Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do wypiłam już kawę- myśle ze mozesz za miesiac na odrost rzucic londe prof 12/0 z woda 12% a pozniej na to dalabym koleston 10.16 z woda 6% lub dosc mocno rozjasnia wlosy perference 01 a pozniej mozesz wrzucic na to koleston 10.16 z woda 4%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do panifasola- mozesz wrzucic sam 911 majiblond z woda 9% kolorek powinien byc chlodnym bezem, jesli to bedzie niezadowalajace to przy nastepnej koloryzacji m ozesz ten odcien pomieszac z majiblondem 902 lub majirelem 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- farby ciemny blond u brunetek wychodza jak sredni brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blndfichbaby- w takim razie moze byc sam majiblond 911 z woda 9% nie przjmuj sie ze on taki chlodny jest na tym testerku bo wychodzi bardziej bezowy i nie jest az tak jasnym blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do justyna55- zadna farba nie rozjasni ci na dlugosciach i koncach poprzedniej farby , a jaki ma byc docelowy kolor ktory chcesz uzyskać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do madziak- jeszcze jedno skoro pomagam w tak prostych przypadkach to musisz isc jednak do dobrego zakładu fryzjerskiego tam otrzymasz profesjonalną poradę:)) lub sama experymentuj w koncu w zyciu nalezy czasem ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninaaaa
Dzięki Majirel:) Czyli teraz aby te moje włosy stonować to położę 10.21 zwodą 6%. A co jak pojawią się odrosty? Jaki kolor (lub mix kolorów) będzie najbardziej zbliżony do koloru Pani Anety Kręglickiej? I jaką wodę wtedy zastosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marjel- szkoda ze marudzenie innych nie jest dla Ciebie marudzeniem.Mi mojego zdania nikt nie zabroni wypowiadac a ty tymbardziej i szkoda ze czyjesc wlasne zdanie uwazasz za marudzenie i wyladowanie sie! uwazasz ze tylko ty mozesz miec racje i krytyki nie uznajesz? to w jakim ty swiecie zyjesz? za stara jestes? wiec moze zrezygnuj z czegos bo sobie nie radzisz?! naucz sie tez szanowac czyjesc zdanie bo najwyrazniej masz z tym problem. Nie wiem gdzie pracujesz ale napewno nie w jakims dobrym zakladzie bo w to akurat ciezko mi uwierzyc. zaluje ze wogole kiedykolwiek napisalam do malo profesjonalnej osoby! zegnam i na tym temat z ludzmi uwazajacymi siebie za niewiadomo kogo koncze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panifasola
A możesz mi jeszcze tylko powiedzieć jaka będzie różnica w odcieniu samym 911 i 911 z 10,21?...i już nie będę zawracać Ci głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondfitchbebe
majrel dziękuje kochana! a czy w sklepowych farbach jest jakiś odcień zbliżony do Sochy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel Jeszcze raz dziękuję za poradę. Farbowałam majirelem 8.34, kolor wyszedł jak na zdjęciu. Niestety pośpieszyłam się troszkę i użyłam wody 6%. Ciekawa jestem co by wyszła przy 9% tak jak proponowałaś. Ale jeżeli chodzi o samą farbę majirel to ciężko nią farbować przynajmniej dla mnie. Ja nakładałam na suche włosy, bo tak wyczytałam w internecie. Może to źle? Porównuję oczywiście do farb sklepowych, które rozsmarowuje się jak masełko na włosach. Nie wspomnę już o castingach. Ale to tak na marginesie, chciałam się tylko podzielić swoimi spostrzeżeniami, bo przecież ważniejszy jest efekt. A co do poprzednich wpisów to nie powinnaś się tym Majrel przejmować. Ludzie kiedy są anonimowi piszą różne dziwne rzeczy. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILIA77
Czy farby MAJIREL pokryją wytrawione platynowe włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MAJREL.Chciałam sie zapytac odnośnie farby INOA czy orientujesz sie może jak wychodzi kolor 9.2 ( OPALIZUJACY z fioletów) i jakby wyszedł na blondzie o złotawych odrostach? Słyszałam też sie szybko wypłukuja czy to prawda? POZDRAWIAM SERDECZNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do madziak- wiesz to co napisałas to wlasnie cała Ty - poczytaj troche o projekcji w psychologii, Twoim zdaniem jestem mało profesjonalna bo nie pomogła Tobie?? Wyprojektowałaś na mnie swoje kompleksy( widocznie taki jest Twój mechanizm obronny) - cóż ok nie chcę z Tym dyskutować , toleruję Twój pogląd, życzę powodzenia , ja znam swoją wartość i profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do antonia- przy kolejnym farbowaniu odrostu mozesz uzyc mixu farby preference 03 i ferii 102 lub majiblondu 901 s z majiblondem 911 z woda9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do panifasola- nie zawracasz mi głowy:) maniblond 911 jest chłodniejszym blondem a mieszanka z 10.21 daje bardziej bezowy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blondfitchbebe- w sklepowych farbach zblizony jest 92 z ferii z tym ze u niektorych wychodzi bardziej zlociscie, ewentualnie mieszanka excellence creme 10.21 z 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do milia 77 -farba majirel pokryje wytrawione na blond wlosy to zalezy jaki odcien chcesz uzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do muminek- moje doswiadczenia z Inoa sa takie ze farba jest bardziej trwala od majirela, 9.2 czyli bardzo jasny opalizujacy blond moze u niektorych osob wyjsc jak cieply bezowy ja pomieszalabym go z 10.1 pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do cynamoozłoto- a moze wyprobujesz sklepowa farbe preference o nazwie Florence - to ten sam odcien co majirel 8.34 tylko nie przejmuj sie opakowaniem na ktorym modelka ma jasno rudo- miedziane wlosy, preference wychodzi ciut jasniej od majirela a refleks jest ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia-s wątek ze 131str
Ddroga Majrel mam gorącą prośbę o pomoc. Mój wpis jest na 131 stronie forum-Zosia-samosia, coś pokrecilam i nie moge użyć tego nicu :( Będę bardzo wdzięczna. Kolor mam nadal bez zmian, nieco zbladł i wyplowial tam gdzie były pasemka. Najbardziej denerwuje mnie ten koniakowo żółty odcień. Czytałam różne Twoje wypowiedzi i zaczęłam myśleć o demakijażu i zachwalanej mieszance 10.21 z 9.1. Obawiam się jednak ze może bedą za jasne. Spodobały mi się blondy opalizujace czyli te z pigmentem różowym. Chciałabym uniknąć żółci :( może 10.21 z 9.2? A może masz pomysl na inny zestaw, pomóż proszę! Mam już odrost i obawiam się tylko że przy demakijażu wyjdzie on jaśniejszy niż wcześniej farbowane włosy, co o tym sądzisz? Jak i czym to zrobic? Z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILIA77
karmelowy średni blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope magda
majrel doradziłaś mi zmieszanie pół na pół farby exellence 10,21 i 03 a jak z wodą tez pół na pół,napisz prosze,czy tak?a tak na margnesie jaka one maja wode procentową?chce uzyskac beżoy blond!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zosias- przy demakijazu wlosow odcien faktycznie mze byc zbyt jasny, miesnie tylko opalizujacych odcieni moz nadac zbyt bezowo- opalizujacy efekt, mozesz pomieszac odcienie 10.21 z 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do milia- modelka na zdjeciu ma zrobiony balejaz na ktory pozniej kladzie sie tonujacny krem np diacolor 8.13 , jesli juz chcemy zrobic to farba to moze byc np luo color 8.32 lub 9.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hope magda- odcienie te mieszasz pol na pol i wode tez pol na pol, odcien 03 ma wode 9% a 10.21 ma wode 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope magda
majrel bardzo dziekuje za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caya09
Majrel mam pytanie,mam farbowane włosy zazwyczaj farbami brązowymi ale wychodzą prawie czarne, teraz maja kolor taki jakby wypłukany czarny,lekko wchodzący w brąz z czerwoną poświatą, czy orientujesz się czy jest jakaś farba którą mogę kupić w sklepie, po której będę miała brązowe włosy bez tej czerwonej poświaty? z góry dzięki za odpowiedź,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninaaaa
ogromnie dziękuję za poradę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×