Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Vanalika76
Ps. Powiedziano mi, że tę farbę 8.13 mam nalożyć z wodą 6%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetBunny
Witam wszystkich :) bardzo proszę o poradę. Jestem szatynką, farbowaną na orzechowe, kasztanowe brązy. Ostatnio zachciało mi sie blondu i rozjasniłam sobie wlosy 9 % Joanną. Wyszły nierównomiernie blond-rude. Jaką farbą z L'Oreala moge to zakryć? sublime mousse w odcieniach popielu? z góry dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimigimigimi
Witaj majrel. Doradź mi jaką fabkę wybrać aby uzyskać ładny jasny naturlany brąz ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathani77
witaj majrel. czy mogłabyś mi napisać który numer farby majiblond jest zbliżony do alfapar 11.11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazkinia
do nathani77 to nawet ja wiem także mogę Ci powiedzieć, jesli chodzi o majiblond to bedzie nr 911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Majrel,proszę pomóż.....Potrzebuję Twojej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Majrel mam pytanie. Dlaczego niektore farby miesza sie w proporcji 1:2 a inne 1:1 ? I co sadzisz o farbie palette a10? (ultrapopielaty blond). Prosze od odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskafffffkowe ciastko
Znalazłam jeszcze takie zdjęcie Magdy, bardzo podoba mi się jej kolor włosów. Jak byłabyś taka miła to bardzo proszę o radę jaką farbą (albo mieszanką) mogę taki kolorek uzyskać na średnim blondzie. http://modaija.pl/magdalena-mielcarz-najseksowniejsza/ Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladaczekolada
Czy farbe INOA naklada sie na wilgotne czy suche wlosy? Czyste czy brudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertazzi
majrel jak to jest z oksydantami. zalozmy ze poziom wlosow 9 mam farbe 8.0 jesli dam utleniacz 6 to rozjasni wlosy a 3 to przyciemni ? zalezy mi na przyuciemnienieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj majrel Mam włosy zrobione alfaparf 8.32 takik orzech laskowy a konce jasniejsze zloty blondzik i zakochalam sie w kolorze loreal X 8.3 czy jak naloze ta farbe wyjdzie mi taki odcien czy mam zaciemne swoje? co musze zrobic zeby uzyskac taki kolorek? Z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hie hie hie :D
majrel znów się ulotniła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Majrel.....gdzie jesteś Kochana???Wróć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka811
Droga majrel,proszę o pomoc.Mam wlosy naturalne w kolorze szary-mysi blond chyb ze złotymi refleksami.Ostatnio robiłam pasemka jasny blond+blond 7.31+kilka jasnych miedzianych naturalnych.Jestem z tego połączenia trochę niezadowolona i chciałabym ufarbować całość farbą L'oreal 7.31 lub 7.1.Boję się tylko.żeby nie wyszły przy całości 7.31 rudo-żółte!Robiłam już kiedyś 7.1,ale chyba mi brakowało w tym kolorze jakiegoś ciepłego refleksu,ponieważ mam bladą cerę i zielone oczy.Proszę o radę,cyba farba na poziomie 7,ale nie z rudą ani żółą poświatą.Dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę coś z natury
Witaj Majrel. Marzy mi się taki oto kolor http://tnij.org/r5qb próbowałam juz wielu farb ale efekt jest całkowicie inny, prsze doradz mi jakiej farby użyć aby osiganac taki odcien. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kavex12
Chce cos.. polecam Ci farbe INOA, bardzo naturalne odcienie, mam podobny.. Zrob wczesniej probe alergiczna, u mnie po paru latach farbowania wystapila OKROPNA alergia. / watek reakcja :alergiczna na farbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynam87
Witam, mam pytanie,jaką farbę można uzyskać kolor,jaki ma na poniższym zdjęciu agnieszka szulim?Obecnie mam jasne włosy,może ktoś poradzi? http://www.google.pl/imgres?q=aga+szulim+bitwa+na+g%C5%82osy&hl=pl&sa=X&biw=842&bih=391&tbm=isch&prmd=imvnsuo&tbnid=mMqsBmt705yNKM:&imgrefurl=http://www.kozaczek.pl/plotka.php%3Fid%3D35841&docid=I4CMezk0Xz_I8M&imgurl=http://s1.kozaczek.pl/2012/02/855-agnieszka-szulim-bitwa-na-glosy.jpg&w=450&h=632&ei=oclUUMOAGKqm4gSlm4HgDA&zoom=1&iact=hc&vpx=83&vpy=2&dur=1123&hovh=266&hovw=189&tx=90&ty=232&sig=115263080616970638217&page=1&tbnh=95&tbnw=74&start=0&ndsp=12&ved=1t:429,r:0,s:0,i:72 http://www.google.pl/imgres?q=aga+szulim+bitwa+na+g%C5%82osy&hl=pl&sa=X&biw=842&bih=391&tbm=isch&prmd=imvnsuo&tbnid=WKv7g_vqHHBFsM:&imgrefurl=http://koktajl.fakt.pl/Szulim-1-polfinal-Bitwy-na-glosy-2,artykuly,155063,1.html&docid=Kr9bG0gRXdxlaM&imgurl=http://koktajl.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-650/-550/faktonline/634706822895463312.JPG&w=650&h=599&ei=oclUUMOAGKqm4gSlm4HgDA&zoom=1&iact=hc&vpx=209&vpy=52&dur=1106&hovh=215&hovw=234&tx=145&ty=145&sig=115263080616970638217&page=1&tbnh=91&tbnw=100&start=0&ndsp=12&ved=1t:429,r:7,s:0,i:94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel Mam naturalne włosy na poziomie 6, farbowane na blondy. Zawsze mam tendencję do żółknięcia, dlatego myję szamponem fioletowym. Farbowałam ostatnio koleston 12/22 na wodzie 9%.Teraz chciałabym zmieszać 12/22 z 12/89- chciałabym mieć chłodny perłowy blond. Przeczytałam ostatnio,że warto dodać do farby koleston mix 0/81. Mam olbrzymią prośbę- powiedz mi w jakich ilościach tego dodać oraz jakie jest jego działanie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel Mam naturalne włosy na poziomie 6, farbowane na blondy. Zawsze mam tendencję do żółknięcia, dlatego myję szamponem fioletowym. Farbowałam ostatnio koleston 12/22 na wodzie 9%.Teraz chciałabym zmieszać 12/22 z 12/89- chciałabym mieć chłodny perłowy blond. Przeczytałam ostatnio,że warto dodać do farby koleston mix 0/81. Mam olbrzymią prośbę- powiedz mi w jakich ilościach tego dodać oraz jakie jest jego działanie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel Mam naturalne włosy na poziomie 6, farbowane na blondy. Zawsze mam tendencję do żółknięcia, dlatego myję szamponem fioletowym. Farbowałam ostatnio koleston 12/22 na wodzie 9%.Teraz chciałabym zmieszać 12/22 z 12/89- chciałabym mieć chłodny perłowy blond. Przeczytałam ostatnio,że warto dodać do farby koleston mix 0/81. Mam olbrzymią prośbę- powiedz mi w jakich ilościach tego dodać oraz jakie jest jego działanie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimigimigimi
majrel pojawia się i znika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryderyka
Witam majrel prosze o rade.Mam wlosy naturalne na poz.6 bardzo bardzo ciemny blond od kilku lat rozjasniane rozjasniaczem (baleyage).Nie chce juz ich rozjasniac zeby ich nie niszczyc ale chcac miec blond na poz.10 musialam bo sa bardzo trudne jak twierdzili fryzjerzy.Obecnie mam kilkumiesieczne odrosty i na dlugoscirozjasnione.Zamierzam podjac wyzwanie i samodzielnie farbowac moje wlosy.Jestem typowym latem jasnorozowa skora niebieskoszare oczy wiec lepiej mi w chlodnych odcieniach ale bardzo bardzo podoba mi sie ten cieplawy kolorek J.Aniston z chlodna poswiata http://1.fwcdn.pl/blog/345698/423661.1.jpg .W salonie (na podstawie w/w zdjecia) pokazano mi probnik welli koleston i zaproponowano polozenie 8.13/6%na dlugosci i 9.13/6% na odrost ,zas w innym salonie zaproponowano z farb igora 12/11 na odrost i nie pamietam juz co na dlugosc.W kazdym razie zupelnie inne rozwiazanie.Sama myslalam zeby na drost dac 10.01/9% a nadlugosci najpierw pigmentacje(zeby kolor sie trzymal) sama 9 i na to 9.01+9.21.Podobno alfaparf daje chlodniejsze odcienie niz majirel .Prosze cie o rade widze ze naprawde jestes profesjonalistka a w salonach roznie bywa.Majrel a moze na koniec nalezy uzyc tonera dla wyrownania kontrastu pomiedzy odrostem a dlugoscia? Kurcze jakas chaotyczna jestem ale mam nadzieje ze mnie rozumiesz.Prosze o rade bo z tymi odrostami juz dlugo nie wytrzymam.mr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryderyka
Witam majrel prosze o rade.Mam wlosy naturalne na poz.6 bardzo bardzo ciemny blond od kilku lat rozjasniane rozjasniaczem (baleyage).Nie chce juz ich rozjasniac zeby ich nie niszczyc ale chcac miec blond na poz.10 musialam bo sa bardzo trudne jak twierdzili fryzjerzy.Obecnie mam kilkumiesieczne odrosty i na dlugoscirozjasnione.Zamierzam podjac wyzwanie i samodzielnie farbowac moje wlosy.Jestem typowym latem jasnorozowa skora niebieskoszare oczy wiec lepiej mi w chlodnych odcieniach ale bardzo bardzo podoba mi sie ten cieplawy kolorek J.Aniston z chlodna poswiata http://1.fwcdn.pl/blog/345698/423661.1.jpg .W salonie (na podstawie w/w zdjecia) pokazano mi probnik welli koleston i zaproponowano polozenie 8.13/6%na dlugosci i 9.13/6% na odrost ,zas w innym salonie zaproponowano z farb igora 12/11 na odrost i nie pamietam juz co na dlugosc.W kazdym razie zupelnie inne rozwiazanie.Sama myslalam zeby na drost dac 10.01/9% a nadlugosci najpierw pigmentacje(zeby kolor sie trzymal) sama 9 i na to 9.01+9.21.Podobno alfaparf daje chlodniejsze odcienie niz majirel .Prosze cie o rade widze ze naprawde jestes profesjonalistka a w salonach roznie bywa.Majrel a moze na koniec nalezy uzyc tonera dla wyrownania kontrastu pomiedzy odrostem a dlugoscia? Kurcze jakas chaotyczna jestem ale mam nadzieje ze mnie rozumiesz.Prosze o rade bo z tymi odrostami juz dlugo nie wytrzymam.mr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryderyka
Akuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryderyka
Ojeju pomylilam sie z welli 9.13 na 9% a nie 6 oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×