Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość czy majrel
się jeszcze udziela na jakims innym forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majirel
pewnie jest znowu na szkoleniu we Francji i nie ma czasu odpisywac :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy majrel
a nie nie wiesz kiedy wróci i tutaj będzie odpisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majirel
W koncu sie ujawnilas pseudofryzjerko z pseudo nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legalna brunetka :D
taki jak ma jenifer lopez na pierszwym zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillu
Cześć dziewczyny! Myślałam,że jak się naczytam wszystkich postów- prześledziłam blog Blond Bunny, to będę już wszystko wiedzieć, a jednak... otóż co zrobiłam( może ktoras nie popełni mojego błędu a przede wszystkim wyjaśni mi co się stało,że mi nie wyszło:) Otoż mam odrost na poziomie 5, reszta wlosow mocno przetrawiona na poziomie 10-11. Wymyśliłam sobie, że uzyję wody do wellatonu 12% z farba loreal preference 10.21. Trzymalam toto na głowie, szczypało, piekło i... NIC< totalnie nic, nawet o pół tonu nie rozjaśniło!!! Co zrobiłam źle? Tej wody nie wolno z innymi farbami mieszać, tak? Aha, potem na to połozyłam koleston 12.89 (tzn tylko na odrost a potem krotki malaks na wodzie 9%- miałam jeszcze krem rozjasniający z innej farby w proporcjach 1:2). No i zostałam... GOŁEBIEM!!!! wlosy siwiuteńkie, po 5 szorowaniu szamponem są już w miarę, ale dziwnie łaczy się ten popiel z żółcią- . odrost oczywiście delikatnie zloty. Wlosom daje teraz odpocząć, ale az boję się kolejnych odrostów. Co radzicie potem zrobić? Miała któras do czynienia z kolestonem 12.7? A może jakaś sklepowa natura? bardzo ładnie wychodził mi baby blond z loreala. Jestem typem lato- szare oczy i najlepiej mi w stonowanych blondach (mam problemy z cerą i każde szaleństwo pokutuje potem zwroceniem uwagi na niedoskonałości. Bardzo proszę Was o opinię i poradę. Lillu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytać bylo :)
Blond bunny ,albo Mysi...one lepiej doradza przeciez...Patrzylas komentarze w blogu?Napisz tam to co tu i juz ;) ps.ale ostro polecialas z wlosami ,az mi ich szkoda....pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillu
Jasne,że zaglądałam na te fora i widziałam takie rozwiązanie, tj loreal 10.21 preference na wodzie 12% na odroście. U mnie coś poszło nie tak i chciałabym wiedzieć na przyszłość co;) No i żeby nitk nie powtarzal moich rewolucji:)Włosy jak na razie z mycia na mycie coraz ładniejsze, popiel się wypłukuje, codziennie nakładam jedwab i dobre odżywki. A teraz inne pytanie, bo serio nigdzie nie znalazłam odp, czy ktoraś z Was zna te farby do włosów? Na załączonym próbniku pięknie wygląda odcień 13.21. http://aber.dei.pl/sklep/farba-wlosow-dikson-color-extra-serie-platino-p-1468.html?osCsid=e9a73d7cda18f9a61e3bdeaec9524b8a Czy ktoś coś wie o tych farbach? Pozdrawiam Lillu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzybitka
czy ktos moze mi tu doradzic jaki oxydant 3% mam kupic do farby majirel 6.34? na allegro w zestawach sa tylko 9,albo 12 %,a ja potrzebuje 3%. czy moze byc jakikolwiek?sa jakies takie zwykle duzo tansze,te bardziej znane sa duzo drozsze,czy jest miedzy nimi jakas ogromna roznica? prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) :):)
Jedni mowia ze oxy powinno byc tej samej firmy (bo efekt bedzie taki jaki producent obiecuje) ,a inni ze obojetne.Sama farbowalam kolestonem,jako ze w sklepie nie mieli "pasujacego"oxy welli ,kupilam innej firmy i wyszlo ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) :):)
Jedni mowia ze oxy powinno byc tej samej firmy (bo efekt bedzie taki jaki producent obiecuje) ,a inni ze obojetne.Sama farbowalam kolestonem,jako ze w sklepie nie mieli "pasujacego"oxy welli ,kupilam innej firmy i wyszlo ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Majrel dużo razy polecała tu na tym forum mieszankę excellence 9.1 z 10.21 Czy ktoś może napisać jaki odcień wychodzi na jasnym słomkowym blondzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryderyka
Aaaaaaaaaa-MAJREL😘 -jestes!!!! :D :D :D Po pierwsze wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!! Dlaczego Cie nie bylo??-mam nadzieje ze nic zlego... Cieszę sie ze w koncu jestes Majrelko 😍 !!! Prosze o rade..Pofarbowalam wlosy 11.11+10.21 alfa na 9% ,aaa nie wyszlo :( wlosy mialam sino-jasnocytrynowe?? .Potem pofarbowalam 9.0/9% oxy kolestonem by byly bardziej naturalne i calkiem ,calkiem wyszlo:O- nieco rudawo i ciemno ,wiec w zeszlym tygodniu nalozylam 10.0/9% i mam jasna pomarancz..kurcze,nic mi nie wychodzi jakies te klaki kaprysne mam.Oprocz tego wlosy mi sie skrzą jak żyłki i wyglada to sztucznie..myje teraz wlosy fioletowym szamponem i to sprawilo ze pomarancz "zgasl" i jest ciut lepiej-ale ciut. :( . Te farby wcale nie lapia mi siwych:( nie wiem czemu :( ,i nie moge uzyskac "pelnego",glebokiego koloru...wychodzi jakby rozmyty mdly..Jak kiedys rozjasnialam robiac baleyage ,to wlosy byly "wypelnione" kolorem ,po prostu blond..a teraz nie dosc ze kolor nie wychodzi to jeszcze "rozmyte"..Wlasnie myslalam zeby nastepnym razem zmieszac 9.16+10.0 kolestonu na 9%oxy...Moje biedne wlosy :D ,tak bym chciala aby wygladaly jak 9.0 na wzorniku kolestona ,czysty naturalny jasny blond...czy jest jakas nadzieja? ps.Bardzo sie ciesze ze jestes🌼Pozdrawiam Cie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brązowa lady
witaj majrel, super ze jestes, cierpliwie na Ciebie czekałysmy :)). powtarzam mojego posta pod innym nickiem bo zapomnialam hasla;p----usilowalam przebrnąc przez wiekszosc wątkow, ale nadal sama nie umiem zdecydowac ktory brązik/blondzik (?) wybrać. proszę marjel- podpowiedz jakim odcieniem-mieszanką evolution otrzymam taki kolorek? http://www.kotek.pl/kotek/51,87050,12672720.h tml?i=2 o takim marzę!!!! lub ciut ciemniejszym, ale nie a dużo. wlosy mam obecnie splukane po farbie loreal dia richesse nr 6 (naturalny ciemny blond, ktory wychodzil jak zdecydowany brąz i odrost w moim naturalnym kolorze mysim blondzie. wygladam juz na zapuszczona a od ponad miesiaca ogladam "wte i wewte" palety alfaparfu i nijak nie mogę wybrac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Fryderyka - nie bylo mnie poniewaz musiałam wyjechac na dluzszy czas co ma zwiazek z moją pracą , dziękuję wszytkim za pozdrowienia i też zycze wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :) , nie napisalas ile masz tych siwych wlosow ?? mogę polecic Ci farbe Inebrya odcien 10/0 pomieszaj z 10.1 powiniej wyjsc jasny zdecysowany blond, od kolestonu lepszy jest goldwell TOPCHIC 10A Z wodą 9% , goldwell wychodzi jasniej niz na testerku i nie daje az takiej szarosci jak evolution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do brązowa lady - link do strony nie otwiera sie, prosze podaj jeszcze raz, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do brązowa lady - link do strony nie otwiera sie , podaj jeszcze raz , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryderyka
Witaj Majrel :) Ciesze sie ,ze Twoja nieobecnosc nie wynikala z np.choroby :) Majrel - siwych:P wlosow mam z 5% tylko,a farby i tak mi ich nie lapia..Alfaparf wogole ich nie pokryla ,koleston zas pokryl jedynie czesciowo...-mimo ze uzywalam natury czyli 9.0,10.0 ...wyczytalam ze aby pokryc siwe -do wybranego odcienia nalezy dac czesc koloru podstawowego (np.do 9.16 dodac 9.0) wowczas siwe powinno pokryc. Tak alfa dala mi zimne brrrr wlosy ,raczej w szarosc wpadajace i wyplukujace sie do rudego odcienia..Dlatego sprobowalam kolestona.Znam goodwella jest droga,ale zaryzykuje..Mieszanke colorans odcienia 10A (+inne odcienie) nakladano mi kiedys po baleyagu. Skoro Ty moeisz 10A -to nastepnym razem tak zrobie.. Pozdrawiam,milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryderyka
Goldwell nie goodwell oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brązowa lady
DZIEKUJĘ :) tylko czy 6.32 nie jest ciut za jasna? moje wlosy mimo ze splukane to i tak nadal sa dosc ciemne..a 6.9 inebrya nie mogę znależć, nie ma w palcie takiego koloru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do brązowa lady - skoro Twoje wlosy sa nadal ciemne no to evolution 6.32 nie jest za jasna, inebrya 6.9 to seria nowych odcieni i wiem ze u jednego sprzedawcy na allegro jest w palecie , ewentualnie inebrya 5.7 lub 6.7 , zreszta ta farba jest tez w hurtowniach fryz, jest bardzo dobra , trwalsza od evolution i ma pojemnosc 100 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Fryderyka - z ty ze ja mowie o farbie goldwell topchic a colorance goldwell to krem tonujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryderyka
Wiem ,wiem-colorans'a przeciez nie kupie,tylko trwala farbe.Coloransem "zapieniano" mi jedynie po rozjasniaczu..lub dla nadania odcienia blasku wloskom.. A wiec 10A/9% ,ok ;) -mam nadzieje ze pokryje siwe ,mam ich malo ale strasznie mnie wkurzaja gdy je widze na grzywce... Inebrya balabym sie uzyc ,bo ma sole amonowe jak np.majirel l'oreala..brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryderyka
Przepraszam najmocniej ,pomylilam..mowiac o "inebrya" ,mialam na mysli "indola" czy jakos tak......tej inebrya nie znam wcale...A Ty Majrel ktora bys wybrala na moim miejscu by uzyskac ladny,naturalny,nasycony odcien blondu??inebrya czy goldwell??,bo masz racje koleston jest "slabiutki' i taki plaski kolor daje -no chyba ze ja zle cos robie ,a to bardziej niz prawdopodobne ;) Z gory dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel farbuje włoski Loreal recital preference Y-hollywod, wychodzi trochę za ciepło,chciałabym troszkę ochodzić koloor ale nie zupełnie na popiel-beżowy blond na poziomie 9...którą farbą drogeryjną mogę to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×