Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość jadiana
do Majirel: czy mogłabym prosic o poradę?... mam włosy do ramion farbowane na poziomie 10 farbą INOA, a wcześniej farbą HANtESIS, odrost jest żóły a poza tym , już ileś osób zwracało mi uwagę, ze są za jasne, że ładniej by było w troche ciemniejszm blondzie.. może mają rację... swoj naturalny kolor mam średni blond, może jakieś delikane ciemniejsze pasemka?.. nie opalam się, więc wgladam tak smuno i szaro.. a wiem, ze pasują mi odcienie cieple.. czy z farb Majirel są akie blondy na poziomie 7-8 zeby ładnie ten blond pokryły? pozdrawiam i dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hane
Mam pytanie, mam wlosy ciemnego blondu i chcialabym uzyskac naturalny jasny blond, zeby nie byl zolty ani szary. Mozecie mi popecic jakas farbe, ktora nie niszczy wlosow i sie szybko nie wyplukuje? Co myslicie o kupowaniu profesjonalych farb zamiast tych drogeryjnych? Stosowal z Was ktos Renee Blanche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mukomorek
Ja jeszcze odnośnie tej majirelki 9.0, która początkowo dała na moich pobiaławych włosach nieciekawy kolorek - słuchajcie, po kilku myciach, ta zielono-szaro-rudawa barwa zaczęła się wymywać i teraz kolorek jest nawet fajniutki ;-))) mógłby byc ciut jasniejszy i troszkę mniej ciepły, ale ogólnie to jestem teraz zadowolona. Mam w szafce majirelkę 10/01, którą zamówiłam w akcie rozpaczy po bezpośrednim farbowaniu tym 9.0, ale jeszcze się wstrzymam z farbowaniem, o ile ten kolorek, który aktualnie mam na włoskach jakoś radykalnie się nie zmieni, choć po każdym myciu jest inny. Może gdybym połączyła ten 9/0 z wodą 9% to wyszedłby od razu taki jak teraz mam? Bo wcześniej robiłam z wodą 6% i zbyt ciemnawy jak dla mnie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witammmmmmm
Bylam dzis w salonie loreala i oglodalam inoa, podobal mi sie 9.31, czy na naturalnych ciemnych blond wlosach, mam kolor miedzy 7 a 8 wyjdzie on ladnie? Chodzi mi by uzyskac kolor cieply, ale bez refleksow rudosci i taki bezowy, ale nie szary. Czy lepiej wybrac calkowicie naturalny odcien z inoa, jak on sie ma do tych cieplych bezy? JAKA JEST ROZNICA miedzy naturalnym, cieplym bezem a popielatym? Fryzjerka mowila ze moze lepiej 9.13 niz 9.31 bo ma wlosach wiecej zolci zawsze wychodzi, ale nie chce kolory bardzo zgaszonego. I czy moglabym sama nalozyc farbe dlugo masujac wlosy bo czytalam zeby co 5mm nakladac farbe ale nie ma mi jej kto polozyc, czy zda to egzamin przy tej farbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczasta
Witam :) Mam takie pytanko czy używa ktoś farby L'oreala CASTING CREME glossy blonds ( a dokładnie odcienia jasny piaskowy blond ) interesuje mnie dokładnie to czy pokryje ona moje włosy które są w klorze brązowym z pasemkami ( robionymi rozjaśniaczem ). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do loczasta
napewno ci nie pokryje i napewno nie rozjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna nienaturalna
Majrel powiedz jaki kolor ma Pani Magda Mielcarz. ja mam dosyc podobny troszke ciemniejsze, tylko u gory na odroście bardziej rudawe, czy to jest kolor złocisty czy z naturalnych ? szczegolnie drugi link http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://files.gadu-gadu.pl/magdalena-mielcarz-3c5117e364d8dedf80426aca8c2da3b765db944d.jpg&imgrefurl=http://www.gadu-gadu.pl/5516748811011921528/anja-rubik-i-magda-mielcarz-baly-sie-starszych-panow&usg=__j7YzHMSRNBwyqvV7Eq-LjnTnHDo=&h=450&w=300&sz=43&hl=pl&start=35&zoom=1&tbnid=T5CrzlTwLFmd9M:&tbnh=127&tbnw=85&prev=/images%3Fq%3Dmagda%2Bmielcarz%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1280%26bih%3D836%26tbs%3Disch:10%2C1545&um=1&itbs=1&ei=Ace2TMC4L8jOswaTrYiTCw&biw=1280&bih=836 http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,8379296,Rewolucja_w_zyciu_Magdy_Mielcarz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clearens
Dziewczyny, chcę otrzymać ciemny głęboki zimny brąz. Czy jak zmieszam majirel 5.11 + 4,0 to takowy otrzymam? czy moze lepiej tą 5.11 zmieszać z 5,0? W jakich proporcjach zmieszac e farby? pół na pół? Proszę o rady :) Majirel taka mieszanka jak powyżej będzie chłodna? A moze znasz jeszcze jakies chłodne mieszanki, które ladnie wychodza na wlosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do ekspartaa
Majrel widze ze sie znasz więc mam pytanie: Po pierwsze czym się różni londa 10.8 od 10.38 ?( Podoba mi sie ten 10.38) rozumeim ze ta druga to złocisto perłowa ? poszukuję koloru naturalnego, nie żółtego ale też nie siwego, czy białego. Dodam że obecnie mam włosy jasne pewnie poziom 9 lub 10 (odrost żółtawy), końcowki jaśniejsze gdzie niegdzie delikatnie siwe, bo został po nich rozjaśniacz ale tylko troszke, taka słoneczna platyna jakby. Coś takiego chciałabym sory ze taka 'goła' baba :) ale akurat takie znalazłam http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura826364.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do ekspartaa
przepraszam, nie londa, a koleston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do ekspartaa
Aha jeszcze zobaczyłam londa 12.89 i koleston 12.89 czy jest jakas roznica w tym, jak wychodza te farby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezowo
Droga majrel, podobaja mi sie jasne beze np taka mieszanka 9.13i10.01 maijrelowska. Powiedz kochana czy na wlosach z tendencja do zolkniecia wyjdzie bez uprzedniej "zabawy", czy znajde odpowiednik w farbach nieprofesjonalnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezowo
jeszcze dodam moje naturalne wlosy to blond sredni, ostatno farbowane srednim zlotym blondem, kolor niemalze zszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exxxtraordinary
moje bardzo ciemne blond odrosty CASTING CREME glossy blonds (kupuje najjaśniejszy blond, ale nie złocisty) pokrywa, napewno nie tak dokładnie jak normalna farba, ale gdy odrost jest mały to efekt jest bardzo zadawalający. Pozatym nadaje ładny połysk , odżywia kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel to jest odcień w świetle a w pomieszczeniu mam ciemniejsze tylko z taką poświata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blonnii
Zawsze farbowalam wlosy popielatym Blondem kolorem 219 z paletee i nie wiem co mnei podkusilo ze kuplilam skandynawski Blond 100 wyszly mi zolte.Jakim najlepiej kolorem je teraz przyciemnic zeby nie byly zolte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extraordinaryy
jaka jest różnica między Luo Color 8 i 9.13 ? który wychodzi ładniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikana
ze 2 tygodnie temu pomalowałam włosy tą mieszanką excellence 10.21 i 03 tylko nie miałam internetu przez te 2 tygodnie i nie przeczytałam jak napisałaś ile mam trzymać i trzymałam krócej tak jak pisało na opakowaniu ze 25 min odrost i 10 reszta no i w efekcie nie są takie jak marzyłam platynowe ale i tak jest dużo lepiej bo nie są żółte ;D odrost żółtawy a reszta troche 'wychłodzona' następnym razem będe trzymała dłużej ;) dzięki wielkie za pomoc i że nie musze sie wstydzić tak bardzo udeżającej żółci ;D bziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do Majrel!!! Obecnie już po raz czwarty będę farbować włosy casting 730 złocisty miód;moje pytanko jak nakładać farbę i ile trzymać??Później będę kładła preference V floride gdyż casting 730 został wycofany i również to samo pytanko jak nakładać i ile trzymać???Które farbki wychodzą jaśniej casting czy preference??I jeszcze jedno spodobał mi się obecny kolorek Marty Żmudy trzebiatowskiej: http://www.pudelek.pl/artykul/27630/nogi_zmudy_trzebiatowskiej_sexy/ Czy można go osiągnąć farbkami sklepowymi a jeśli tak to jakimi??Lub z Alfaparf z profesjonalnych!Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam za tak dużą ilość pytań.Pozdrawiam;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platynka666
Majirel, obecnie mam wloski prawie biale po nowym syossie 9-5. chcialabym je troche przyciemnic najlepiej do jasniutkiego bezu, bez jakichs cieplych refleksow bo lepiej mi w chlodnych odcieniach myslalam o farbach garneir nutrisse 89 lub loreal excellence 9.1 jak one mi wyjda na prawie bialych wlosach i odroscie kolor ciemny blond? nie chcialabym aby wyszle szare lub zielone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka******
Witam Mam pytanie jak zejsc z czarnego koloru do popielatego blondu ,fryzjer nie wchodzi w gre mam w domu profesjonalny rozjasniacz z 12% oxydantem chcialabym sie dowiedziec czy uzyc go poprostu na calosc i trzymac 50 min czy rozrobic go z odrobina szamponu i wody i w takiej postaci trzymac tez 50 min tylko jakie proporcje tego juz nie wiem i jaką farbe polecasz majrel po takiej dekoloryzacji tylko prosze o poolecenie farby dostepnej w markecie obojetnie jakiej marki prosze o podpowiedz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do ekspartaa
Majrel gdzie jesteś ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire_x
Właśnie.Majrel,gdzie się podziewasz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire_x
Majrel,a jakby pomieszać garnier nutrisse 101 z 100,to uniknie się na wytrawionych bialutkich końcowkach tego popielu z 101?Jeśli tak to w jakich proporcjach zmieszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glumkw
majrel, wiesz może jaki utleniacz ma nowa farba schwarzkopf w piance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violettka
Droga Majrel , bardzo chciałam Cie prosic o radę, ponieważ mam spory dylemat i chciałam sprawę swojego koloru załatwić raz na zawsze. mój naturalny odcien to ciemny mysi blond. przez trzy lata farbowałam włosy na ciemny brąz. w grudniu tamtego roku dekoloryzowalam wlosy, były trochę rudawe po tym, po czym zafarbowałam lorealem bodajze 9.1 bardzo jasnym blondem. efekt był niezły, ale kolor zaczął sie wypłukwiac i zaczynam mieć chamsko zielone włosy ( takie prawie pod seledynowe). dodam ze tak mam tak okolo 7 cm odrostu , po ktorym tez przejechalam tym lorealem popielatym. i tak mam od czubka głowy 7 cm taki dosc sredni blond lekko popielaty , a dalej dlugie na ok. 40 cm bardzo jasne glonkowate wlosy. i tak wlasnie, nie wiem, czym je wyrównac. zastanawiam sie nad 9.23 , 9.0, 9.31 , 9.03, 9.22 . zalezy mi na chlodnym jasnym blondzie, ale chyba musze pokryc wlosy jakims złocistym odcieniem zeby pokryc zielen, ale boje sie miec jakies takie rudawe o ciepłym odcieniu , bo w ciepłych kolorach jest źle, bardzo źle ;) a popielu juz nie chce na razie, bo będę juz prawdziwym glonem ... czekam więc na radę , ewentualnie pozostałe kobitki tez proszę o opinię , bo ja już zgupiałam od tych kolorow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do violetka
wiesz co ja z doswiadczenia wiem, ze jak sie miesza popiel ze złotem to wychodzi zielolny ;/ takze nie dawaj zlotetego, tylko cos co ma po przecinku 2 np. 9.2 lub 9.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liiidka
majrel mam do Ciebie pytanko, czy orientujesz się może jaki jest odpowiednik koloru 5.35 - czekolada z serii Colour & Shine Garniera - szampon koloryzujący z jakiejś farby trwałej z Loreala?? Bardzo proszę o pomoc bo uwielbiam ten kolor ale niestety jest on bardzo nietrwały i chciałabym znaleźć jakąś dobra farbę którą dala by taki sam albo podobny efekt (wychodzi taki czerwonawy średni brąz) pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×