Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość kasia3076
Droga Majrel! Proszę Cię o pomoc w poszukiwaniu "mojego blondu".Obecnie mam na głowie kolor Y Hollywood z Loreala ale położyłam go na alfe-10,która już bardzo była wypłukana a grzywka wręcz prawie biała(to pewnie dlatego ze na grzywce i czubku głowy miałam pasemka) i kolor wyszedł dość ciemny i szaro-bury-taki brudny. Chciałabym jakis taki naturalny kolor blondu.Coś pomiędzy baby blond z excellence a Hollywood preference.Na testerkach to ładne blondy.Czy z alfy lub z jakiejś innej firmy mogłabym uzyskać podobny blond? Dziękuje z pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do -Isska2013 - obawiam sie ze majirel 9.1 nie poradzis sobie z tym rydawym odrostem , bardziej evolution 10.21 , chyba ze do tego majirela dodasz odcien 10.21 , evolution 10.21 z woda 9% bardzo ladnie radzi sobie z rudawym odrostem lub farba Inebrya 10.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marmoladaczydzem - z farby goldwell topchic odcien 10A lub 9A daje ladny chlodny odcien bez nadmiaru szarosci i ejst deliokatna dla wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do brązowa lady - cwiartka korektora fioletowego spowoduje ze odcien bedzie sliwkowym brazem, jak juz to dodaj odcienia 5.1 a jesli chcesz miec ladny czekoladowy braz bez polysku rudawego to polecam Inebrya 5.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do SHARONIA - masz bardzo zniszczone porowte i gumowate wlosy i zadna farba sklepowa ci nei wyjdzie na tak zniszczonych dlugosciach , raczej wlosy trzeba silnie zregenerowac i uzywac tonerow np dialight z loreala lub colorance goldwell a na stronie nie otwieraja sie linki podane przze Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Sharonia - na Twoich bardzo zniszczonych i gumowatych wlsoach zadna farba a tym bardziej sklepowa nie przyjmie koloru jak juz mozna je tonowac np colorancem goldwella lub dialigtem loreala z woda 1/9 % i wlosy nalezy intensywnie regenerowac i nawilzac , linki na stronie nie otwieraja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasia3076 - odcien naturalnego i jasnego blondu powinien nadac excellence creme 10 albo Inebrya 9.0 ewetualnie alfaparf 9 NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Ślicznie dziękuję za odpowiedz. Powiedz mi proszę,czy excellence creme 10-bo patrząc na tester to super blond,moge "zastapić" farbą evolution lub inebrya? Te profesjonalne farby chyba są mniej szkodliwe dla włosów więc może zamówię którąś z nich.Twoiim zdaniem która jest lepsza? Jeszcze raz dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladaczydzem
Wielkie dzieki.A czy moze wiesz majrel w ktorej hurtowni w Warszawie mozna kupic tego goldwela topchic?Bo ja kupuje voila przy MDM,ale goldwela tam nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladaczydzem
A i czy literka"A" to czysty fiolet bez popielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladaczydzem
A c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brązowa lady
witaj ponownie majrel...oberzalam palete inebryi, czy polecanie przez Ciebie odcienie- 5/7 sa na tym samym poziomie" ciemnosci" jak alfaparf? czyli bedzie tak samo ciemna jak 5.32 evolution? nie moge znalezc zadnej opinii na temat tych farb, jak sa trwale jak wychodza kolory czy tak jak na porbnikach czy jasniej/ciemniej. i czy rzeczywiscie 5/7 czyli chyba kasztan bylby ladniejszy i bez rudawości niz 5/9 czyli czekolada??? przepraszam za to męczenie tematu ;) i dziękuję za odpowiedz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillu
Droga Majrel... obecnie na włosach mam koleston 12/89- "stary odrost" nie chwycił na wodzie 9tce, ma lekko beżowy odcień (zdecydowanie większy kontrast miałam po przepięknym, acz wypłukującym sie lorealu preference 102) Początkowy efekt gołębia ładnie znikł, ale włosy rosną... Moja natura- szarawy, średnio-ciemny blond na poziomie 5-6. A oto co mam na połce z farbami: połówkę kolestonu 12/89, loreal excellence 10.21- całe opakowanie z wodą chyba 9tką?, wodę utl. w kremie 12. Jak teraz zadziałać? Słyszałam o mieszance excelki na wodzie 12-tce na odroście, co o tym sądzisz? Kolestonu mam nieco mniej niż pół i nie wiem, czy zamówiona woda na allegro w kremie będzie odpowiednia? odrost jest niewielki, ale ten starszawy już spory. A może odrost kolestonem na wyższej wodzie, a resztę na excelce? Jak myślisz Majrel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillu
mam jeszcze jedno pytanie, czy któraś z Was stosowała koleston 12/7 (spotkałam się z nazewnictwem tego blondu- savana:)? Czy na moich mocno rozjaśnionych, najczęściej z odcieniami perłowymi lub popielem ten kolor wyszedłby w miarę naturalnie? Czy wówczas odrost chwyciłby na wodzie 9tce, czy jestem skazana na 12, lub rozjaśniacz? to jest 3cia opcja, sądząc po numeracji kolor jest już w tonacji ciepłej? tylko jak ciepłej? pozdrawiam Lillu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do brązowa lady- moim zdaniem Inebrya najmniej niszczy wlosy ze wszystkich farba profesjonalnych , ma w składzie sok z aloesu i baze na oleju lnianym i jest bardzo trwala, odcien 5.7 jest na tym samym poziomie co evolution 5.32 , odcien 5.7 to typowy ładny czekoladowy brąz , nie ejst to odcien kasztanu- kasztan zawsze zawiera pigmenty czerwone , polecam te farba bo jest naprawde dobra, dostepna na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasia3076 - mysle , ze Inebrya bedzie najlepsza , dostepna na allegro lub hurtowniach fryzjerskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marmoladaczydzem - farba topchic jest na allegro , musisz dzwonic do roznych hurtowni w Wawie , ja zaopatruje sie u przedstawiciela handlowego, literka A oznacz popielaty ale w farbach topchic wychodzi on mniej szaro niz np w lorealu przze co jest swietlisty jasny i chlodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lillu - sam odrost rozjasnij koestonem 12/89 z woda 12 % na reszte naloz ten 10.21 z woda 3% lub ewent 6% , o niebo lepsze blondy ma goldwell topchic z serii rozjasniajacej, odcienie kolestonu z reflesem 7 to cieple blondy zawieraja pigment brazowy przez co daja ladne przydymione blondy ale z cieplym refleksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamasiuta
witaj Majrel który z brązów alfaparf wedlug Ciebie jest ladniejszy myślę o 6.32 lub 6.53 ,który wychodzi cieplejszy i czy wychodzą równie ciemno z góry dziekuje za odp .W tej chwili mam na glowie koleston 6.77 z welli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladaczydzem
Dzieki majrel za info. -zatem szukam tej farbki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladaczydzem
Dzieki majrel za info. -zatem szukam tej farbki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamasiuta
droga majrel a może z tej inebry polecisz mi jeszcze jakis ladny brązik ? bo widze ,że jest też przez Ciebie polecana .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillu
Bardzo dziękuję Majrel za pomoc, jesteś nieodzowna:) Wykorzystam koleston 12/89 na odrost, a potem excellence 10.21. Rozumiem,że rodzaj wody utlenionej (firmy) nie ma znaczenia? odrost potrzymać około 50min a tą excellkę? kwadrans wystarczy? w końcu to tylko odświeżenie całości... wolę zawsze zapytać:)kolejnym razem skuszę się na tamte farby, które poleciłaś Majrel, BARDZO DZIĘKUJĘ Lillu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brazowa lady kolor z inebrya 5/7 dla mnie bedzie tym samym co w alfie 5.53 . Ja dzisiaj robiłam probe na pasemku obecnie z alfy mam na wlosach 7.53 a inebrya kupilam 7/7 pofarbowalam pasemko na probe i kolory sa dla mnie niemal te same widac zloto widac czerwien z tym ze pasemko jest ciut ciemniejsze no ale obecnie reszte wlosow jest juz wyplukana z poprzedniej farby wiec dlatego. Ogladalam kółeczko kolorystyczne z inebrya i drugi numer /7 lezy na pograniczu żółci i czerwieni a kolor /9 na pograniczu niebieskiego i fioletu takze zakładam ze te /9 według mnie to odpowiednik kolorow z końcówka .21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brazowa lady kolor z inebrya 5/7 dla mnie bedzie tym samym co w alfie 5.53 . Ja dzisiaj robiłam probe na pasemku obecnie z alfy mam na wlosach 7.53 a inebrya kupilam 7/7 pofarbowalam pasemko na probe i kolory sa dla mnie niemal te same widac zloto widac czerwien z tym ze pasemko jest ciut ciemniejsze no ale obecnie reszte wlosow jest juz wyplukana z poprzedniej farby wiec dlatego. Ogladalam kółeczko kolorystyczne z inebrya i drugi numer /7 lezy na pograniczu żółci i czerwieni a kolor /9 na pograniczu niebieskiego i fioletu takze zakładam ze te /9 według mnie to odpowiednik kolorow z końcówka .21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie to sa moje osobiste przemyslenia i obserwacje bo z fryzjerstwem do czynienia nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie to sa moje osobiste przemyslenia i obserwacje bo z fryzjerstwem nie mam nic do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brązowa lady
no to sie znow zakręcilam :D, skoro 5/7 to bodajze jasny orzechowy brąz (taka jest nazwa koloru) i ma odcienie czerwone (?) (jak twierdzi agatta58)a 5/9 to czekolada (extra chocolate- to nazwa oryginalu ) a mialaby wyjsc jak alfy z koncowka 21 (czyli mocno zimne-violet ash) to już zwątpilam w ktora strone pojsc.chodzi mi o to zeby widac bylo ze to ładna czekolada ale zeby nie wygladac jak kasztanowe pudło,czyli zeby nie byla zbyt ciepla i zbyt czerwona farba..bo alfaparf z koncowką .53 to sa juz odcienie z mahoniem w nazwie (sic!)..przepraszam za meczenie tematu ale nie chcialabym zmieniac koloru co miesiac ;p POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elecctra
Witaj Majrel. Mam takie pytanie.. Obecnie mam na wlosach farbe loreal Preference 9 Hollywood. Kolor ladny lecz troszkę za ciemny a odrost rudawo-złoty. Chciałbym pojaśnic wlosy aby uzyskac cos takiego: http://3.bp.blogspot.com/-6CawI_1xYzs/T6pKnVnqSRI/AAAAAAAAA2o/q7LB--IviG4/s1600/P4080367.JPG Zakupilam farbę loreal exellence 10.21. Tylko takie moje pytanie mam nature na poziomie 6 w popielu. Czy ta farba mi rozjaśni ladnie wlosy do kolorku zblizonego do fotografii? Nie wiem jaki oksydant ma ta farba w oryginale, ale mam w domu wrazie czego 9%. I jeszcze powiedz mi kochana jakie proporcje dac do tej farby i ile trzymac na wlosach. Odrost mam 1cm :) Pozdraiwm Elecctra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×