Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość mieszkankairl
czesc ja bylam dzis na prześwietleniu i na wizycie i okazuje sie ze kamien sie powiekrzyl i bede miec laserowe usowanie jego juz sie boje mam czekac na termin zabiegu. Rudik wszystkiego najlepszego dla Julki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudik wszystkiego najlepszego dla Julki z okazji pierwszych urodzinek :-) xxx Ja ostatnio w wawie i wozek odbieral;qam tam gdzie walizki , z tasmy na nietypowy bagaz. Oh ja kibicuje i Daniel zauwazyl ze nie jest w centrum uwagoi strasznie marudzil -ogladam dalej ale emocju juz opadly :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanko a jaki kamień? Gdzieś musiałam ominąć twój post, woreczek, nerki? Dzięki dziewczyny, u nas świętowanie urodzinowe dopiero w niedziele, a i tak wszyscy już mówią o meczu Irlandii z Chorwacja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Rudik,Sywucha12 wszystkiego najlepszego dla dzieciaczkow just zdrowiej kochana ;) krolik ciesze sie ze jestes zmotoryzowana ;) dzieciaczki lubia jezdzic autkiem a i ty tez lepiej sie poczujesz ze nie musisz siedziec w domku lub buse sie tluc ;) moj zuczek stoi przed domem ;/ nie mam pieniazkow na ubezpieczenie bo zasilek mi sie skonczyl i juz nic mi sie nie nalezy ;/ coz zuczek pojdzie do sprzedania bo jak tak stoi to natura go zniszczy ;( just jak wyzdrowiejesz to kochana zapraszam na kawusie i ciacho ;) postaram sie cos upiec ;) u mnie maminka jest ;) ale piotrus cos nie chce z babcia czasu spedzac ;( dzis kibicowalismy jak widac na zdjeciach dalam malemu garnek i lyzke drewniana to mialam z niego ubaw ;) ale nam sie pogoda zrobila co.. juz mam dosc siedzenia w tym domku ;) spokojnej nocki sloneczka ;) i milego weekendu wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiyjgtfe
Mamy napiszcie prosze jakie macie zagraniczne spacerówki dla dzieci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankairl
w nerkach mam te kamienie od 16 raoku raz byly w jednej u wylecialy a teraz w 2 i sa juz za duze zeby cewnik mógł im pomudz wyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela najlepsze zyczenia dla Julki z okazji 1ego roczku !!!xxx Mieszkanko to moze czym szybciej tym lepiej i bedzie juz po 3 mam kciuki . Sylwucha milej imprezki, smacznego torta dla Blanki :-)xxx milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankairl
ela 100lat dla solenizantki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna usmialam sie z tego o syropku :D tez bym zostawila na dole ale bym musiala malego targac razem z tobolami, a tak to se wepne go w rame i mam. Jo, chyba mozna, cos mi sie tez w oczy rzucilo, chyba nawet w aucie ;) myszko ja juz wczesniej bylam zmotoryzowana, tylko, ze bez ssaka jezdzilam, a tak to za bardzo nie ma gdzie autem jezdzic, do centrum lepiej busem, bo parkingow brak. Elu sto lat dla corci z okazji urodzin :) moi sasiedzi rozgrzewaja sie przed jutrzejszym meczem, az sie boje co beda wyprawiac jutro, jak zagra Irlandia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzisz pokazalam mu nasz slynny syropek :D Aaaa oni to malo wiedza jeszcze ;) No tak w sumie racja. Jak maly zacznie smigac, bedzie juz latwiej. No jak nie masz gdzie jezdzic mozecie do mnie :D Mysza z checie sie wybiore, bo caly tydzien w domu siedzialam raz, ze chora a dwa pogoda taka ze nawet nie chcialo sie nosa wystawic. Dzieki :D zyczenia zdrowia pomogly, bo juz czuje sie zdecydowanie lepiej :D Oj moze byc wesolo jutro :D widzialas moj balkon :P do mojej klatki jakis 3 mlodych sie wprowadza w pon :O mam nadzieje, ze nie beda imprezowac, bo to wszystko slychac :O a oni centralnie pod nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankairl
kochane gdzie kupowałyście ubranko do chrztu chodzi mi o irl. i jakie sa ceny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanko ja kupiłam w freckles, to take maly sklepik z ubrankami do Komuni i chrztu itp.to ulica od henry st.( na przeciwko h&m) 65 ja dokupilam biały sweterek, skarpetki, buty i body oddzielnie to pewnie + 20-30 Kto teraz obchodzić będzie urodzinki lub narodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankairl
ja 7lipca mam urodziny i chrzciny córci :) dzieki za namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
14 lipca roczek moj Piotrus ma ;) ja kupilam na chrzciny od kogos garniturek za 15e i byl super ;) just to musimy sie zgadac i zapraszam na kafke ;) oby pogoda nam dopisala i taka na dlugo pozostala ;) my wlasnie z wycieczki wrocilismy bylismy nad woda w virgini czy cos takiego bylo super ;) teraz mecz i mam nadzieje ze irl wygra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorykrolik juz wiem jak wyglada krwiaczek na dziaselku :/ juz wiem tez dlaczego Laura nie chce myc zabkow ... "Zrobilysmy" dzis przeglad, mowilysmy cala buzia "aaaaaaaa" i oto prosze 3 zabki naraz sie przebijaja, to chyba jakies trzonowe, bo wielkie, 2 widac (gora, dol) a jeden na gorze z krwiaczkiem, dziaselka (w tym zapowiedz 4-tego zabka) opuchnieta na maxa :(:( czy to normalne, ze mojemu dziecku zabki ida czworkami ????? A czy blackberries juz rozpakowana w PL? jak podroz minela Wam? Dziewczyny a nie wiecie co u Marigo? 100 % lat nie odzywala sie do nas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dosyc siedzenia w domu, niemowlecej paplaniny i ogladania kupek!!! chce isc do pracy, odchamic sie, poprzebywac z doroslymi ludzmi, porzadnie sie ubrac i uczesac... ja sie juz cofam w rozwoju! I to nie pomaga, ze chlopaki ida na spacer i daja mi odpoczac, brakuje mi czegos :( Dzis na poprawe humoru chcialam kupic sobie ciuch i co? Skonczylo sie na szwedaniu od sklepu do sklepu i mysleniu, ze musze nowe skarpetusie malemu kupic i tylko zla do domu wrocilam. Nawet sie nie mozna ogarnac, maly umyslil sobie plucie w trakcie jedzenia i inne zabawy i tylko idac na spacer rzucam okiem, czy nie mam zarcia we wlosach, WTF??? Faceci to maja dobrze, wstaja, ida sobie do pracy, wracaja wieczorem i luzik. Co za niesprawiedliwosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilac o widzisz, ten nasz krwiaczek to stanal w miejscu i sie nie chce przebic, za to maly zaczal fochowac przy myciu, odmienilo mu sie cos. Tak, mozliwe, ze Laurce ida naraz, taka zlosliwosc zebowa to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim. Straszna tu cisza:) ale sie nie dziwię bo jak miałyście też taka fantastyczną pogodę:) co ja to kto by siedział przed kompem. Moja córcia cały dzionek spędziła na ogródku i bardzo była z tego zadowolona. tylko tatuś miał pełne ręce roboty bo po długiej nieobecności to wszystko nam pozarastało. Mnie sie też nazbierało kilka pranek ale powolutku jakos dałam radę z małą pomocą. Za to teraz odczuwam skutki,:( bo miednica i staw biodrowy dają nieźle popalić. Ale co tam, mogło być gorzej:) Oby więcej takich słonecznych dni:) Życzę miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, jak zaczęłam pisać to nic nie było ale jak tylko wysłałam to juz 3 posty przedemną sie pojawiły Ha ha ha Apropo ząbków to córce mojej siostry tez wychodziły kilka naraz więc to chyba normalne. Moja Julka ma tylko 2 z dołu i cos nie chce reszta ruszyć. Pewno tez tak bedzie że wszystkie naraz pójdą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
krolik znam to uczucie ;) ja sie ciesze ze moja mama przyleciala bo juz mialam wszystkiego serdecznie DOSC!! chociaz moj maly nie chce zbytnio zostac z babcia to czasami mi sie udaje i mam czas dla siebie aby moc sie spokojnie wykapac a nie brac szybkiego prysznica w stresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis chyba taki dzien do d.... Ja z czegos dzis cos rozniose:O Aga nie przejmuj sie nie tylko Ty tak masz :O daje na glowe od siedzenia w domu, ja wlasnie o tym myslalam ostatnio, ze powinno sie wyjsc gdzies same bez dzieci na piwo. kregle czy cos. Bo to idzie oszalec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorykrolik no przykro mi :( u mnie na szczescie to maz 3/4 czasu spedza z dzieckiem, bo ja ... NIE NADAJE SIE do siedzenia w domu, mimo calej milosci do corki, wysiadam, tak po prostu. Ale wiesz ... lepiej miec jedzenie we wlosach niz ... kupe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza o, widzisz, to nie masz zle, moja to sie nie mogla tu odnalezc jak byla tydzien, jeszcze sie poprztykalysmy, a na dokladke zabladzila na lotnisku i malo zawalu nie dostala, wiec juz nie przyjedzie. A tesciowie dopiero na jesien :( Justyna taaak!!! kregle, to jest to, chodza za mna od dawna, sto lat nie bylam, a wczoraj w bray przechodzilam obok kregielni to mi az slinka leciala ;) Cienka jestem w te klocki ale lubie :) lilac ha, kupa pewno jeszcze przede mna... A widzisz, jak maz sie czuje w tej roli? facetom chyba latwiej przychodzi panowanie nad dziecmi... ja to pracoholik zawsze bylam i jeszcze sie smiali, ze z adhd, a teraz to taki flak bez zycia sie czuje... Sprawdzilam bilety do pl, co by moze do tesciow ruszyc, zart jakis ponad stowka w jedna strone... Dobrej nocy dziewczyny, przespanej przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzeba sie wybrac na kregle!!! Kto chetny isc to sie moze uda wieksza grupa spotkac :D Mysza dzieki za linka, ide dzwonic i sie pytac czy to w ogole mozna tylko tak na pare godzin dziecko podrzucic ;) Co do jutra no to ja nie wiem dziewczyny, ze mnie kiepska organizatorka chyba :P Bo do konca nie wiem kto gdzie chce isc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
kregle jestem za ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze Dublin daleko, bo tez bym na kregle poszla:) Chorykrolik a widzisz ja kupe mialam ha:) jak przebieram Laure to wiecznie sie umaze i raz tak po prostu czyms sie zajelam i nie umylam rak, zorientowalam sie jak po przeczesaniu wlosow, "przejechalam" sobie przed nosem ;/ myslalam, ze sie przewroce :P Sylwucha i Rudik jak u Was po urodzinkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
just i co ci powiedzieli w tym przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
izuniek dzieki za linka ;) krolik jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×