Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

do akurat- zdecydowany brąz ale nie wpadajacy w czern to excellence creme nr 5 lub majirel 5.0 , preference odcien Paris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bellatka- jak dla mnie to najlepsza z tych blond bylaby alfaparf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat......
majrel jeszcze jedno bo włąsnie luknęłam na farby, które poleciłaś . ja nie jestem w pl i ostatnio łazilam po sklepach i raczej nie widziałam farb z tych serii. wiem na pewno ,ze są z serii Loreal Casting Creme Gloss . więc może któraś z tych byłaby odpowiednia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ango83
bardzo przepraszam ale tak myslalam ze pani nie zrozumie ,odpadly mi wlosy:(niewiele bo nie ma tragedii ale jednak!!boje sie juz robic tym Majibondem bo niestety pozniej to juz moge inwestowac ale w peruke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
dziękuję bardzo:) czekałam na Twoją odpowiedź:) pozdrawiam i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana majrel :) Ten 7.11 wygląda na palecie majirel strasznie ciemno. Czy on wychodzi tak w rzeczywistości? Boję się, że wyjdzie czarny. A może coś trwałego na poziomie 8, żeby nie było drastycznej różnicy z Vikingiem... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do angiestone- 7.11 nie jest czarnym kolorem- daaaleko mu do tego:) palety w necie nie zgadzaja sie z tym co w realu, on wychodzi raczej jak jasny chlodny braz ale jesli nie chcesz takiego ciemnego to majirel 8.11 wychodzi bardzo ładnie, albo preference H Ombrie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ango83 - rozumiem w takim razie nie mozesz uzywac tak jasnych blondow z wysokim stezeniem wody utlenionej , poczekaj jak wlosy sie troche zregeneruja i sprobuj odcienia koleston 12/0 z woda 9% lub łagodniejszego garnier nutrisse 100 lub alfaparf 11.00 - łagodny i ładnie rozjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do akurat- odcien Antigua preference w swietle ma reflks czerwonawy tzn taka czekolada z polyskiem czerwieni , bardziej brazowa czekolada bez czerwonawego polysku jest wellaton 5/77 lub excellence creme 5.3 albo preference E bruges chyba ze checsz miec poswiate lekko czerwono - brązowego refleksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Natalia pyta MAJIREL - skoro majirel sie u Ciebie szybko wyplukuje to trwalsza farba bedzie evolution alfaparf 9.21 pomieszany z cwiartką 8.13 lub excellence creme 10.21 pomieszany z 8.13 pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia4
Majrel, mam pytanko, czy przed farbowaniem włosy powinny być umyte tylko szamponem, czy lepiej nałożyć maseczkę do spłukiwania np wax albo inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ango83
dziekuje za rade !!!mam jeszcze takie pytanko czy moglabym pomieszac farbe wella 12.0 z 12.1 poniewaz boje sie ze po 12.0 bede miala zloto na glowie oczywiscie z woda 9 jeszcze raz bardzo dziekuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat........
majrel jeszcze ostatnie pytanko :) jutro wybieram się do sklepu po farbę i tak się zastanawiam bo te wszystkie co mi poleciłaś to są jasne brązy. poszperałam trochę i znalazłam kilka opinii ,gdzie dziewczyny pisały,ze te jasne brązy wyszły im takie jak na opakowaniu. Wiec im nie przyciemniło. pewna jestes,że wyjdzie mi ciemny brąz? wiem ,że znasz sie na tym ale nie chciałabym drugi raz latać po farbę bo tu gdzie jestem kosztuje ona tyle ,że w pl mogłabym z 5 opakowań kupić:( aha nie chce żadnych czerwonkawych refleksów. chce ciemny brąz/ciemna czekolada. nie czarny. dziekuje i przepraszam za zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do akurat - majirel 5.0 daje efekt głębokiego brazu, preference odcien Paris , i excellence creme nr 4 - daje ciemny brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ango83- tak mozesz pomieszac wellaton 12/0 z 12/1 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madzia 4- -przed farbowaniem nie naklada sie zadnych maseczek i odzywek , najlepiej klasc farbe na nieumyte suche wlosy, a jesli jest na nich duzo srodkow do stylizacji to nalezy je umyc szamponem najlepiej bez silikonow np alterry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana majrel, przepraszam, że tak nudzę ;) Widziałam paletę alfaparf i strasznie spodobał mi się kolor 8.1. Jak on wypada w porównaniu z majirel 8.1 lub 8.11 - jest trwalszy, ciemniejesz, jaśniejszy? Co powiesz o zastosowaniu 8.1 alfa zamiast 8.11 majirel? No i z jaką wodą oczywiście :) Dzięki :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia pyta MAJIREL
a mogę jakoś wykorzystać niebawem to 9.02 diacolor które już zakupiłam.? Tzn może to kwestia utleniacza bo dałam 9% do 9.23 majirel ale włosy były po nim fajne gładkie tka jakby ożywione co dla mnie duży plus a z luocolor? jakieś farbki bardziej nastawiając się na ten kolor tej 2 dziewczyny w niebieskiej bluzie Jakiego utleniacza użyć tym razem i jak długo trzymać na odrost i na całość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ango83
zamowilam farbe alpafarf 11.0 tak jak pani doradzila i jest to na palecie bardzo ladny kolorek tylko bardzo sie boje ze wyjdzie mi zolty kolor bo mam wlosy ciezkie do rozjasniania i tak myslalam ze jezeli wyjdzie zolty to moze sprobuje cos pomieszac z tym 11.0 no ale nic jak cos bede pisac!!!fajnie ze jest istnieje taki portal gdzie jest ktos kto moze doradzic ja niestety mieszkam w Irlandii a tu naprawde ciezko jest znalezc dobrego fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ango83 - to mozesz go pomieszac z cwiartka 11.11 lub 11.21 z tego co pamietam to chcialas jasniutki sloneczny blond bez refleksu popielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Angie stone- alfaparf 8.1 jest zblizony do majirel 8.11 z tym ze majirel bedzie bardziej szarym blondem, evolution alfaparf miesza sie w stosunku 1: 1,5 czyli na tubke farby dajesz poltorej porcji wody utleninej 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do natalia pyta majrel- z luo fajny jest 10.21 , iacolor 9.02 sluzy tylko do tonowania bardzo jasnych blondow i trzyma sie ja ok 5, 6 minut z woda 1.9% lub 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia4
Dzięki Majrel za odpowiedź :) Jestem już po farbowaniu satynowym blondem - casting 801, włoski bardzo naturalne i fajne chociaż spodziewałam się troszkę ciemniejszego koloru, ale może taki efekt jest na rozjaśnionych włosach, zobaczę jak się wymyją, ale już widzę że będą jasne. Majrel czego następnym razem najlepiej użyć aby osiągnąć kolor z filmiku, jak dla mnie piękny - podobny do mojego naturalnego, najlepiej z farb sklepowych chyba że nie ma podobnego odcienia http://www.youtube.com/watch?v=oHQauMhrGkU dziękuję za porady... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ango833
jest pani super jak zrobie wloski to napisze ale pewnie bedzie dobrze :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×