Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość baby blond
Dziekuję za szybka odpowiedz ale chce zapytac czy ta woda zamieszczona do tej farby da rady moim włosom czy powinnam dokupic 9% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafencja
do Majrel W takim razie robie jak mówisz. Ostatnie pytanie: Daje cała tubke 9.13 (60ml) i 15ml 9.21? Mam dosyc geste wlosy. I na cala glowe 9% woda? Ile ml? Przepraszam Cie i dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik878
Majrel jak sie robi refleksy na blond włsoach. Mam bardzo jasny blond poziom 10 i chciałabym zrobic sobie pasemka na poziomie 9 tylko nie wiem jak sie do tego zabrac, jaka farbe wybrac, ja mam taki perłowy blond jagdby. Czy takie apsemka robic na folii czy jak ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby blond
i nie musze wczsniej rozjasniac ? przpraszam ze tak wypytauje ale chce sie upewnic, bo kiedys bardzo zniszczyłam sobie włosy i boje sie ze znów cos namieszam i bede miec siano na głwie, a dopiero co mi odrosły moje włosy na które długo czekałam,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do baby blond- sorki nie zerknęlam na fotke jesli masz tak ciemne wlosy jak maja bohosiewicz to nie da rady ten odcien z excellence creme, z farb profesionalnych evolution 11.21 z woda co najmniej 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby blond
DZiękuję bardzo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woda utleniona
czy do farbowania włosów można użyć wody aptecznej 9% czy trzeba mieć taką specjalną czy one się czymś rożnią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik878
a czy da się zrobic pasemka ta sama farba ktora mam na głowie z woda 3% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk44
Dziękuję pięknie...Pozdrawiam, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry080888
dzięki za odpowiedź :) a czy zamiast odcienia 6.7 mógłby być 7.21??? czy też by wyszedł na moich włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cherry080888 - 7.21 jest juz za jasny i u Ciebie nie wyjdzie ale jak ci sie nie podoba ten z chlodnym refleksem 7 to wybierz 6NI naturalny chlodny braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Woda utleniona - woda apteczna absolutnie nie nadaje sie do farb do wlosow , tylko wody kupowane w sklepach fryzjerskich obecnie takie firmy jak subrina czy alfa czy cc maja wody utlenione w malych pojemnosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do elfik878 - masz wlosy naturalne na poziomie 10 czy farbowane i czym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafencja
Majrel powiesz jak pomieszać te farbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik878
Ja miałam rozjaśniane i kładziony na to loreal exelence 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam taki nick jak nikt :)
Dziewczyny wiecie może jak wychodzi loreal exellence 10 i 9.3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam taki nick jak nikt :)
mam w domu te dwie farby i nie wiem co z nimi zrobić, zeby mieć jakiś ładny blond. Można je zmieszać z czymś czy może jedną z drugą zmieszać, bo boje się ze 9.3 wyjdzie za ciepło a chce mieć ładny naturlany blon nie chlodny i nie ciepły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być blondynką
a przepraszam jest :) dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być blondynką
To zapytam jeszcze czy może dalo by się osiagnąc ładny blond zblizony do tego na zdjęciu, jeddna farbka ? bo dwie to troszke wydatek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry080888
tamten z chłodnym refleksem bardzo mi się podoba, tylko ciężko jest mi go znaleźć w ofercie sklepów internetowych. Ale będę szukać :) Jeszcze raz dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2303
majrel a co polecasz przeciw żółknięciu koloru blond żeby nie przesuszyć włosów z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do elfik878 - jak checsz na tym 10 ciut ciemniejsze pasemka to poloz odcien evolution 9 lub 9NI tzn pasemka zawijasz w folie uprzednio pokrywajac odcieniem 9 lub 9NI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mam wlosy na poziomie 6 - jeslimasz poziom 6 - rozumiem ze niefarbowane czyms ciemnym to z alafarf kladziesz 11.21 z woda 9 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mam taki nick jak nikt :) - obydwa blondy wyjda cieplo, jesli chcesz miec neutralny to pomieszaj 10 z 9.1 , odcien 9.3 wychodzi bardzo ladny miodowy blond fajny koor jak ktos lubi cieple blondy nie ma on nic wspolnego z zoltym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Justyśkaaa___ - jesl;i masz odcien sredni blond to podobny bedzie alfaparf 11.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ania2303 - jesli masz tendencje do zolkniecai blondu to fajnie odświeży wlosy dialight z loreala jako toner 9.01 z woda 1.9% a z szamponow to polecam z alfaparf meches protection- szmpon do refleksow zimnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×