Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

do BELCIA sory że teraz odpisuję ale miałam urlopik w dzikim kraju bez internetu szarości się wypłukały i jest ok robiłam na całości 9 wodą trzymałam ok 35 min na odrostach potem jeszcze 15 minut na całości i jak radziła majrel ostatnie 5 minut masowałam po dodaniu ciepłej wody całe włoski 5 minut.kolorek ładny wyszedł ale dla mnie za białawy,naturalny odrost mam ciemny blond trudno rozjaśniający się.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcia 8210
Do Fruzia15 Ja jeszcze nią nie farbowałam,dopiero przyszła mi wczoraj,zamawiałam przez allegro.Ale mam pewne wątpliwości po na farbie pisze,że jest ona z serii platinum ,w ulotce pisze aby użyć oksydantu 12% w proporcji 1:2.Zamówiłam wczesniej 9% i nie wiem co robić,boję się 12%,że mi włosy wylecą:-( Na twojej 11.10 pisało,że jest platinum? Zrobiłaś w proporcjach 60 ml farby i 90 ml 9% oksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaamoniaaaaa
Jazkinia, ale wtedy w ogóle nie złapie włosów, będą dalej bardzo jasne a odrost będzie w średnim/jasnym blondzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelek jeden
Mam pytanie odnosnie farby excellence 7.1 popielaty blond. Czy któras z Was jej używa i wie coś może na temat jej zniknięcia z pólek sklepowych? przeszukalam dzis kilka sklepow w dwoch miastach i nie ma po niej sladu. Pani u ktorej zawsze kupuje mowi,ze zamawiala i nie dostarczono jej z hurtowni:( Czyzby zostala wycofana??? Majrel moze Ty cos wiesz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEŻ TAK PISAŁO SPOKONIE,ZRÓB W PROPORCJI 1 DO 2 CZYLI 60ML FARBY I 120 ML WODY 9 PROCENTOWEJ,POZDRAWIAM DAJ ZNAĆ JAK WYSZŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEŻ TAK PISAŁO SPOKONIE,ZRÓB W PROPORCJI 1 DO 2 CZYLI 60ML FARBY I 120 ML WODY 9 PROCENTOWEJ,POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazkinia
sprawdz na stronie loreala jesli jest tam ten kolor to znaczy ze powinien w sklepach byc, ostatnio wycofali moj ulubiony kolor castinga-miodowy blond :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora orzecha
Majrel, a odcień 9.22 z wodą 9% jaki daje odcień? Bo przeczytałam tu, że .2 to fiolet a .22 to taki pogłębiony refleks fioletu, czyli jaki to będzie blond????? Bardzo zimny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel poradź mi czy na moje trudno farbujące się włoski/ całość jest farbowana 11.10 alfaparfu mogę położyć 9.31 by je trochę przyciemnić /są za białe/, lub jakąś inną by miały refleksy beżowawo złociste?z jaką wodą dodam że poprzednie nie wyszły mi całkiem jednolite bo miałam pasemka ciemne i na tych pasemkach są ciemniejsze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ane_S
Witam serdecznie , mam pytanko do profesjonalistki :) Majrel Wiec moj naturalny kolor to ciemny blond nawet bardzo ciemny wlosy rozjasniam pasemnkami (chyba 8z 6 taka miszanima) tzn duuzo pasemek zeby odrost nie byl szybko widoczny ale niestety z czasem nie ma ze boli i odrosty sa wiec ostanio tzn miesiac temu postanowilam sama sie z nimi uporac gdyz jestem za granica i tu uslugi fryzjerskie pozostawiaja wiele do zycznia Zrobila to w domu za pomoca CASTING CREME GLOSS 1013 jasny piskowy blond i masakra :) odrosty rozjasnily sie do ruudosci a reszta jest szaro-bura i teraz mam pytanko czym moge te wlosy przywrocic do w miare normalnego koloru jakiegos jasnego blondu mysle o Excellence 01 lub preference w podobnym odcieniu niestety nie mam dostepu do farb profesjonalnych wiec prosze o rade ktora najlepsza bedzie tu farba drogeryjna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka8484
dziewczyny prosze o poradę do tej pory używałam profesjonalnej farby londy 12,61 bardzo niszczy mi włośy woda 9 chciałabym coś z majblondów lubię zimne blondy proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLLU
Hejka dziewczyny. Na mojej głowie jajecznica, eksperymenty z mieszaniem farb loreala- fiasko, efekt początkowy był super, ale po trzech tygodniach-kurczak wychodzi (przedtem dekoloryzacja)... no i mnie pokusiło na SAYOS- odcień 9-52, mix pereł i platyny. A wyszło tak-http://www.fotka.pl/profil/Anabell1983/albumy/1,Ja/74262806 Boję się, że platynowy odcień będzie sie wypłukiwał i jakaś rudość zostanie. Pytanie- czy ktoś już używał tej farby? Jak się spisuje na Waszych wlosach? Czy mogę używać dodatkowo szamponu z joanny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazkinia
fajny ten kolorek, kup sobie srebna plukaneke w hurtowni fryzjerskiej i stosuj ja do kazdego mycia a napewno nie bedzie zolci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel odpowiedz proszę na mojego posta z 14 sierpnia odrosty chcę farbować i nie wiem czym... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizaaaaa5
Hej, a czy któraś z Was wie może, jak wychodzi majirel 9.22???? Jak średni blond czy jak jasny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcia 8210
Do Fruzia hej,ja dziś farbowałam 11.10.Zrobiłam tak jak mówiłaś 120 ml wody 9% i 60 ml farby.Niektóre pasma zafarbowało mi na niebieskawo,odrost wyszedł w kolorze beżowego jasnego blondu.Na całości włosów mi jakoś specjalnie nie rozjaśniło,są w odcieniu jasnego lekko ciepłego beżowego blondu.Jeśli masz profil na Wizażu,to w wątku o farbach alfapart wstawiłam zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
Majirel kochana! Powiedz proszę co myślisz o farbach z Joanny naturia color? Są tanitkie, ale czy warte w ogóle zachodu? Czy nie zawracać sobie w ogóle głowy? Chodzi mi o jasne blondy. Napisz proszę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę powiedzcie mi kto używał tego Loreala Champagne X i może ma foty jakieś? To poproszę o zamieszczenie tutaj bo załamkę zaraz zaliczę.A może ktoś wie jak wychodzi Loreal Preferece 01 - bardzo bardzo jasny blond naturalny? dzięki z górki. Bo jak na razie to ma włosy rozjaśnione syossem i są prawie białe i wyglądają jak u sztucznej lalki :/ nic koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loreal Preferece 01 - bardzo bardzo jasny blond naturalny- wychodzi szaro-popielaty bez dodatku żółci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
odcień 01 to naturalny bardzo jasny blond, i nie jest chłodnym odcieniem. szaro popielaty na jaśniutkich włosach wyjdzie odcień 03. wszystko zależy jaki odcień chciałabyś nadać swoim włoskom.... W każdym razie jak masz już białe włosy to nie polecam odcieni rozjaśniających bo to są mocne farbki i zrobi Ci się z włosów guma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzięki bo ja już na serio nie wiem co tu zrobić żeby to miało kolor bo na razie przypomina lalkę barbie po zdjęciu wałków..haha:)w sumie to ja chcę coś z jasnych złotych blondów, a bankowo nie szare i bure jak większość chce mieć jakieś tam popielate..czy coś to mi to odpada ja chce coś takie jak gessler ma. i dlatego o tym champagne tak sobie rozmyślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2303
droga majirel farbuję od jakiegoś czasu majiblondem 911, 9% ale na moim ciemnym odroście zawsze wychodzi lekko żółty kolorek nie taki jak mam resztę włosów widać różnicę czy mogę np pomieszać np 9 5 wody z 12 5 wody w proporcjach pół na pół czy to jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2303
droga majirel farbuję od jakiegoś czasu majiblondem 911, 9% ale na moim ciemnym odroście zawsze wychodzi lekko żółty kolorek nie taki jak mam resztę włosów widać różnicę czy mogę np pomieszać np 9 % wody z 12 % wody w proporcjach pół na pół czy to jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattticzka
Dziewczyny proszę o radę. Mam takie włosy teraz http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e42cbd98194558d.html. Za radą Majrel kupiłam 9% wodę utlenioną i farbę alfaparf evolution 11.21. Nie wiem tylko w jakich proporcjach mieszać farbę z wodą utleniona i jak mam ją nakładać (w sensie ile mam ja trzymać na odroście, a ile na całych włosach) i ile trzymać. Błagam pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcia 8210
Powinnaś mieć ulotkę do farby,ja farbowałam alfaparf 11.10 z serii platinum i mieszałam 120 ml oksydantu 9% z 60 ml farby.Nakładałam na 50 minut na odrosty i na ostatnie 15 minut na całość.Jeśli na twojej farbie pisze platinum to mieszasz w takich proporcjach co ja(1:2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilawati
Witam wszystkie dziewczyny. Droga Majrel !! Jestem tu nowa i zdesperowana i za bardzo nie mam czasu czytać wszystkich porad od 1 strony, przepraszam jesli powiele ten temat ale potrzebuję pomocy. To co teraz mam na głowie to niezły bajzel który sobie zrobiłam sama na własne zyczenie, chcąc uwolnic sie od fryzjera kupiłam sobie farbe wellatona 12.0 bardzo jasny blond i połozyłam ją na włosy uprzednio rozjaśnione i odrost 2cm (naruralne poziom 7-8 takie mysio- szare blond), więc wyszło tak całość biała a odrost jajeczko. Chcąc to pokryć kupiłam Loreala 10.21 bardzo bardzo jasny perłowy blond i wyszło tak samo na odroście tylko te białe sie zrobiły siwe, myłam szorowałam i nic. Chciałabym już nie kombionować tylko dobrac sobie odpowiedni kolorek a interesuje mnie taki słomkowy blond nie za jasny. Jeśli któras z was miała podobne historie prosze o radę czym to przykryc by nie wyszły zielone (niedajboże) tylko naturalnie :) i interesuje mnie farba loreala ale dostepna w sklepie -nie profesjonalna bo nie mam za bardzo do nich dostepu. Dziekuje z góry za podpowiedzi i gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilawati
Nikt mi nie może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też coś podobnego sobie tym Wellatonem 21/0 uczyniłam pół roku temu, on jest strasznie biały koszmarny, nie cierpię go, a odrostów i tak nie chwyta na biało i wtedy taka kicha powstaje. Ja żeby to przykryć i mieć słoneczny blond to dawałam Wellaton 9/3 złoty blond, albo jak wczoraj uczyniłam(bo też włosy miałam prawie białe tylko po syossie) i właśnie wczoraj dałam na nie Londa Color Naturals - Akacjowy blond i nareszcie mam słoneczny kolor a nie jakieś sztucznie wybielone kudły lalki barbie ;)) także zapodaj sobie coś z tych 2, jak chcesz mieć słoneczny. No chyba że chcesz mieć ten siwy czy popielaty to ja się na tym nie znam już bo nie cierpię tych gołębich kolorów które większość tu preferuje :/ dziękuje za uwagę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilawati
dzieki ci sliczne, własnie myslałam, nad jakimś złocistym - tylko obawiałam sie jak on chwyci.. byle nie na zielono- buro. Ale skoro został przetestowany to, ok... polece po niego.. dzieki serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×