Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

do chce byc blondynka- jak ma to byc jedna farba to evolution 11.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel. Radziłam się Ciebie jakiś czas temu i właśnie jestem po farbowaniu. Miałam włosy w kolorze złotego blondu miejscami ciemnego zwłaszcza na długościach (gdzie włosy farbowane były kiedyś na ciemno) a góra jaśniejsza miejscami sporo. Zrobiłam alfaparf 11.11 z 11.20 z woda 9 na dół (radziłaś 12 ale bałam się) i 6 na gorze, na grzywkę najjaśniejszą na 10 min i dodałam do mieszanki jeszcze trochę wody, żeby czasem nie rozjaśniło jeszcze. Chciałam przede wszystkim wyrównać kolor i uzyskać jakiś neutralny beż i z długości jestem zadowolona także dziękuję za radę, a piszę dlatego, że ta nieszczęsna grzywka jest jaśniejsza niż była, albo po prostu bardziej popielata i strasznie się odcina od zdecydowanie beżowej reszty:/ stąd błagam o pomoc - jak przyciemnić grzywkę? czym?? do jakiegoś jasnego beżu najlepiej chłodnawego ale beżu, bo obecnie bliżej jej do bieli:/ i jeszcze jedna prośba, aby najlepiej była to farba sklepowa, jakiś casting może albo inny loreal czy co innego, nie chce narazie już nic zamawiać. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i miejscami jest srebrno-fioletowawo na czubku głowy- czy to się wypłucze? pamiętam, jak pisałaś, że alfaparf nie traci chłodnego odcienia, ale w tym wypadku wolałabym, aby tak było;) ogólnie włosy po farbie super, tylko ta grzywka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafencja
do Majrel No tak napisalas- blondynka ze mnie :) Powiedz tylko czy ta mieszanke z woda9% na cale wlosy? Bo koncówki kiedys kiedys mialam rozjasniane i sa jasniejsze od reszty.Nie wiem czy końcówki lzejsza woda czy po prostu przy pierwszym farbowaniu tez 9% tylko krocej trzymac? Pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostateczności poleć mi coś do zamówienia bo szczerze mówiąc wygląda to dramatycznie różnica jest za duża:/ dół w kolorze zdecydowanie cieplejszego beżu, góra też ok, a grzywka i przód mega jasna i srebrna. najbardziej bym chciała coś czym możnaby upaćkac samą grzywkę, żeby nie męczyć już reszty wlosów, ale jak trzeba to dam na całość. Szczerze mówiąc już wolałabym mieć ciemniejsza tą grzywkę i przód od reszty niż taką jak mam. eh jak nie urok to sr...ka chciałoby się rzec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery-lu
do majrel - proszę doradź, obecnie mam włosy w kolorze średniego brązu (farbowane) a chciałabym mieć beżowe, jak osiągnąć ten efekt używając farb sklepowych? za każdym razem przy próbach zmiany wychodzi mi jakiś brąz z rudym, a ja tej rudości nie znoszę, wolę chłodne kolory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalska do majrel
MAm kilka pytan do pani majrel. 1. Jaka woda jest dodawana do dekolryzatorów ? 2. czy do farby 5.32 można dodać wodę 3 % ? 3. co bardziej zniszczy włosy-dekoloryzacja czy farbowanie z wodą 9% ? 4. Jaka farba da ładny blond na poziome 10 nie chłodny i nie ciepły taki neutralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaylaa :)
Droga majrel. Rozjasniłam wczoraj włosy i mam bardzo jasne, chciałabym je troszke przyciemniec ktoras farba z loreala z pozmiomu 10 i nie chce juz ich bardzo niszczyc wiec tez mam pytanie czy woda 3% starczy albo moze masz jakas inna rade ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaylaa :)
tz chce im nadac ładny odcien blondu, naturlany blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo może coś z tym dołem samym zrobić znów. odkryłam ostatnio, że jestem typowym latem i pasują mi chłodne kolory i rzeczywiście jak stoję przed lustrem bez makijażu ze spiętymi włosami to te jasne popielate z przodu po prostu pasują mi, a jak miałam te złote wyglądałam okropnie jak na siebie czasem patrzyłam. ale to z kolei myslę juz tylko rozjaśniacz wczodziłby w grę a tego boję się jak ognia. widzę, że jestem tu jedyna na tym forum z tak porąbanym problemem jak dwa kompletnie inne odcienie blondu na włosach. nie wiem już sama co mam robić i jesteś jedyną osobą, której mogę się poradzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do izabela88 - mialas tam wlosy bardziej wytrawione blondem i dlatego jest jasniejsza z castingu nie ma naturelnego blondu ale sprobuj z garniera szampnem color and shine nr 8 nalozyc na grzywke na jakies 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do izabela88 - aha skora ta grzywka byla juz az tak biala to naloz na nia z garniera color naturals 9.3 bedzie lepsze od tego 8 color and shine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mery-lu - musisz wlosy zdekoloryzowac do blondu w odcieniu zoltym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pytalska do majrel - do dekoloryzatorow sklepowych dodaja wode 6% oprocz firmy joanna, bardziej niszcza wlosy dekoloryzatory chyba ze uzyjesz tych bardzo delikatnych profesionalnych jak pasta platinium bez amoniaku z loreala, farba rozjasniajaca z woda 9% jest mniej inwazyjna, odcien alfaparf 5.32 i wiekszosc z tego poziomu mozna nakladac z woda 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery-lu
a na te zdekoloryzowane jaką farbę najlepiej położyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pytalska do majrel - neutralny blond na poizomie 10 mozna uzyskac mieszajac alfaparf 10.1 z 10 pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kaylaa :) - jesli masz tak jasny blond to lepeij uzyc cos z poziomu 9 dla naturalnego odcienia polecam zmieszanie farby majirel 10 z 9.1 z woda 3% lub z alfaparf 9NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalska do majrel
Dziekuję ci majrel bardzo i jeszcze odnośnie tego 5.32 to czy jesli położe z woda 3% to czy wyjdzie ciemniej niz z woda 6% ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJIREL 9,02
Majrel, jak wychodzi kolor 9.02 z Majrela? Wiem, że ten kolor podobno istnieje, choć byłam w hurtowni i oglądałam chyba ze 4 palety i na żadnej z nich nie było tego odcienia, a kiedyś moja koleżanka zaczepiła na ulicy jedną dziewczynę, bo miała fajny kolor i ona ponoć tym 9.02 miała robione, ale jak ten 9.02 wygląda? Czy rudzieje? Czy trzeba go mieszać, żeby nie wyszedło zbyt fioletowy np. z odrobinką samej 9-tki (1/4 tej 9 + 3/4 tego 9.02)? Czy nałożenie samego 9.02 da od razu fajny efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się pożegnałam ale jednak zapytam jeszcze o coś. tak ta grzywa od robienia odrostów tak pojaśniała, tam gdzie mam naturalne już rozjaśniane też są jaśniejsze od dołu ale nie aż tak jak ta grzywka. Farbuje odrosty majiblondem 901s z 911 pół na pół - wychodzi jaśniutko ciepło, ale nie rudawo. Może czymś innym robić te odrosty, żeby aż tak nie wybielało, a ten majiblond i tak dosyć żółknie i rudzieje po czasie. Mam naturalne dość ciemne, między ciemnym blondem a jasnym brązem i dość ciepłym. Zadowala mnie blond beżowy w rezultacie:) wiem, że pasowałby mi najbardziej chłodny blond mimo, że wcale najbardziej mi się nie podoba, ale wiem już że nigdy takiego nie uzyskam na tych moich włosach:) może jakimś majirelem robić te odrosty. Alfaparf fajny, ale przyznam, że trochę mnie uczulił chwilowo, ale dało się przeżyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama bączka i pajączka
witam Czy mogłabyś doradzić mi jaką farbką na mocno rozjaśnionych (bardzo długich) włosach uzyskam ładny, naturalny blond?...taki na poziomie około 8/9 raczej chłodniej niż cieplej, ale żeby nie wyszła szarość dnia albo zielone glonki:) Bardzo proszę o poradę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka weganka
Witam.Mam pytanie :) kupiłam sobie farbę alfaparf ale zapaomniałam o wodzie :P czy można do takie farby dodać oxydant który mi został z innej farby ? cały jest nie ruszany 6% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2303
Majrel poradziłaś mi na zniwelowanie żółci położyć dialight z loreala 9.01 na wodzie 1,9 czy nie wyjdzie mi to za ciemno na tej nisko procentowej wodzie mam jasny blond pozdrawiam i z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki mam nick jak nikt :)
Droga majrel. Robiłam wczoraj włoski i położyłam loreal exellence 9.3 pomieszany z 10 kolor wyszedł bardzo ładny ale tak jak pisałać jest ciepły. Ja troszkę eksperymentowałam i chciałam zobaczyć czy taki kolor będzie mi pasował i nie jest źle ale zawsze może być lepiej, więc chcę zapytać co powinnam zrobić przy kolejnej kolryzacji którą planuję jak już się pojawi odrost. Kolorek mam raczej na poziomie 9 chcę to deliktanie podjasnić ale nie wiele chcę mieć kolorek neutralny więc jaką farbę wybrać żeby to łądnie wszystko pokryło ? najlepiej coś z loreala exellenece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catatrophy
Majrel. Mam chlodny typ urody, jak to okreslilas, naturalny kolor wlosow sredni blond (szray, nijaki). Aktualnie rozjasnialam wlosy z ciemnego brazu az osiagnelam taki efekt: http://forum.setery-adopcje.com/files/moody_spacer_168.jpg (tu nalozona Recital Preference Cannes, piekny odcien, ale nie pasujacy mi). Na to polozylam za Twoja rada Alfaparf 11.21 z cwiartka 11.20 z woda 9%, mam teraz przygaszony ten kolor do takiego raczej ciemno bezowego. To nadal za cieply odcien dla mnie. W ogole zle sie czuje w bezach. Zastanawiam sie nad nastepnym krokiem-chcialabym osiagnac bardzo jasny blond, ale o chlodnym odcieniu nie wpadajacym w szary,jak u starszej pani ;p albo sredni blond z poziomu 9 mniej wiecej, zdecydowanie chlodny, zblizony do mojego naturalnego, ale polyskliwy, nie taki nijaki. Prosze, czy moglabys mi doradzic co robic? nie moge znalezc takiego odcienia ani z poziomy 10/11, ani z 9, o ktorych marze, ta 9 ma byc naprawde chlodna, ale nie szara... a 10/11 jasniutka, chlodna, naturalnie wygladajaca, nie wpadajaca w zolty,ani szary. Mniej wiecej takie: http://3.bp.blogspot.com/-VJbIXRulC8U/TrJa_DAipdI/AAAAAAAAAgo/J5P5J1eGna4/s1600/100_8510.jpg http://2.bp.blogspot.com/-VEfnqrGGlGE/Tfuy42ITR0I/AAAAAAAAAMI/bkprUBm6pUg/s1600/100_2950-horz.jpg http://www.about-olsen.net/uploads/posts/2012-05/1336290185_aolsen3okt1408.jpg http://img.styl.fm/img125767.fryzury-dlugie.1346598.jpg http://www.indiatalkies.com/images/jennifer-aniston2744r.jpg jak dojsc do tej jasniejszej wersji, a jak do ciemniejszej? czy musze rozjasniac? czy moge to uzyskac farbami sklepowymi? bardzo polubilam te recital preference, nadaja polysk moim zniszczonym wlosom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanalika
Witaj Majrel, na wstępie krótko przypomnę kolor i kondycję mojego upierzenia: kolor naturalny na poziomie 5-6, taki ciemny blond/jasny brąz, ale to już zamierzchłe czasy ponieważ od wielu lat farbowane, wcześniej Koleston 12.1 + utleniacz 12% a ponieważ kolor wychodził żółty to za Twoją radą Alfaparf 10.21 +10.11 z wodą 9%. Kolor szczególnie na początku był b.ładny, teraz czyli prawie po miesiącu zrobił się ciemno-żółty (nie wiem ja mam chyba coś nie tak z włosami że nawet najchłodniejsze odcienie żółkną). Proszę Cię o radę, gdyż chciałabym przyciemnić trochę te włosy (aby pozbyć się niepożądanego żółto-złotego odcienia oraz aby wyglądały naturalniej, z czasem chciałabym coś zbliżonego do mojego naturalnego koloru z jaśniejszymi refleksami). Na początek chciałabym uzyskać taki kolor: http://polki.pl/uroda_makijaz_galeria.html?ga lg_id=10002013 czy jest to u mnie możliwe? Czytając forum wywnioskowałam, że powinnam użyć 9.13 z 9.21 lub 9 z wodą 6%. Jednak każde włosy są inne, dlatego proszę Cię o zweryfikowanie tej wersji, jeśli chodzi o moje. Napisz mi też proszę dokładnie jak farbować odrost i co z resztą włosów? Czy mogę w ogóle je jeszcze farbować bez obawy, że wykruszą się po tym co przeszły? Z góry dziękuję za poradę, pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×