Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

do madzik1030 - to zalezy jaki blond, na poczatek skloro dlugosci sa zlotym blondem to z excellence creme loreal odcien nr 9.3 z tym ze odrost 30 minut i ok 8 min reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bella Thorne - z alfaparf pomieszaj odcien 9 z cwiartka 9.1 powinno byc podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do justynkaaaa to ja - z excellence creme mozesz pomieszac odcien 7 z 9.1 pol na pol powinien byc naturalny odcien poziom 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do feria shimmer bronze - nie mam pojecia jak wychodzi ten odcien ferii , feria ma soczyste kolorki ale szybko sie wyplukuja , lepsza bedzie farba majirel , a jaki to ma byc odcien i jaka masz nature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do qwertazzi3 - poziom 8 to nadal poziom blondu wiec dlatego polecam oxy 6% chyba ze nie masz odrostu to moze byc 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Majrel,proszę pomóż też mi.Na blondach zupełnie sie nie znam.Na poprzedniej stronie opisałam swój problem.Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Thorne
Dzięki , wypróbuje ten zestaw. Zastanawiam się nad wodą, czy 6% na odrosty wystarczy czy lepiej 9%, i ile na dlugość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka.,.,
Majrelko a powiedz mi proszę, czy lepsza jest farba loreal casting czy loreal sublime mouse ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Majrel mam pytanie. Dlaczego niektore farby miesza sie w proporcji 1:2 a inne 1:1 ? I co sadzisz o farbie palette a10? (ultrapopielaty blond). Prosze od odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanalika
Witaj Majrel przesyłam Ci jeszcze raz moją prośbę o poradę z 5.09., na wstępie krótko przypomnę kolor i kondycję mojego upierzenia: kolor naturalny na poziomie 6-7, z tyłu może 5, taki ciemny blond/jasny brąz, ale to już zamierzchłe czasy ponieważ od wielu lat farbowane, wcześniej Koleston 12.1 + utleniacz 12% a ponieważ kolor wychodził żółty to za Twoją radą Alfaparf 10.21 +10.11 z wodą 9%. Kolor szczególnie na początku był b.ładny, al później robił się ciemno-żółty (nie wiem ja mam chyba coś nie tak z włosami że nawet najchłodniejsze odcienie żółkną). Ze względu na to żółknięcie i bardzo zniszczone włosy zdecydowałam się je przyciemnić, aby pozbyć się niepożądanego żółto-złotego odcienia oraz aby wyglądały naturalniej, z czasem chciałabym coś zbliżonego do mojego naturalnego koloru z jaśniejszymi refleksami. Udalam się do fryzjera, który nałożył mi farbę na całość, jednak szybko się wypłukuje, a co gorsza wyszła mi zielonkawa poświata i kolor włosów teraz jest taki "jak płyta chodnikowa".Ponieważ nie mam mozliwości teraz tam pojechać, bo wróciłam po urlopie od rodziców do domu telefonicznie fryzjerka ta doradziła mi abym nałożyła tylko na odrost farbę Majirel 8.13 z wodą 6% i na ostatnie 5 minut zemulgowała na całość. czy to na stałe zniweluje tę zieloną poświatę i jak często i jak mam farbować w przyszłości? Proszę Cię o zweryfikowanie tej wersji, gdyż po ostatnim trochę boję się bo nie chcę wyglądać jak Szrek. Czy mogę w ogóle je jeszcze farbować bez obawy, że wykruszą się po tym co przeszły? Z góry dziękuję za poradę i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majirel chciałabym mieć włosy karmelowe co myślisz o połaczeniu koloru miodowy karmel 634 z promiennym blondem 9304 loreal casting, jeśli tak to w jakiej proporcji jesli nie to co proponujesz przyznam, że chciałabym coś z loreala dostępnego w sklepach chodzi o coś podobnego http://1.bp.blogspot.com/-3xtd_4daosU/TmS9YwNJlsI/AAAAAAAAANM/f0PEYUeSMls/s1600/93821b838320dcbd.jpg a bardziej o taki kolor http://polki.pl/pub/07_2007/07_06/wlosy01.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj majrel bardzo proszę o opinię w sprawie farby Alfaparf. Chciałam się dowiedzieć, czy kiedyś słyszałaś, żeby komuś po tej farbie wypadały włosy? W lipcu zafarbowałan Luo Color i skutki były opłakane do dzisiaj walczę ze zniszczeniami, które ta farba (podobno bardzo delikatna) poczyniła na mojej głowie, więc teraz przed zafarbowaniem inną farbą niż dotychczas (obecnie farbuję Loreal Excellence bo Majirel u mnie jakoś nie specjalnie się sprawdza w sumie to z fektu po Excellence też nie jestem do końca zadowolona ale przynajmniej nie wypadają mi po niej włosy) chcę się dowiedzieć czegoś więcej o farbie, którą mam zamiar wypróbować, a zafarbować już muszę bo to co mam teraz na głowie woła o pomstę do nieba. Chciałam wrocić powoli do swojego naturalnego koloru włosów (średni blond - poziom 8 mysio popielaty bardzo dobrze się rozjaśnia nawet na wodzie 6%), żeby dać im trochę odpocząć po tych kilku latach gdy robiłam posemka rozjaśniaczem. Chcę zafarbować kolorem 9,13 z Alfaparf bo przypominają one mój naturalny kolor. Chcę, żeby wyszło coś z poziomu 8 i nie wiem czy te farby wychodzą ciemniej (tzn. żeby osiągnąć poziom 8 mam zafarbować 9,13 czy wystarczy 8,13? Napisz mi proszę co o tym myślisz, żeby na osłabione włosy polożyć farbę tej firmy? Chcę położyć coś, żeby co 4 tygodnie nie musieć kłaść na odrost i dać im trochę wytchnienia. Z góry dziękuję i pozdrawiam Sandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiaaa27
Witaj Majrel po raz kolejny w przeciagu paru lat:) Prosze pomoz mi czym moge osiagnac taki sam kolor bo starsznie mi sie podoba : http://www.pudelek.pl/artykul/43565/szulim_coraz_ciemniejsza_blondynka_pasuje/ Obecnie mam wlosy czarne ale chce sciagnac kolor po raz kolejny za pomoca colour b4 extra wiec wyjda mi na poziomie rudego moze je czym delikatnym rozjasnie potem chcialabym polozyc ta farbe zeby miec takie wlosy jakie ma szulim na zdjeciu. Pozdrawiam i bardzo fajnie ze zagladasz tutaj jeszcze ja pamietam jak prosilam Ciebie 1 raz o pomoc pare lat temu a teraz jestem juz zona i matka 2 dzieci jak ten czas szybko leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madziiaaa27 - po dekoloryzacji odcien alfaparf 9.21z woda 6% powinien dac ladny delikatny blond , ewentualnie farba Inebrya - dostepna na allegro 9.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sandra1705 - po farbach rzadko wypadaja wlosy, chyba ze jestesmy na dana farbe uczuleni, raczej to kwestia hormonow i odzywiania, farby alfa sa dosc dobre, ale delikatniejsze sa farby Inebrya - np dostepne na allegro odcien 9.13 powiniejn byc ok, woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marzenieee - castinggi nie dadza ci takiego blondu, z majirel 9.31 lub 9.03 lub alfaparf 9.31 z cwiartka 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Vanalika - lepiej zniweluje ci zielonkawa poswiate odcien majirela 9.23 lub farby Inebrya 11.2 polecam od niedawna Inebrya bo sa bardzo dobre i maja duza pojemnosc 100 ml i bardziej delikatne od alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Milenka., - casting jest bez amoniaku i nie rozjasnia tak wlosa jak farab , sublime mouse nie znam ale maja kiepskie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasia3076 - polecam ci farbe Inebrya odcien 11.11 z 11.2 pol na pol , na odrost z woda 9% kladziesz na 40 min na reszte na ok 15 min z wloda 6% farby te dostepne w sklepach fryz i na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Dziękuję bardzo-zakupię i spróbuję. Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Majrel,mam okazję kupić farbę alfaparf po okazyjnej cenie(wyprzedaż).Napisałaś mi o farbach inebrya(11.11 i 11.2 pól na pół) a z alfaparf to jakie by kupić.Potem skuszę się na te które polecasz ale teraz cena alfy jest taka super że aż żal nie skorzystać. Jeszcze raz dziekuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasia3076 - z alfy to jest 11.11 z 11.20 z tym ze na koce i srodkowe partie zrob mieszanke z woda 3% a na odrost z 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryderyka
to zrobilam.....nie posluchalam cie majrel i zrobilam 9.13 alfaparf na odrost 9% na 45min. a dlugosc z woda ok.7% na 15-20min.Wyszlo....odrost rudawy a dlugosci szaro-bure.Ogolnie bardzo ciemno i to mnie przytlacza....Szoruje szamponem p.lupiezowym ale....masakra jak dla mnie.Czy mozna cos zrobic ?czy jak bede chciala wrocic do bardziej naturalnego blondu to da sie? help!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryderyka
acha -w sklepiejak kupowalam te nieszczesna farbe byl fryzjer i powiedzial ze moja natura to poz.6-7. a rudo wyszedl odrost 😭 a przeciez na wzorniku taki sliczny ten 9.13.i skad ten szary na dlugosci ?a jak ciemno...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Fryderyka - masz za ciemna nature na taki odcien jak 9.13 , wzornik ocieni blond jest robiony na jasnym podkladzie czyli 8 , tylko odcienie superrozjasniajace nadaja sie do takiego odrostu wiec zrob taj jak pisalam 11.11 pomieszaj z 10.21 lub 11.20 i sam tyko odrost poytraktuj ta mieszanka na 40 min z woda 9% pozniej sam dlugosci i konce potraktuj raczej odcieniem 10 z 10.21 pol na pol na jakies 10 monut poniewaz widze ze dlugosci i konce sa przetrawione farbowaniem i dlatego lapia na szaro buro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryderyka - to szare sie wyplucze ale jesli chcesz naturalny blond i jasny to raczej trzeba je potraktowac odcieniami superozjasniajcymi bo odrost jest zbyt ciemny aby odcienie blondu z serii naturalne wychodzily jasno i naturalnie bez rudosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryderyka
dziekuje marjel jestes WIELKA 😘.poczekam jakis czas i zrobie nastepnym razem tak jak napisalas 🌼 dziekuje ci baaaaardzo 😍..... :D czuje sie pocieszona i od razu lzej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×