Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Pani majrelko :)
Zdjęcie jest duże jak się na nie kliknie :) dziękuje bardzo za dopowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a co ty ...;)
Majrel ja troszke przewertowałam forum i zwróciam uwage iz dziewczyny wklejajace rózne zdjecia modelek na ktorych jak na moje oko włosy diametralnie roznia sie od siebie ty proponujesz fabe 5,6,7,8 NB albo 5.32, 6.32, 7,32, 8,32 i nie wiem czy te farby daja az tak rozne efekty czy nie wiem jak to rozumiec. Żeby nie było ze sie czepiam, bo to nie o to chodzi. Sama szukałam odpowiedzi na swoje pytanie i tak sobie poszperałam troszke zeb y nie zawracac głowy i to jakos mnie tak zaskoczyło. Nie wiem czy zostane zrozumiana. BYło kilka zdjec całkiem dla mnie innych a rada była np zastosowac 6 NB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ej a co ty ...;) - jak dla mie zdjecia nie oddają koloru, dlatego proponuje brazy z palety alfaparf ktore wiem jak wychodza na wlosach bo są przeze mnie sprawdzone , skoro Ty potrafisz na podstawie zdjecia bradzo dokładnie określic jak wyjdzie dany refleks farby to zacznij doradzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a co ty...:)
Nie chciałam Cie urazic. Chciałam tylko roztrzasnac to co zauwazyłam, nie rozumiem wiec Twojej złosliwosci. To mam rozumiec ze doradzajac nie sugerujesz sie zdjeciem a dajesz rady na podstawie swoich obserwacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ej a co ty...:) - problem jest w tym ,ze wiele zdjec modelek przedstawia panie , ktore przwaznie maja subtleny balejaz na wlosach, taki odcien jest trudno zrobic samemu w domu, mniej wiecej zdjecie pokazuje czego oczekuje dana osoba ale samemu w domu trudno uzyskac identyczny rezultat, wiekszosc ocieni z palety farby evolution czy majirela zrobilam w praktyce wiec po prostu staram sie byc bliska temu o co ktos prosi , wiem ze nie dogodze wiekszości itp, nie jestem złośliwa w stosunku do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a co ty ...;)
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) Jestem pod wrażeniem tego że chcesz i pomagasz tutaj wielu dziewczynom i absolutnie nie chiałam Ci dogryzać ani nic w tym sensie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ej a co ty ...;) - ja się zgodzę z tym co napisałaś ze tak to moze wyglądać ,pozdrawiam serdecznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfaparf
Majrel czy do farb alfaparf muszę mieć wodę tej samej firmy czy moge kupić inna i czy moge np dodac wode z innej farby lub taka apteczna czy to musia byc profesjonalna woda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella colorrr
MOżna zapytać jak wychodzi kolor 6 NI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella colorrr
I jeszcze chcę zapytać jak wychodzi alfaparf 5.32 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
do majrel: Chcialam Cie zapytac majrel w jakich proporcjach mam wymieszac farbe z utleniaczem? a raczej wolalabym w ml. Farbe juz mi przyszla alfaparf 11.11 bede robic w niedziele wieczorem. Farba ma 60 ml, ile ml utleniacza mam dodac? z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czu czu czu czu czu
Majrel a ja mam prośbę ogromną :) bardzo prszę abyś mi pomogła ustalić jak wygląda średni brąz bo mam z tym problem, może ty wklej zdjęcie jakieś i wtedy będę wiedziała, bo w google wychodzi 9234837 wyników i nie moge dojsc jak ten sredni braz wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czu czu czu czu czu
i czy lepsze są farby alfaparf czy majirel ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego ?
niektóre farby stosuje sie z woda 6% a inne z 3% jaka jest różnica >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meyaa
Hej, jaka bedzie roznica w kolorze mieszajac farbe Alfaparf 8,1 z 10,1 a a kolorem 9,1 czy to wyjdzie ten sam odcien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąca prośba do Majrel o radę! Proszę mi powiedzieć czy jest jakaś różnica w tym jak wychodzą kolory z palety majirel i luo color z loreala. Wiem, że do luo dodaje się wodę 7,5 % a mo majirel 6 lub 9%. Do tej pory stosuję majirel 9+10 z wodą 6% ale jakoś ostatnio mój blond robi się jakiś żółty. Mam włosy szaro mysi blond bardzo dobrze rozjaśniające się gdzieś na poziomie 8, chciała bym (chyba jak my wszystkie:) uzyskać naturalny blond nie szary i nie złotożółty na poziomie 9. Już sama nie wiem jakiego odcienia użyć. Nie wiem czy warto eksperymentować z luo color jeśli wychodzi podobnie do majirel. Bardzo proszę o radę i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCM
majrel jak uzyskać taki kolorek jak ma dziewczyna z filmiku ? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCM
chodzi mi o te partie włosów na dole nie przy skórze, bo tam ma ciemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska 45
mam pytanko co mi wyjdzie po zmieszaniu alfaparf 9.13 z 10.21 lub 9.1 z 10.21 - ewentualnie który mix jesli wychodzi to ładniej - z jaka woda i w jakich proporcjach mieszac - lub moze cos ladniej wychodzi raczej chłodne kolory - poziom włosów mam 6-7-8 sama nie weim malowane 9.31 majirel - i czy mieszajac te same kolory ale majirel rownie dobry efekt uzyskam - bo widze ze chwalisz alfaparf dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok katarakta
marijel chcialam zebys mi tylko potwierdzila. czy farba 10nb alf na 12 stce rozjasni mi wlosy do porzadanego koloru taki jak na probniku, obecnie mam taki poziom 8 ni to sredni blond ni to zmyty bez. p.s wczoraj robilam kumpeli 9.33 z alfu troche bylo roboty bo miala ciemny odrost a reszta biale wiec pierw zesmy rozjasnily gore tylko wyszly zolte nie biale ale na to jej nalozylam 9.33 z dwunastka na gore na reszte z 3 i wyszly super. wcale nie sa takie bardzo intensywne zlote - fajne sa :) no i wyszly rowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do...a dlaczego??
po prostu kup sayoss ciemny braz....:::))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego ?
tak teżzrobiłam i wyszła kicha :/ rózni sie całkiwcie od tego co widac na zdjeciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfaparf 6 NI
o przepraszam ktos juz zadał pytanie jak wychodzi ten kolor, wiec bede czekac cierpliwie na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×