Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość byk82828

KOBIETA BYK cechy kobiety spod tego znaku-kto sie na tym zna niech pisze

Polecane posty

Gość abbaa
Ashima.. jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy, ze nie moze sie zdecydowac, \"zbiera\" plusy i minusy dla was obu, za jakis czas wybierze jednego z was, a potem zostawi i znajdzie trzeciego! sama nie wiem ja tez tak kiedys mialam i tak zrobilam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbaa
aha :/ ze swoim chłopakiem jest już 3 lata :/ Fakt, znalazła sobie teraz trzeciego adoratora :/ poświeca mu nawet wiecej czasu niz mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbaa
Ehh.. myslalem, że mnie choć troche pocieszysz.. bo umieram z nerwów :( Szkoda, ze Cie juz nie ma.. no nic, miłej podróży, uwazaj na siebie i Wesołych Świąt :) Dziękuje za wysłuchanie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-byk
byk to najgorszy ze znakow zodiaku. pozornie ulozony dobrze ze wszystkimi, wnetrze ma za to paskudne. bardzo egoistyczne i egocentryczne i nierzadko falszywe. zakochany w sobie. kobiety tego znaku sa malo atrakcyjne, kalkulatorki, w lozku niemiernie nudne, uwielbiaja dom i dreptanie wokol niego. material na zone dla facetow niemeskich typu oferma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze kobiety spod znaku byka nie wiedza czego chca, ale jak Kochaja to na zaboj, lubia byc napierdalane, mam kolezanke spod tego znaku, nie ufam jej za specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agdzie
barany są najgorsze ciągle knują i spiskują. Moja jest bykiem i jest jakaś dziwna - nie ma harmonogramu spotkań ( stale dni o stałej godzinie ), o tym czy się spotkamy i o której przysyła mi esemesem na godzinę przed wkurza mnie to niemilosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaa
napewno uparta i materialistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamustafa
Oj, sama jestem zodiakalnym bykiem i wiele wpisów tutaj jest zgodnych z prawdą, ale nie wszystkie. Ktoś napisał, że kobieta byk lubi kolekcjonować adoratorów. Prawda, szczera prawda. Niekoniecznie musi być nimi zainteresowana. Będzie sprawiać takie wrażenie, a w środku pomyśli- fu jaki on paskudny. Kocha być adorowana, facet ma piać z zachwytu na jej widok, obsypywać ją komplementami. Dobre żarcie, sztuka to to co ja kocham najbardziej. Mogę stać przy garach godzinami i dogadzać domownikom. Jestem osobą szczerą do bólu, momentami chamską, pozbawioną kompleksów. Wytrwale dążę do celu, mój upór nie zna granic. Jeśli się zakocham to na zabój, jestem w stanie w jednej chwili przeprowadzić się na drugi koniec świata, albo o 3 w nocy biec pożyczać $ na taksówkę by zobaczyć ukochanego na 5 minut. Nie lubię ciepłych kluch, jeśli facet jest jak ciepłe kluchy to oczywiście go pożegnam, ale wcześniej wysłucham cudnych komplementów, które ma mi do zaoferowania. Jestem typem carycy, mam bardzo silny, wredny, zaborczy charakter, moim wielkim atutem jest uroda, faceci dostają fioła na moim punkcie. Ah, zapomniałam dodać. Lubię pieniądze, niekoniecznie czyjeś, najlepiej swoje, lubię wchodzić na konto, sprawdzać, że tam są i po prostu wylogowywać się z niego. Jestem osobą obdarzoną dobrym gustem, a przy tym nieslychanie inteligentną. Najlepiej dogaduję się z baranami i bykami. Nie znoszę dwulicowców bliźniąt. Jeśli partner to tylko Lew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość standBYme_
@anty-byk: masz racje ,ze byczyce sa wyrachowane, w lozku makabrycznie nudne powtarzalne bez cienia polotu i tego 'czegos', ciezkie, wnetrze kolubryny ew kloca debowego, malo atrakcyjne, egoistyczne bez uczuc no chyba ze do siebie jedynie, stabilne, uparte, wladcze, wydaje im sie ze sa eterycznymi boginiami przyciagajacymi wszystkich mezczyzn! NAJMNIEJ kobiece z calego zodiaku. material dla facetow-oferm czy facetow-pierdoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byk 15 maja Proszę o pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×