super! tylko tesciowa biedna, na jakas super diete bedzie musiala przejsc hehe sukienka absolutnie bez drutow, jezeli bedziesz chciala sie poruszac i jeszcze synka pokarmic miedzy czasie, a na ebay zagladalas? czasami w debenhams mozna znalezc fajne sukienki na przecenie, teraz bedzie pewnie zacznal sie mid season sales to moze cos w przystepnej cenie uda ci sie wyhaczyc:) Mysza na katar niestety nic wiecej poza tym co pisal krolik nie wymyslili, jak to mowila, nieleczony trwa tydzien a leczony 7 dni... niestety bedziecie musieli sie teraz pomeczyc :/ oby na gardlo i uszka mu nie poszlo. Mysle, ze vit C w kropelkach nie zaszkodzi, pryskaja woda morska i odciagaj. Powodzenia, mam nadzieje, ze szybko Piotrusiowi odpusci. A z tesciowymi to niestety tak juz bywa, musisz postarc sie podchodzic z dystansem do takich rzeczy, ja to przewaznie spokojnie wyslucham a i tak robie po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroliku az weszlam na tego debenhamsa :) moze nie za 100, ale ponizej 200 juz mozna kupic cos ciekawego, ponizej link :) moze tez na ebay poszukaj, bo to jeszcze akcesoria dojda. http://www.debenhams.ie/webapp/wcs/stores/servlet/Navigate?sfv=Wedding+dresses&ps=default&catalogId=10001&lid=%2F%2Fproductsuniverse%2Fen_GB%2Fproduct_online%3DY%2Fcategories%3C{productsuniverse_18661}%2Fcategories%3C{productsuniverse_18661_17627}%2Fcategories%3C{productsuniverse_18661_17627_81649_ms}&langId=-1&sfn=CATEGORIES&storeId=10052&pn=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza pierwsze co to na advertsie patrzylam ;) jutro przymierzam dwie, ale widze, ze nowe sie pojawily jakies. o tkmaxie nie pomyslalam. spokojnie ze zdjeciami, kuruj synka teraz. mysle, ze wit c nie zaszkodzi. jutro przymierzam te: http://www.adverts.ie/wedding/ivory-wedding-dress-and-shoes/616699 http://www.adverts.ie/womenswear/for-sale-maggie-sorotto-wedding-dress/242559 Sylwucha ach bo ja taka zakrecona, ze nie napisalam dokladnie ;) w nocy, jak po raz kolejny wstawalam do malego, to stwierdzilam, ze nienormalni jestesmy, marze o tym, zeby sie wyspac ;) do debenhamsa to moze w tygodniu skocze, ebaya zaraz sprawdz, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik gratulacje! Trzymam kciuki! Kurcze ja jak pomyśle o tych wszystkich formalnosciach to mi sie odechciewa ślubu :-) a rodzice mnie namawiają żeby razem z chrztem Daniela zrobić , chrzciny mamy 27 maja w pl :-) Mysza jak Piotruś z tym katarkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik gratulacje! Trzymam kciuki! Kurcze ja jak pomyśle o tych wszystkich formalnosciach to mi sie odechciewa ślubu :-) a rodzice mnie namawiają żeby razem z chrztem Daniela zrobić , chrzciny mamy 27 maja w pl :-) Mysza jak Piotruś z tym katarkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, badzo chetnie, ja jade na przymiarke na 19, a na 20 na uczelnie musze, jak skoncze to juz ciemna noc bedzie, ale obiecuje nastepnym razem ;) Magda, do maja to masz kupe czasu, zdazylabys spokojnie zalatwic wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta druga mi sie tez podoba :D Mysza to w takim razie ja do Ciebie mam chyba najblizej a ja nawet nie wiedzialam, bo do tyrrestown chyba zle napisalam :P mam chwilunie ;) ja szukam rowerku dla malego, bo on ma jakis szal biega mi za dziecmi na rowerkach i sie wykloca o przejazdzke :P no ale to taki wiek ze za maly na porzadny rower a za duzy na ten plastikowy i mam problem :O A no domyslam sie, ze sie chcialo nowa sukienke :D No tutaj niby z sukienki sie pozniej robi ubranko dla dziecka na chrzest ale co to w ogole za filozofia to ja nie wiem. Tu pewna paniusia za 3 tys euro sukienke ma i ostatnio sie zastanawialismy czy ja potne na ubranko, bo niedlugo rodzi :D A na katar Mysza hmm mozesz ten vicka sprobowac, chociaz mowia ze to dopiero od 2 lat ale ja moejmu stopki smarowalam jak byl chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
just a ty gdzie mieszkasz? jak dobrze pamietam to w lucan? bo ja na ongar wszedzie jest blisko ale jak sie ma samochud bo autobusami sie tluc z dzieckiem to jakas katorga ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Mysza ja nie w lucan :D ongar hmm nie slyszalam nigdy ale ja to mam taka orientacje w terenie, ze lepiej nie mowic :P nie wiem czy o mojej wiosce slyszalas ale to zaraz kolo Clonee, na blanch mam jakies 10min nawet nie. A to racja tu bez auta to tragedia jest :O cale szczescie mam ten kawalek blachy :D wiec nie jestem uziemiona w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
to gdzie ty mieszkasz bo ja mieszkam na granicy clonee a ongar a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa na advertsie powinnas cos znalezc, na pewno maja rowerki kurcze, zachcialo mi sie przez noc kamerzysty, ale ceny maja okrutne! to jakis zart chyba, ze ludzie placa 2,5 tys za podstawowa wersje... dobry biznes sie kreci na weselach widze. dlatego zawsze bylam przeciwniczka wesel, a teraz ciagle slysze, ze to raz w zyciu i co chwile cos dochodzi... No nic, jakas ciotka pokameruje, ktos porobi foty, moze cos z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
krolik wyslalam ci zdjecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz znalalzlam :D Ale dzieki :) No ja Ci powiem, ze z dwojga zlego wolalabym fotografa niz kamerzyste pozniej i tak sie tego nie oglada. No i ja nie lubie siebie na fimikach ale to juz inna para kaloszy :P Mysza no to ja do Ciebie mam pewnie 2 minuty :P Ja w pieknej wiosce :D Dunboyne :D:D:D A wlasnie czy mi sie cos ubzduralo czy Ty pisalas o tym przedszkolu domowym ??? bo ja chcialabym malego gdzies dac, bo on do dzieci mi sie rwie a tutaj jakos male przyjazne mamuski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naszym forum, to jak jest cisza to jak makiem zasiał, a jak się coś ruszy to na całego:) Króliku gratuluję decyzji i z jednej strony zazdroszczę Ci a z drugiej współczuję... Zazdroszę przygotowań, bo mnie to bardzo ekscytowało przed moim ślubem, u nas organizacja trwała 5 m-cy łącznie z szukaniem i wynajęciem sali, ale 5 tyg. to już extremum. Powodzenia życzę i jak każda służę radą i pomocą. Szkoda że nie jestem w Pl, bo chętnie bym się tym wszystkim dla Ciebie zajęła, nawet na drugim końcu Pl ;) U nas też nie było kamerzysty tylko kupiliśmy kamerkę i brat męża filmował co mógł, a drugi brat robił zdjęcia. Kamerzysty nie chciałam, a z wynajęciem dobrego fotografa był problem, bo krótki termin i w sezonie - lipiec. Poza tym mój ma "świra" na punkcie zdjęć i żaden fotograf nie był dla niego wart 2-3 tys. Także mamy zdjęcia mniej profesjonalne ale bez kosztów;) Zaproszenia robiłam sama i inne gadżety też. Strasznie mnie kręcą tego typu imprezy. Ząbków też gratuluję Blance i Vincentowi/Vincentemu? jak to się odmienia? Nasza Julka ma 2, ale idą jej chyba u góry bo marudna jest strasznie i palce ciągle w buzi. Kiedyś właśnie gdzieś wyczytałam, że ząbkowanie jest dziedziczne. Jeśli rodzice mieli wcześnie ząbki, to i dziecko wcześniej będzie miało, ale jeśli któreś miało bolesne wyżynanie się ząbków to i dziecko czeka podobnie... ot taki nasz prezent dla naszych pociech. Gdybyśmy nawet nie wiem jak się starali to i tak pewnych rzeczy nie przeskoczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Just@ no to zapraszam na kawusie ;) autkiem to mamy blisko do siebie ;) tak to ja pisalam o przeczkolu tutaj na osiedlu mamy fajne 3,5e za 1h a wiem ze tez na tyrllestown jest jedno i nawet na tam gdzie ty mieszkasz tez kiedys slyszalam ze jest ale nie mam zadnego kontaktu ;( ja lubie do ciebie jezdzic do ciucholandu jest fajny bo ladne,firmowe ciuszki mozna tam kupic ale juz dawno tam nie bylam odkad urodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z mila checia sie wybiore :D Tylko z moja orientacja w terenie moze byc ciezko z trafieniem :D mam kolezanke w tyrrestown wiec tam jak dojechac wiem :P no ale jakos sie odnajde. Musimy sie wymiec tel to sie jakos zgadamy :) tylko ja Ci na meila moge wyslac, bo na forum nie chce pisac... No wlasnie widzisz ja nie wiem gdzie jest to przedszkole, bo takie normalne to wiem gdzie jest ale menagerka nigdy do mnie nie oddzwonila :O W innym sie dowiadywalam to 7e za h. Za te 3.5e bylabym sklonna nawet i do tego Twojego go wozic nawet na 2 czy 3 godzinki. Co do ciuchlandu to ja malo zorientowana jestem, nigdy nie bylam i nie wiem czy jest nawet:P No ale jak jestes zmotoryzowana to mozesz sprawdzic i ja wtedy zapraszam na kawusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×