Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Chyba panie byly zajete, bo nikt nie odbieral ;) jutro bede dzwonic bo dzis to juz za pozno. A ja sama sobie dzemke ucielam :P Lilac no to sie usmialam :D Co do Krasnoludka to troszke mi za daleko zeby go tam wozic, szczegolnie, ze ja chce jedynie ze wzgledu na to aby poprzebywal z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilac usmialam sie az mi lepiej ;) mysza bez zmian, wlaczylam sobie mecz, zeby odreagowac hehe ja bez malego chetnie bym sie wybrala, zeby odsapnac troche, z nim to nawet herbaty nie wypije... kregle wiem ze sa chyba w blanchu, choc nie bylam, ktos jeszcze sie pisze na wypad? a co z jutrem robimy? pewno nic ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wczesniej juz oblukalam, na blanchu sa kregle :D No wlasnie kto sie pisze ??? No co do mnie to ja jak bez "ogona" to tylko popoludniem albo weekend wchodzi w gre. Jesli chodzi o jutro to ja jestem otwarta na propozycje. Zapraszam do siebie jesli chcecie, cokolwiek. Myslalam moze zeby do playzone sie wybrac. Tam jest takie odgrodzone dla maluchow pelzajacych ;) Mi nadal nie przeszlo i predko nie przejdzie. Co do meczu to co juz przegrywaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
ale ladny mecz byl i 1:1 ;) to tak kochane mi pasuje piatek popoludniu wtedy maz i babcia zostana sami z malym urwisem bo pozniej moj mezus znow pracuje ;/ i kregle na blachu sa fajne bo przed ciaza tam chodzilam na nie ;) ojjj jak to dawno bylo ;( kto sie pisze na kregle na blanchu w piatek tak okolo np 17? ;) jestesmy umowione ;D just to jutro zobaczymy jaka pogoda bedzie jesli nie bedzie lalo to z checia do kidszone podjade z syneczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
lilac ale mi humorek poprawilas ;) ja to narazie zostalam obsikana i obsrana ale ty to wszystko przebilas ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piatek mi pasuje, ale ok 6, ewentualnie weekend. zaraz sprawdze jak w tym playzone wyglada, choc mojego to tam nie zostawie bo ma teraz faze na bycie przy mnie... ja dzis ledwo na oczy widze, maly budzil sie na okraglo, a tatus nam przygluchl chyba, bo zanim sie obudzil to ja juz dawno przy malym bylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
mi piatek tylko pasuje bo tatus ma wolne ;) no to jak kochane jedziemy dzis do kidzone? a kidzone to dokladnie gdzie? o ktorym myslicie? tym na d15? o ktorej sie tam spotykamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do playzone to ja nie wiem czy moj by sam zostal, wiec to tez tak, ze jednak musisz patrzec co robi itd wiec nie martw sie, nie bedziesz musiala zostawic malucha ;) bo i moj mnie zawsze ciaga za soba :P Ja tez srednio sie wyspalam ale to moja wina, bo czytalam ksiazke do pozna i jakos mi sie spac nie chcialo a rano tragedia ze wstaniem :O Pogoda poki co nie pada chociaz wyglada jak by mialo lac :O Niby w tej kregielni na blanchu jest jakis pokoj zabaw dla dzieci, bo Play zone to wiem na bank, ze Celbrigde jest a tutaj to nie widzialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
krolik u mnie tatus juz dawno ogluch na placz dziecka w nocy,pierwsze dwa miesiace budzil sie a pozniej to tylko ja wstawalam i tak do tej pory jest bo my juz spimy osobnych pokoikach bo piotrunio spi ze mna w lozku a tatusa wyprowadzilam do innego pokoju aby nas nie budzil jak robi rano budzikiem 5minutowe drzemki ;/ a moze mu nowe zabki ida ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna a gdzie to jest to playzone bo w koncu nie znalazlam? Na kregle nie zamierzam brac malego ze soba, o nie, nie ma mowy, tata juz wczoraj zostal poinformowany, ze wychodze ;) Dzis mam lenia, patrze wlasnie jak moj obgryza pianke ze stolu i wedruje do sofy i nie chce mi sie nawet go odciagac... A wiecie co? Ja to bym sie do spa wybrala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
playzone tez jest na d15 http://www.gokidsgo.ie/ i podobno w tym na blanchu gdzie gregle tez podobno cos jest ale tego na 100% nie wiem ja chodze z piotrusiem tam gdzie dalam linka i mozna tam nawet kafke wypic ;) bo jest skromny bufet ja tez mojego nie zostawie bo chodzic sam nawet nie u mie ale napewno bedzie wesolo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
moj mezus tez zostal poinformowany ze w piatek wychodze sama i sie ucieszyl bardzo spodobal mu sie pomysl ;) cieszy mnie to wiedz w piatek na 18 jestesmy umowione ;) na blanchu na kregle ;) jupiii !!! ;) krolik do spa to ja tez bym sie wybrala ;) ale moj skromny budzet na to nie pozwala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
tak w piatek to SAME BEZ DZIECI wychodzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wiem na bank, ze jest w celbridge :P jedno w naas gdzies a czy w blizej okolicy to nie moge znalezc:O Nie, nie ja tylko napisalam, ze tam gdzie kregielnia tez jest cos dla dzieci :P Zle mnie zrozumialas :P No ja ktoregos razu dostalam bony na spa z noclegiem :P e79 pp no ale z zabiegami nie bylo szalu, bo albo maseczka albo manicure . Ja tez bym pojechala do spa a czemu by nie :D Moje dziecko ma ostatnio jakies ataki "swira" i nie potrafie go wtedy opanowac. NIe wiem czy to ciag dalszy buntu 2 latka czy jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
a pasuje wam to miejsce gdzie dalam linka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pasuje, dla mojego to nie ma roznicy co to by mogl sie wyszlec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
super ;) a krolik tobie pasuje to miejsce? i ktora godzinka wam kochane pasuje ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czekam az moj wroci, bo wzial moj samochod 😠 ale ma wrocic zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
internet wrocil ;) to my sie powoli zbieramy tez i czekam just na twoj tel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
krolik godzinka tez nam wystarczy ;) wiesz jak dojechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
zjemy obiadek i o 13:22 mamy bus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
bede tam okolo 14 chyba ze mam byc wczesniej to dajcie znac ;)to wczesniejszy mam o 12:52 i bede tam o 13:30 tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
to my pojedziemy tym o 13:22 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na zlosc maly spi jak kamien, pukam, stukam i nic. ale jak ma spac to nie spi. no nic, ja gotowa i czekam na niego wiec kolo 14 bedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
my wlasnie wrocilysmy ;) dziekuje wam za przyjscie ;) fanjnie sie bawilam ;) moj synus to tak mocno byl zmeczony ze dopiero w domku sie obudzil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mysza :D Z tymi pani chyba rozmawialam i tam mozna dac min na 5h a dla mnie to troche chyba za dlugo ;) chociaz po wczorajszej akcji mysle, ze moglabym go dac na caly dzien ;) Dzis wlasnie zobaczylam ogloszenie na summer camp dla dzieci, 4 razy w tygodniu po 3h za 50e wzielam forme i chyba tam go dam. No i co z tymi kreglami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
just ja dalej jestem na tak jesli wam nie bedzie przeszkadzac to moja kolezanka tez by byla chetna bo tez ma dosc siedzenia z dzieckiem w domku i wogole moze ktos jest jeszcze chetny im nas wiecej tym lepsza zabawa bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×