Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

RudiK mam nadzieje, ze u Was juz wszystko naprawione i macie cieplo w domku Katarynko jak komunikacja z mezem? marigo chyba troche za szybko, ale wiadomo cos juz o kredycie? mysza jak u Was, mam nadzieje, ze nie musialas uzywac patelni ;) eunnika gratuluje synka, chlopaki sie nam rozkrecily na koniec roku co do laktatora tez uzywam reczny tommy, jest ok, nie mam porownania z innymi lilac pozdrawiam cieplo, trzymaj sie kochana, jeszcze kilka dni i mama bedzie sie lepiej czula justazg nie martw sie, dobrze, ze szybciej zrobia usg, bo to juz ten czas, sama piszesz, ze prywatnie bylo ok. niektorzy lekarze w nmh wydawali mi sie nie calkiem pewni tego co robia... no i za kazdym razem inny, najmilej wspominam babke, a panowie to wiecznie w biegu. Aniu slyszalam, ze przyspiesza porod, zaluje, ze wczesniej tego nie wiedzialam Izuniek a to Ci corcia niespodzianke zrobila, byle tak dalej :) my chodzimy na spacerki, nudno tak bez celu, wiec zaczelam odwiedzac swieze ciastka w lidlu hehe. wczoraj maly dal mi popalic, przez caly dzien spal tylko 2 godz na spacerze, potem plakal i plakal, co zaczal jesc to sie krztusil, do tego tata wrocil pozniej i myslalam, ze osiwieje :( zasnal wreszcie o 23 i do 5 spal, szok :) rano do 8 znowu miauczal a teraz spi i spi :) o, juz nie spi... pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
czesc Kochane ;) co do swiat to juz tez zaczelam przygotowywania od bigosu ;) wlasnie dzis bede go robic ;) i zamroze na swieta aby moj mezus mial bo ja karmiaca to nie moge ;( a uszka to kupuje w lidlu te z miesem i barsz robie z torebki bo mojemu taki smakuje z czego bardzo mi to ulatwia zycie Moj mezus kupil juz dla mnie karpia choc nie wiem czy bede mogla go zjesc ale sprobowac mozna wkoncu maly juz bedzie mial prawie 6 miesiecy wiec niech probuje roznych smakow tak mysle zamrazarka sie przydaje Wlasnie robie pozadek w ubrankach synusia i tak patrze ale te nasze dzieci szybko rosna ;) te dni tak szybko leca zaraz wezme sie za obiad,potem karmienie ,zabawa,spanko ,karmienie ,zabawa i juz czas spac i kolejny dzien sie znow zacznie Dzis mij synus dal mi pospac od 22 do 6 rano ;) a potem go wzielo na pogaduszki do.. lampy wiszacej na suficie hihi a teraz spi juz chyba 2h na babci ;) on uwielbia ta swoja prywatna podusie i czuje ze bede miala wielki problem jak moja maminka pojedzie.. chyba sobie sprawie huste do noszenia dzieci aby moc cos zrobic w domku Pogoda do duszy na wet na spacerek nie mozna wyjsc ;( A i jakiej cukierni kochane piszecie ? taj pod lidlem w centrum ?? czy jakies innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wypatrzylam zamarazalke w powercity, juz mialam zamawiac a tam jakies bledy i kicha, ale mam kolo siebie sklep to podjedziemy i kupimy- nic trzeba samemu zaczac dzialac bo mezula ma czas, do swiat jeszcze tyleeeeeeeeee czasu:D:D no i bigos!!!!Myszka dzieki-zapomnialam o bigosie:D mniam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
a to bylam tam kiedys i taka sobie ona jest.. tak samo jak ta polska restauracja na tej ulicy Kiedys chodzilam do polskiej restauracji co prowadzila monika catering i ona super byla i jedzenie bylo dobre i dobrej muziki na zywo mozna bylo sobie posluchac spokojny smooth blus ;) a teraz nie ma gdzie pojsc ;( no i nie ma jak.. o wlasnie w najgorszym wypadku to u moniki catering zamowie jedzonko na wigilie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! dziecko to straszny pochlaniacz czasu a moze ja nie umiem sie zorganizowac brr :-P Fajnie mialam jak bratowa robila obaidy :-D Lilac przykro z powodu choroby Twojej mamy ale lekarze utra nosa temu djabelstwu 3mam kciuki, bedzie dobrze. Izuniek super ze Laura tak przesypia. Marigo powinnas bez problemu ten kredyt dostac jesli masz na pol mieszkania !? Tak mi sie wydaje :-) A na Boz narodzenie nie bede szalala zrobie krokiety z pieczarkami i barszcz czerwony i tyle. na pierwszy dzien swiat mamy zaproszenie na obiad :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania oj powodzenia zycze, bo jak sie raz wybralismy w sobote do liffey to sie tylko upocilam slalomujac z wozkiem miedzy ludzmi ;) co do kawki to moze sie wybierzemy jak zaczniesz maternity? mi bardziej pasuje w tygodniu, bo w weekendy wykorzystujemy tate i sie ucze do egzaminow a wiesz, ze ja dopiero teraz sprawdzilam, ze w liffey jest starbucks hehe. wczesniej myslalam, ze to tam gdzies w okolicach superquinn (tak mi jakos mignelo jak raz jechalam) i sie nawet wybralam ostatnio w tamta strone, bo zdawalo mi sie, ze to blisko. szlam, szlam, w koncu sie zmeczylam, skrecilam, znowu skrecilam i zawedrowalam na rosscourt, to musialam do mojego dzwonic, zeby mnie nakierowal na dom ;) ale za to przynajmniej wiedzialam pozniej jak dojsc do mojej srodowiskowej :) mysza wiem, co masz na mysli z tym rosnieciem ;) my kupilismy nowe spiochy, zanim je wypralam, uprasowalam, minal ponad tydzien, kupilam wieksze, na zas. zakladam wczoraj a one na styk, albo to pralka albo syry mu urosly ;) magda dokladnie-takie male, a takie absorbujace :) ja o swietach zapomnialam, jakos nie chce mi sie nic robic, choinka jak najbardziej, ale stanie przy garach mnie nie ciagnie ostatnio... moj niedlugo jedzie do pl, chcialam sciagnac mame, co by nie siedziec tydzien sama, ale sie nasluchalam... ze w domu sobie nie poradza bez niej (ojczym i 17letni brat!), ze kasa, ze bla bla, tlumacze, ze nic jej tu nie trzeba, ale co tam. trudno, nic na sile, tylko przykro troche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik- spoko- za niedlugo bede miec w tyg wolne;) hehe jak na rossecourt zawedrowalas to bylas juz u mnie - bo ja tam mieszkam:D dzis prosto po pracy jade do Liffey- bo mnie energia rozpiera- to zamiast w sobote to dzis kupie co mam kupic a w sobote bede lepic pierogi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik- to do Superquinna to taka calkiem dobra wycieczka:D:D jakby CI jeszcze kiedys przyszlo do glowy wybrac sie do superquinna(nie ma tam starbucka ale jest mac;)i dunnes - ale tylko ciuchy) to jedzie tam autobus 239 - z liffey do blanchardstown. 25A i 25B tez- ale to juz albo przystanek kolo mnie albo na gl kolo Texaco/ Foxhunter Pub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Dzięki za wsparcie wczoraj, dziś czuję się lepiej! Ciężko się nie denerwować, ale po strasznej nocy z koszmarami z dzieckiem w roli głównej dziś mi przeszło!!! No kurczę nie wierzę że w ciągu 3 tygodni serce nagle miałoby źle bić, bo właśnie poprzednio 3 tygodnie temu i położna i ginekolog badali Grocha, słuchali serduszka i wszystko było okej!! A ten "lekarz" nawet nie posłuchał, a stwierdził że rytm dziwny!!! Także czekam tylko na ten wtorek żeby się utwierdzić w przekonaniu że wszystko będzie okej!!! A BĘDZIE!!!!!!!!! Widać że nawet na zmartwienia praca jest dobra, bo poszłam miedzy ludzi i przestałam się przejmować!!! Tyle że jutro i w sobotę też pracuje, ale przynajmniej mężuś obiadek ugotuje, ciasto upiecze i jeszcze mieszkanie posprząta :-) Jesteśmy 10 lat razem to w końcu poddał się wychowaniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja pilam herbate z lisci malin bo ktos pytal krredytu chyba nie bedzie:((( buuuu nie wiem co my zrobimy.... myszaa a ja jadlam wszytsko karmiac piersia-nawet bigos;) i bylo ok.nie odmawiaj sobie wszytskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy tytul: "smierdzace ucho". Dziewczyny Laurze nieladnie pachnie z ucha, na poczatek sie podrapala a poznej ten nieladny zapach, jak z wierzchu wyczyszcze to nie czuc. W ciagu dnia nie widze aby jej cos w to uch dolegalo, nie swedzi, nie boli, kolor normalny ... tak czy siak w poniedzialek ide do lekarza. Dziewczyny kazdej osobno i Wam wszystkim razem bardzo dziekuje. W poniedzialek mama jedzie do kliniki, czas zaczac walke, nie ukrywam ... bardzo sie boje. Ida swieta a ja tak szczerze nie mam do tego glowy albo zrobie wszystko na ostatnia chwile albo polece na gotowe (czy mozna gdzies kupic ... chinskie kaczki??? byloby na pierwszy dzien swiat jak znalazl :)) Marigo a co to z tym bankiem to co juz nie daja kredytow? RudiK jak u Ciebie porzadki poprzeprowadzkowe zakonczone? A Donia jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo rzeczywiscie buuuuuu, to juz pewne? dziwna rzecz... w sparawach kredytow mieszkaniowych powinni brac glownie pod uwage historie oplat za wynajem. Jezeli stac was na wynajem domu i regularnie co miesiac placicie za czynsz to chyba jasne ze tak samo bedzie z kredytem, ze to wszytsko musi byc tak skomplikowane?? :/ Mam nadzieje, ze to nie ostaeczna decyzja i uda wam sie jeszcze cos zadzialac w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano tego ze jeden dochod i troje dzieci...o tym ze placimy od ponad 6 lat ponad 1000e bez opoznien,i mimo tego konto rosnie nawet nie chcieli sluchac,nie rozumieja jak mozna nie szlajac sie co weekend po pubach,nie chlac whisky itd..... mamy wzorowe konto,zadnych zadluzen,kredytow,kurde kazdy grosz oszczedzamy ....nie sluchaja nawet ze skoro placimy 1000 to tym bardziej 340e latwiej bedzie-bo tyle wynioslaby rata kredytu.... najwyzej wyprowadzimy sie z dublina i kupimy dom za gotowke w navan lub kells.zyc mozna wszedzie...a przynajmniej nie bedziemy bulic na raty czy rent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilac,ja bym z tym uszkiem nie czekala do poniedz. infekcje u maluchow rozwijaja sie w expresowym tempie. jesli szykuje sie ropne zap.ucha to poszlabym w te dyrdy juz jutro. czy mala nie miala ostatnio katarku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle sie dzis czuje :( chcialabym byc w pl, isc do swojego lekarza, wiedziec, ze bedzie dobrze, ze da sie to naprawic... mam dosyc sluchania "don't worry" i tego ich olewania. chce funkcjonowac normalnie, a nie czuc sie jak kobieta drugiej kategorii :( do bani to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny, jakoś się kulam. Wczoraj zaczęłam 33 tc. Po wtorkowej wizycie mały Max waży 2150 gr i ma 44 cm. Chyba w normie, tak myślę. Ja mam od początku ciąży 8 kg na plusie. Pielęgniarka przy ginku się śmiała, że ktoś mi chyba brzuch przyczepił. Bo ręce, nogi i twarz mam nadal chude. Nic na siebie nie przytyłam, wszystko idzie do brzucha :P Buziaki dla was i maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lilac co z tym uszkiem Laury? Donia fajnie wygladasz z tym brzuszkiem, pewnie jeszcze urosnie Max :-) wiec i brzuchatek bedzie wiekszy :-) Krolik jak samopoczuicie? Jastazg super faceta wychowalas ,ale ja tez nie moge nazekac od czasu do czasu mufinki i obiad tez ugotuje. Marigo nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :-) ale moze w innym banku, czy juz probowaliscie w roznych? Kurcze tu z skrajnosci w skrajnosc przechodza, kiedys rozdawali kredyty prawie kazdemu teraz wyplacalnym klientom nie chca dac,taka ich polityka :-P Izuniek Laura przesypia nocki ? Sylwucha jak tam postepy Blanki,to taka radosc widziecjak dziecko rosnie, moj synek zaczol wczoraj jakby ,,gaworzyc,, :-) Kararynka co u Ciebie? no i pozdrawiam wzystkie dziewczyny, dzieciaczki i brzuchatki :-) Dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A hej wam a moja Laurka spi nam do ok 7.30 ale to zalezy o ktorej usnie,wczoraj np zasnela przed 23 i sie obudzila po 5, po jedzonku spala nam jeszcze do 10 :) ale u niej to jest tak ze od razu nie chce jesc wypluwa językiem,dopiero po ok 20 min zje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Donia jak ja Ci zazdroszcze :) tzn ciesze sie, ze mam juz swojego maluszka, ale jednoczesnie tesknie za brzuszkiem ;) a z chlopakami to chyba tak jest, ze wszystko idzie w brzuch i ma sie takiego arbuzika wtedy ;) wszystkiego dobrego! Magda jak Wam idzie spanie i jedzonko? jak synus sie sprawuje? widze, ze zrobil sie rozmowny ;) Ania takie tam sprawy poporodowe :( A jak Twoj maluszek, wierci sie w brzuszku? Dziewczyny, wlasnie kupilam bilety, za 2 tyg lece z maluchem do pl! Wprawdzie zarzekalam sie, ze w tym roku nie bede go ciagac nigdzie, bo za maly, ale ze babcia nie chce przyjechac to lece z moim do tesciow, nie chce siedziec tydzien sama. Tesciowa oszaleje z radosci jak sie dowie hihi:) No i pytanko-czy ktos ma doswiadczenia z ryanairem? Bo do nas nic innego nie lata, a nie wiem, jaka linia leciala Sylwucha? RudiK pamietam, ze autem jechala chyba... Boje sie czy damy sobie rade z wozkiem i z maluszkiem, bo wiem, jaki wyscig jest zawsze do samolotu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta :-) Ja mam się narazie ok, ale byłam na wizycie w szpitalu (bo mi przełożyli z 30 listopada) i będę miała radioterapię 4 do 6 tyg. 5 dni w tygodniu. Czekam na konsultacje z onkologiem-radiologiem i myślę,że od poniedziałku już zacznę :-( Z mężem niestety dalej lipa :-( próbowałam robić podchody wczoraj bo dość mam juz tej sytuacji, ale poczułam się jak bym dostała policzek i już nic nie będę robić-Trudno!!!!!! mam dość Marigo-bardzo dziwne z tym waszym kredytem,ale słyszałam,że oni teraz zaostrzyli przepisy, bo za dużo cwaniaków nabrało i nie spłaca. Przykra mi. Może w innym banku? Królik-zazdroszcze Ci tego wyjazdu do Polski. Ja też bym się wyrwała na chwilę,ale teraz to juz całkiem jestem uziemiona na kilka tygodni :-( Bawcie się dobrze- ale teściowa się ucieszy widząc maluszka :-) Izuniek-co ty dodajesz do mnleka malutkiej??? Nasza też już długo w nocy śpi- np. dziś od 8.30 do 5 a ja z nią hahhaha Pozdrawiam cieplutka w tą paskudną u mnie irlandzką pogodę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam się zapytać. Nie wiecie jak to jest jeśli zamawiasz coś z argosu do domu to przesyłka jest płatna czy nie? Chciałam wczoraj kipić jej prezent na Mikołaja ale w tym argosie co byłam nie mieli tego co chciałam ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka wydaje mi sie ze jest platne w dublinie kolo 10e a poza 20e jak ja kupilam rower i nie mieli w sklepie to dostarczyli za darmo. A ten Twoj pan maz dlugi ma ten okres :-( Teraz bedziesz sie czula troche oslabiona po radioterapi, potrzebujesz wsparcia anie jakies fochy :-P Krolik karmie malego kiedy chce, ma ulubiona prawa piers z lewej nie chce brrr oszukuje go i ukladam po pacha ,pomaga na spacerach spi dobrze w domu na raczkach :-P w nocy budzi sie 2 razy wiec nie moge nic mowic :-D Tez chce do PL :-D Co do Rayaner to jak masz kola odczepiane w wozku to nie mow bo beda Ci kazali wziac do srodka( tyle slyszalam od kolezanki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko chodzi o dostawe? Jesli tak, to platna niestety :( http://www.argos.ie/static/StaticDisplay/includeName/OrderingForHomeDelivery.htm Oj mezus to sie widze na dobre nadął, chyba musisz czekac, az sie sam oddyma ;) Przykro mi kochana, ze czeka Cie naswietlanie, to beda trudne tygodnie, ale jestes silna kobietka i po wszystkim naleza Ci sie dobre wakacje :) Magda no to widze, ze jak moj z tym karmieniem i spaniem hihi ;) a wybudzasz go w nocy? Bo ja nie i ostatnio jak mi zasnal na 5 godz to myslalam, ze mi piersi eksploduja ;) kola mam wziac do srodka? wow, niezle :) Ale mnie spotkala dzis niespodzianka! W sierpniu przyznali mi min stawke maternity i kazali dostarczyc druk o skladkach z pl, zlozylam to 3 mies temu a dzis dostalam list, ze uznali i mam 262 i mi wyrownali od poczatku :):):) I w dodatku w lidlu trafilam na gorace ciasteczka, mniamciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królik nie bierz tych kółek do środka !!! Jak bedą pytać, to powiedz ze się nie odczepiaja!!! Nie wybudzam go, on budzi mnie :-P i u mnie w lidlu zrobili te ciepłe , pachnące bułeczki dla mnie to zabójstwo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam a ja mojej malutkiej nic nie daje do mleczka :) zmienilam tylko z aptamila na cow&gate dzis nam zansela ok 24 i wstala po 8 :) potem po jedzonku spala mi jeszcze do 12 i teraz znowu spi ale pewnie nie na dlugo, do mnie 6 grudnia przylatuje mama z siostrą ,ale siostra tylko na 3 dni ,mama miala zostac na 4 ,ale zostaje do 4 stycznia i ja razem z nia lece do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda spoko, nie wezme :) buleczki tez sa dobre, zwlaszcza cieplutkie Izuniek no to dlugo bedziesz miala mame, super, zawsze to jest z kim pogadac, no i jakas pomoc jest :) a ja mam zgryza, bo okazalo sie wlasnie, ze moja mama jednak sie namyslila i chce przyjechac, pochwalila sie juz wszystkim a mi dalej znac nie dala i teraz jak sie odezwie to bedzie lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×