Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Aga Ł
Witaj mailer mam pytanie ostatnio farbowałam włosy kolorem loreal exelence 01 i nie wyszły mi jasene bananowe blond włosy jakie bym chciała na początku były szarawe po paru myciach ziasniały ale nie są jasne takie jak chcę bananowe wspomne też że pr4zed farbom miałam balejage gdzieniegdzie jeszcze widac jasne blond pasemka ale mi to nie przeszkadza ale chcę uzyskać jasne włosy co mam zrobic kładonc za 3 tygonie farbe bo będe mieć już około 1.5cm odrostu. I czy jak położe jeszcze raz te farbe i przeciągne na całość na 20 min to mi jeszcze bardziej zjasnieją. i czym wogule się różni o1 preference od exelence ktura wychodzi jasniej mam sredni złocisty blond naturalne włosy ja robi się odrost. łagam o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Ł
po prostu taki bananowy, waniliowy jasny ładny blondzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiakk.
Majrel:) Tutaj masz jeszcze teledysk może lepiej pozwoli ci wskazac odcień: http://www.youtube.com/watch?v=JMKy3MfKGFQ&NR=1 właśnie taki jasny brąz by mnie interesował. Z tym, że chciałabym, żeby odcień chwycił moje naturalne sredni blond a z tym ciężko jak pisałam.Najlepiej jak pisałam, żeby to był garnier c.nat...no ewent. ten wellaton.Czy coś takiego by wyszło. Z góry Ci Majrel dziękuję za poświęcony czas i poradę!!!:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel Mam gorąca prośbę - pytanie: jestem naturalną jasną blondynka typ Wiosna, kiedyś pszeniczno- złotą, ale ( o głupia) zaczęłam farbować wlosy i już nie mam tego odcienia.Kiedyś farbowałam Feria Shining Flame, ale została wycofana z rynku. Mieszałam za Twoja poradą 02 i 9,3, było ok, ale z czasem ( i słońcem ) kolor zrobił mi się prawie biały, prócz odrostów o dł ok 4 cm.Jestem po 40 ce, mam długie włosy, więc nie chce wyglądać jak diva. Teraz zrobiłam 9,3, ale wpadaja w rudy przy skórze, na odrostach, i sa troche za ciemne, natomiast reszta włosów jest ok tj nie jest już takie jasna. Co byś mi poradziła ? Może scandinavia Recitala ? Tylko na odrosty, a potem spienić na 10 min? A może Majirel? Dążę do bardzo jasnego blondu, słonecznego, ciepłego. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Póki co nie mam czasu na chodzenie na 3 h co miesiąc do fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do niuni chocolate - ten pierwszy podany przez ciebie rozjasniacz alfaparf jest dobry mieszasz go z woda 9% i nakladasz tylko na odrost tak akby rozjasnil sie do bardzo jasnego blondu , nastepnie po nalozeniu odzywki , splukaniu jej i wysuszeniu wlosow nakladasz majirel 10.21 na 20 minut na odrost i na 10 min na reszte wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do michalina 13- farbe Inoa mieszasz 2 male tubki zelu koloryzujacego Inoa 10.1 z jedna tubka zelu koloryzujacego 9.2 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do grah- odcien Inoa nr 7 jest o ton ciemniejszy od Inoa 8 wiec 7 da efekt naturalnego srednio ciemnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do aksiula g - wszytkie farby luo color miesza sie z woda do farb luo color ktora ma stezenie 7,5% , mieszanka excellence creme 10.21 z 9.1 powinna dac fajny efekt nawet na twoim odcrscie bardziej natomiast obawiam sie czy dlugosci i konce nie sa zbyt cimne aby jaka kolowiek farba blond ja pokryla , czy dlugosci i konce sa juz mocno wyplukane i jaki dokladnie maja teraz kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do grah - farby alfaparf sa bardzo trwale i troche silniejsze w dzialaniu od majirel maja tez wieksza ilosc chlodnych bardzo jasnych blondow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do m jak mama- niestety link ktory mi podalas nie otwiera sie ale jesli masz teraz rude wlosy a chcesz blondu to musisz sciagnac kolor wlosow poniewaz farba blond nie rozjasnia rudego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do aga ł - farba preference 01 o wiele bardziej rozjasnia wlosy niz excellence 01 wiec naloz jeszcze raz preference 01 na cala dlugosc wlosow, lub farbe majiblond 900 s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- jesli chcesz miec odcien brazu chlodny i pasemka to fryzjerka musi ci na folii zrobic cieniutkie pasemka a pomiedzy folia nalozyc na wlosy odcien majirel 6.0 pomieszana z 6.1 , nastepnie po splukaniu wlosow jesl ipasemka beda za jasne zapienic na 3 minuty majirel 6.3 z woda od diacoloru, fryzjer powinien wiedziec o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Gosiak- Neli furtado ma na teledysku jasny braz w odcieniu sepii , taki odcien ma w ofercie nutrisse creme garniera ale musisz pomieszac dwa kolory 73 z 60, ewentualnie z farb profesionalnych majirel 7.23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Iwarek - z majirela dobry bedzie cieply odcien 9.31 z woda 9% lub preference chicago pomieszany ze scandynavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel- bardzo, bardzo dziekuję !!! Ale Ty jesteś szybka !!! Mam pytanie : dlaczego powinnam zmiksowac Scandinavię a nie użyć samej ? Czy woda 9 % (z 9,31) nie będzie za mocna, jeśli woda 7,5 % otrzymana po mixie 9,3 i 02 była za mocna ? Nie znam się na tym, jestem lekarzem , chętnie zrewanżuję radą z mojej branży ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Ł
Majler mięć preference 01 bardzo jasny naturalny bląd to po tej farbie będę mieć jaśniejsze niż po 01 excellence super jasny blond naturalny. Ale jak za 3 tyg będę mieć odrost 1 do 1.5 cm odrostu a mój naturalny kolor to taki złocisty średni bląd to mam kłaść na całość czy poprostu n ajpierw położyc na odrost i za 5 min przeczesać na 30min na całość . Czekam Majler na odpowiedz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Ł
I czy po nałożeniu tego preference 01 bardzo jasny blond naturalny wyjdzie mi coś w odcieniu majiblond 900 s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiakk.
Ślicznie dziękuję Ci Majrel! Jesteś wspaniała!.:) a co do tego wymieszania 73 i 60 nutrisse to normanie w proporcji pół na pół?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marjel dziękuje Ci za odpowiedz:):)Nie złość się na mnie proszę:) ale muszę zapytać powiedz mi ta odpowiedz dotyczy tego zdjęcia http://www.life.com/image/84685482 , bo ja chcę tak samo położone pasemka bo teraz nie wiem :)Ja już pokazywałam mojej fryzjerce ten odcień ale chcę żebyś Ty mi napisała co ma położyć. Jak to co napisałaś właśnie dotyczy tego zdjęcia to fajnie ale potwierdz mi :)Naprawdę głupio mi pytać się Ciebie sto razy ,ale mam nadzieje że bierzesz to na luz :):)Marjel jeszcze mam pytanie od siostrzyczki ale napisze następnym razem.:)PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Ł
Dodam jeszcze Mailer że podoba mi się kolor Ewy matki Igora z serialu tai bląndzik bym chciała mieć może być nawet jaśniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majrel : hej rozwazan na temat castinga na forum duzo. Chciala bym rozjasnic moje wlosy o 1-2 tony, nadac im delikatne blond refleksy, gdyz teraz na zime wlosy mi ciemnieja i staje sie ciemny blond. Interesuje mnie koloryzacja z nowej serii blond - gloss glossy. Ogladalam je juz 2 razy w sklepie i nie wiem ktory wybrac i kogo poprosic o porade. czy satynowy nie bedzie ciemny? a moze wybrac ten piaskowy blond? wydaje mi sie ze i tak duzo nie rozjasnia, skoro maja bodajze 4%. z gory dziekuje za pomoc ! zalaczam zdjecie mojego koloru sprzed wakacji - jeszcze bez slonecznych refleksow - taki wlasnie bede miala teraz gdy zejda refleksy. http://img819.imageshack.us/i/dsc01730p.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiulaG
Majrel - rzeczywiście włosy u nasady są ciut jaśniejsze, a im dalej, tzn niżej tym ciemniejszy kolor - ale bardzo niewiele się różnią. To wygląda mniej więcej tak, jakby u góry były ciut mocniej wypłukane. Włosy farbowane były ok miesiąca temu, więc farba się systematycznie wypłukiwała. Teraz mam odrost ok cm. Ogólnie zmienił się też troszkę wygląda, struktura włosa - są takie puszyste bardziej - przed farbą były grubsze...To jak z tą mieszanką excelence 10.21 i 9.1? Pomieszać pół na pół i na całość, czy jednak radziłabyś u góry dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiulaG
aha, pytałaś Majrel o kolor, więc teraz moje włosy są jasnobrązowe z odcieeniem rudości - choć mój tata, który maluje określił to trochę inaczej;)cytuję: "orzech laskowy z rudym z odcieniem szarości"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po raz kolejny Majrel,mam pytanie co do farb inoa.Od jakiegos czasu farbuje wlosy majirelem 10,1 i kolor ten mi najbardziej podpasowal czy stosujac ten numer 10.1 z inoa bede miec taki sam odcień?2gie pyatnie dotyczy wody utlenionej czy mogę użyc tej samej wody do inoa co do majirela czy ma ona jakis inny specjalny sklad czy roznica tkwi w opakowaniu.Mam jeszcze sporo wody uzywanej do majirela i nie warto kupowac mi nowej poki nie zobacze efektu inoa ,a szczerze mowiac mam obawy do tych dzielonych wod na allegro nigdy nie jestem pewna czy jest oryginalna.Dzieki za informaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zoya- woda utleniona majirel moze byc do inoa z tym ze tam jest jeszcze oleo zel i zel koloryzujacy, odcien 10.1 Inoa wychodzi chlodniej od 10.1 majirel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do iwarek- odcien scandynavie nie jest az tak cieplym i zlotym odcieniem blondu ale zawsze mozesz go wyprobowac i zobaczyc jak wyjdzie na Twoich wlosach , jesli uzywasz slabszego stezenia wody bo wlos latwiej sie rozjasnia to mozesz majirel pomieszac z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do aga ł - odcien prefernece 01 to odpowiednik majiblondu 900s kladziesz go na odrost na 20 minut i na kolejne 20 na reszte wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- kesli chcesz miec tak jak na zdjeciu to i tak fryzjerka musi najpierw zawinac w folie do balejazu te spodnie warstwy a na reszte polozyc mieszanke 6.0 z 6.1 lub ciemniejsza 5.0 z 6.1 i tak jak pisalam wlosy ktore sie rozjasnia moga byc takie jak u Penelopy a jesli beda za jasne to zapienilabym majirel 6.3 z 7.3 z woda od dialcoloru doslownie na 2 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do localoca- casting glosy blond 801 satynowy wychodzi bardzo podobnie do tego co na zdjeciu ma modelka, piaskowy blond moze wyjsc bardziej cieply ,w sumie z natury masz dosc jasne wlosy wiec obydwa kolory wyjda z tym ze piaskowy bardziej rozjasni wlosy bo jest na poziomie bardzo jasnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×