Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

witam Majrel kupiłam tą wodę 9 którą radziłaś i farbę P01,teraz mam problem wzamian czego tej wody mam użyćw opakowaniu jeat krem utleniający duża butla żel rozjaśniający koncentrat do koloru odżywka Czy to ma być zamisat kremu czy żelu?Ilość w mililitrach taka sama?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Milenka S
.2- czyli opal to fiolet i niweluje niepożądane żółcie czy tam rudości .13 - czyli popielato złocisty = wychodzi chłodny beż z refleksem złocistym .31 - czyli złocisto-popielaty = wychodzi ciepły odcień beżu z refleksem popielatym .32 - czyli złocisto-opalizująco = wychodzi ciut chłodniej niż .31, bardziej chłodno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fruzia 15
to ma być zamiast kremu utleniającego - ilość musi być taka, jak w tej butli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka z Kielc
Majrel, a można pomieszać np 10.13 z 10.1 w proporcji: 3/4 tego10.13 + 1/4 tego 10.1? chodzi mi o to, żeby nie wyszedł ciepły ale też żeby nie był lodowato zimny, dlatego to dominujące 10.13. Czy może pół / pół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairair
Zafarbowałam wlosy 2 dni temu.. farba loreal majirel 8,31 woda 6 % kolor trzymalam jakies35min... wyszedl troche ciemniejszy niz na palecie.. znacznie ciemny. Mam pytanie czy on sie splucze czy (niestety) musze sie do niego przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Milenka s- refleks 2 - opalizujacy niweluje żółte rfleksy , lepiej stosowac go jako refleks 21 bo w polączeniu z 1 - popielaty( niebieski) ładniej niweluje żółty , opal nie niewluje miedzi, miedziany niweluje 1 czyli popielaty, refleks 13 popieltao- zlocisty nadaje odcien beżowy chlodny , choc u neiktorych wybija na cieplo, 31 nadaje ciepły beżowy, 32 nadaje biszkoptowy beż wpadajacy w jasny karmel , 23 nadaje zdecydowany bezowy blond, wszytkie te kombinacje refleksow jesli sa na [poziomie 9- bardzo jasny blond lub 10 - bardzo bardzo jasny blond wychodza ładnie bez uprzedniego rozjsnienia jesli wlosy sa na poziomie 8 - jasny blond i wzwyż, jak ktos ma poziom 7- sredni blond to rzadko uzyska refleks chlodnego beżu, wowczas nalezy uzyc farby z poziomu 11 lub 12 z tymi refleksami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do angie stone- podobny odcien jasnego popielu z lekkim bezem mozna uzyskac stosujac alfaparf 10.21 z 9.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hairair - troszke sie wyplucze ten kolor, nastepnym razem uzyj majirel 9.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Blanka z Kielc - tak jesli chcesz aby nie dominowal zbyt chlodny refleks to mozesz pomieszac tak jak zaplanowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Fruzia 15- chyba mnie nie zrozumialas , mialas kupic farbe evolution alfaparf P01 a Ty kupilas chyba ferie loraela P01 , tam jest w pudelku caly komplet do farbowwania tzn zel koloryzujacy, koncentrat pigmentu booster color i mleczko utleniajace , wiec mieszasz to wszytko wg instrukcji, nie dajesz zadnej innej wody kupowanej osobno, ja ci podalam farbe profesjonalną evolution alfaparfu do ktorej trzeba kupic osobno wode , akurat ten odcien evolution jest jednym z najjasniejszych z serii platinium i ma oznaczenie P01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do truda- sklepowe preference nie rusza Twoich wlosow nawet o cwierc tonu bo to farba a nie rozjasniacz, musisz kupic dwie saszetki rozjasniacza np alfaparf , a po rozjasninieniu nalozyc farbe np evolution 9.21 z woda 6% , wlosy rozjasniasz tak jak opisalam juz wczesniej, poziej po uzyskaniu blondu nakladasz farbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do belcia 8210 - sila rozjasnienia jest ta sma i u wellatonu i u majiblondu z tym ze odcien 901 s u niektorych osob łapie odcien ciemny blond na żółto , wellaton lepiej sobie z tym radzi choc trudno mi powiedziec ze odrost bedzie jasnym chlodnym blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie!DZIĘKUJĘ CI MAJREL za REFLEKS,rzeczywiście kupiłam loreala P01,i teraz co robić?Czy ta farba nie będzie za słaba na te moje beznadziejne pomarańczowe odrosty?A za miesiąc da radę ciemnym odrostom?Czy wstrzymać się i szukać tego alfaparfa 11.11?Już myślę i pewnie pół nocki będę myśleć????????Pozdrowionka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka s
A odcien 9.32 i 10.32?W jakich farbach szukać? Jak wyjdzie np na chłodnych popielatych włosach? Mogłabyś mi podać przykładowe zdjęcie jak taka farba wychodzi? dziękuję za odp ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie mogę zobaczyć wzornik kolorów alfaparf na allegro jest ale bardzo niewyraźnie widać numerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do milenka s - farba 10.32 wystepuje w luo color - ale nie wiem czy juz nie jest wycofany jest tez 8.32 luo color, wychodzia srednio jasny cieplo beżowy blond , jest tez w farbach preference odcien Berlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fruzia15 - mysle ze mozesz wyprobowac ten loreal P01 powinien zniewlowac pomaranczowe refleksy, a przy nastepnym farbowaniu mozesz uzyc alfaparfu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIAŁAM POINFORMOWAĆ , ŻE ZNIKAM NA DWA TYGODNIE Z TEGO FORUM PONIEWAŻ LECĘ NA WYMARZONY URLOP TROCHE ODPOCZAC JAK WROCE TO Z PRZYJEMNOASCIA ODPOWIEM NA WASZE PYTANIA . POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze spróbuję loreala,na ten urlopik naprawdę zasłużyłaś!!!!!! Ciągle cię nękamy swoimi problemami. Wypoczywaj i nie myśl o farbach i odrostach!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudowłosa ;-((
Boję się użyć 9.13 z wodą 6% bo zawsze farby z poziomu 9-ego z oksy 6% dawały mi niestety miedzionkę ;-((((( no ale spróbuję.....a może pomieszam 9% z 6%? PRZYJEMNEGO WYPOCZYNKU, MAJREL ;**********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulla10
O! Ja też jutro wyjeżdżam do słonecznej Italii. Mairel, życzę wymarzonego i udanego wywczasu :-) Wracaj opalona, pełna sił i wigoru! Pozdrowienia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel! Mam ogromną prośbę o doradzenie koloru farby loreal. Mam włosy z pasemkami jasnego blondu i ciemnego blondu. Aktualnie mam 1cm odrost strasznie zależałoby mi mieć taki kolor włosów na całości, czyli jednolity kolor nie pasemka: Miss World 2008: Xenia Suchinova. Tu dodaje link ze zdjeciem. http://gwiazdy.blopix.pl/wpis/1935/miss-world-2008-ksenia-sukhinova.html Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---DO MAJREL! Mam włosy farbowane farbą ING kolor czekoladowy blond ( jest to raczej ciemny blond z poświatą rudego - trochę taki bardziej jasny brąz ), chciałabym mieć włosy koloru średni blond, o 2 tony jaśniejsze od obecnego oraz zneutralizować rude refleksy włosów, coś takiego: http://www.downthelinetennis.com/2010/06/sighting-kim-watching-muzz-at-queens.html mój naturalny kolor to ciemny blond. Myśle nad farbą majirel 8,31, lub 8,2 tylko obawiam się że mogą wyjść za ciemne z rudymi refleksami, a takich nie chcę. Jaką farbę proponujesz aby otrzymać kolor jak dziewczyna z powyższego linku ??? Z góry dziękuje za odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJREL NA URLOPIE
NOOO CZYTAJCIE FORUM DOKLADNIE :p MAJRFELA NIE BEDZIE JAKIS CZAS WIEC SOBIE POCZEKACIE :pppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×