Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Marjel Proszę o porade,bede ci bardzo wdzięczna za pomoc, mam farbowane wlosy sredni blond, spore odrosty ktorych tak na prawde nie widac gdyz calosc sprala mi sie w mysi jasny miejscami cieply sredni blond,dlugo farbowalam wlosy na rudo jednak od ponad roku zadko farbuje a jesli juz to wszytsko jak najbardziej zblizone do naturalnego koloru chciałabym uzyskać takie ombre: http://hairstylecrew.com/wp-content/uploads/2012/07/588a1_Girls_Hairstyles_Ombre-Hair-Color-Ideas-for-2013.jpg Koniecznie wszystko w blondach, kolor islande blonde 7.1 loreal preference jest niemalze identyczny z moim natruralnym kolorem wlosow, farbowalam tym kolorem wlosy do "połowy" bez odrostow i calkowicie sie wtopily w moje odrosty niefarbowane dosc dlugo, jednak chcialabym aby byl nieco ciemniejszy szybko sie wyplukuje i wychodza z pod niego farbowania na rudo, miodowo, aby uzyskac ombre potrzebuje przyciemnic gore tym odcieniem bo on i tak zmierza w kierunku naturalnego i lekko rozjasnic dol dla kontrastu, czy moge uzyc innego utleniacza niz w opakowaniu zeby uzyskac ciemny mysi blond? tylko nie wiem jaka woda jest w drogeryjnej farbie? posiadam takze odcien 9.1 loreal chcialam uzyc go na konce, jednak jest zbyt ciemny, lepsza woda 9 czy 12? czy lepiej uzyc rozjasniacza? ehh gdyby wszystko wychodzilo takie jak na opakowaniu bylo by pieknie:) fryzjer rok temu zrobil mi brazo-blond ombre, a ja ciagle chcialabym mysi blond schodzacy w jasny blond, kazdy sie poddaje:( z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel Proszę o porade,bede ci bardzo wdzięczna za pomoc, mam farbowane wlosy sredni blond, spore odrosty ktorych tak na prawde nie widac gdyz calosc sprala mi sie w mysi jasny miejscami cieply sredni blond,dlugo farbowalam wlosy na rudo jednak od ponad roku zadko farbuje a jesli juz to wszytsko jak najbardziej zblizone do naturalnego koloru chciałabym uzyskać takie ombre: http://hairstylecrew.com/wp-content/uploads/2012/07/588a1_Girls_Hairstyles_Ombre-Hair-Color-Ideas-for-2013.jpg Koniecznie wszystko w blondach, kolor islande blonde 7.1 loreal preference jest niemalze identyczny z moim natruralnym kolorem wlosow, farbowalam tym kolorem wlosy do "połowy" bez odrostow i calkowicie sie wtopily w moje odrosty niefarbowane dosc dlugo, jednak chcialabym aby byl nieco ciemniejszy szybko sie wyplukuje i wychodza z pod niego farbowania na rudo, miodowo, aby uzyskac ombre potrzebuje przyciemnic gore tym odcieniem bo on i tak zmierza w kierunku naturalnego i lekko rozjasnic dol dla kontrastu, czy moge uzyc innego utleniacza niz w opakowaniu zeby uzyskac ciemny mysi blond? tylko nie wiem jaka woda jest w drogeryjnej farbie? posiadam takze odcien 9.1 loreal chcialam uzyc go na konce, jednak jest zbyt ciemny, lepsza woda 9 czy 12? czy lepiej uzyc rozjasniacza? ehh gdyby wszystko wychodzilo takie jak na opakowaniu bylo by pieknie:) fryzjer rok temu zrobil mi brazo-blond ombre, a ja ciagle chcialabym mysi blond schodzacy w jasny blond, kazdy sie poddaje:( z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamasiuta
Do Majrel tak patrze na palete inebrya i oprócz koloru 6.7 spodobal mi sie kolor 6.43 .Majrelko czy ten kolor da efekt cieplego brązu ? i czym sie będzie różnił od 6.7 jaka będzie mial poświate .?ladnie wyglada na palecie i troche mi przypomina kolor 6.23 z alfy ale wnioskuje to tylko z palety w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokamasiuta
Ale nudzisz:O 6.43-"jaką będzie mieć poświatę?" Skoro 3 na koncu to złocistą przecież.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14kikakiki15
A więc odcień 911 z wodą 9% na moim ciemnym odroście wychodził jak bardzo jasny blond złocisty (inaczej niż w palecie kolorów). Kolor po farbowaniu dość szybko się zmieniał i ciepły blond robił się rudym blondem :( (strasznie chciałam wyeliminować żółty odcień i myłam włosy szamponem Marion, ale efekt był tylko na tych wcześniej rozjaśnianych - odrost rudział). Miałam zamiar jeszcze wypróbować odcień 9,11 z wodą 6% ale chyba został wycofany. Po moich eksperymentach doszłam do wniosku, że bardzo jasny blond nie jest dla mnie. Co więcej zapuszczam włosy i chciałabym na stałe zostać przy wodzie 6% i odnaleźć taki kolor który nie byłby żółty albo rudy, a bardziej naturalny. Tak, więc nie zależy mi na aż takim rozjaśnieniu włosów, myślałam o poziomie 8. Czy to jest w ogóle możliwe żeby moje ciemne odrosty chwyciła farba z wodą 6% i dała odcień naturalnego średniego blond w tonacji chłodnej. Rozumiem, że bardziej polecasz farbę alfapar Inebrya niż Majirel? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna nie wie czego chce.
Droga majrel, marzy mi się taki kolor włosów, jaka farba da mi taki odcien, z góry dziękuję :) http://zapytaj.onet.pl/Category/027,007/2,11976473,Jestes_szatynka_brazowe_wlosy_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynowewlosy
Majirel bardzo mi sie podoba taki kolor jaki ma _Loreal recital preference A3 6.35 havane jasny bursztyn_ Jakimi profesjonalnymi farbami uzyskam taki kolor? (z jaka woda) Moja natura to ciemny blond obecnie pofarbowana na sredni piaskowy blond ktory zrudzial. A moze uzyc tego loreal preferance?ale boje sie ze farba ze sklepu zniszczy wlosy,nawet nie napisali jaka ma wode.Slyszalam ze farbami zwyklymi ze sklepu lepiej uzyskac pozadany kolor,bo zawsze wyjdzie a profesjonalnymi trzeba umiec farbowac zeby kolor byl taki jaki sie chce.Doradz mi bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bursztynowewlosy - preference Havane tak nie wyjdzie , polecam evolution alfaparf 8.32 lub Inebrya 7.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bursztynowewlosy - preference Havane tak nie wyjdzie , polecam evolution alfaparf 8.32 lub Inebrya 7.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 14kikakiki15 - ciemnego brazu zadna farba najchlodniejsza blond nie rozjasni na chlodny odcien, jak juz to taki ciemnawy naturalny blond da majirel 7.13 lub chlodniejszy alfaparf 7.21 lub Inebrya 7.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty...:)
Majrel, bardzo Cię proszę, czy możesz określić jako to jest kolor włosów i w jaki sposób mogę taki uzyskać http://tinypic.com/view.php?pic=33wxxf6&s=6 Zdjęcie mam z tego tematu, mam nadzieję że nikt nie będzie zły, że go uzyłam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mam tak samo jak ty...:) - odcien wlosow to w przybliżeniu 7.13 czyli sredni beżowy blond np z inebrya 7.13 z evolution 7.13 ale tez bardzo podobny efekt daje farba majirel 7.1 wszytko zalezy od naszej natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, powiedz prosze jak myslisz jakie utleniacze są zastosowane w drogeryjnym loreal preference islande blonde 7.1. na moich wlosach wychodzi taki jak na opakowaniu nawet jasniejszy mimo iz mam blond, chce zeby byl lekko ciemniejszy, jaką wode moge dodac do tego? chce zrobic ombre i musze przyciemnic gore, prosze bardzo o odpowiedz z gory dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym takie coś : mój kolor jest podobny gora ciemniejsza dol lekko jasniejszy w tonacjach blondu, chce troszke to wyostrzyc kupilam islande blonde 7.1 i hollywod blonde 9.1 wszystko loreal jednak chyba wody sa za slabe poniewaz nie widac efektu http://wwwcdn.dailymakeover.com/wp-content/uploads/hairstyles/Lauren_Conrad+Oct_08_2010.jpg http://static.thehollywoodgossip.com/images/gallery/lauren-conrad-hair-take-two_583x754.jpg co sądzicie? prosze o rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty...:)
Majrel, to ja proszę jeszcze o jedną radę, bo szukam koloru który najbardziej by mi pasował, podkreślił co trzeba i nie wiem już do końca jaki to mógl by być odcień, wstawiam swoje zdjęce, żeby poddać się Twojemu profesjonalnemu spojrzeniu http://tinypic.com/view.php?pic=2i9s1og&s=6 Z góry dziekuję za poświęcenie chwilki czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudny kolor
dorga majrel jak uzyskac taki kolor, czy jest to w ogole mozliwe ? :) http://mode.glamourparis.com/pub-l%E2%80%99-oreal-sublime-mousse-avec-jennifer-lopez/jennifer-lopez-7/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynowewlosy
Dziekuje Majrel za rade,oj szkoda ze nie wyjdzie tą"sklepowka".. A co do typu urody to jestem nawet podobna do _mam tak samo jak ty....) _ ,z tym ze oczy mam szaroniebieskie.Mysle ze w takim rudawym bursztynku jak ta havana A3 6.35 bedzie mi fajnie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty...:)
noo właśnie u mnie odpadają rudości bo nie lubię się w nich :) Miałam wiele kolorów na głowie, przez ostatnie 5 lat ciemny brąz, obecnie mam takijak na zdjęciu tyle,że w rzeczywistości jest troszkę jaśniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladydefleur
Droga Majrel, bardzo proszę o poradę. Mam wielokrotnie farbowane włosy, z tego powodu farby często nie chwytają tak jak powinny. Ostatnio farbowałam włosy odcieniem Perłowy Beż Loreal Excellence, jednak przy odrostach chwycił ciemniej niż na reszcie włosów, do tego mam już czarny odrost przy samym przedziałku. Zależy mi na odcieniu chłodnym bo mój typ urody to lato, z tego co wiem nie jest jednak możliwe uzyskanie jasnego chłodnego blondu na moich włosach bo barwnik włosa już nie ten po farbowaniach... Doradzisz coś? Myślałam o średnim/ciemnym blondzie lub jasnym chłodnym brąziku, np o Islande Loreal... kuszą mnie też ciemniejsze odcienie ale nie chcę by mnie postarzyły. Pozdrawiam ciepło licząc na Twoją odpowiedź :)) http://img690.imageshack.us/img690/9052/86102240.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Dziękuję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do paulina_121290@wp.pl - w farbach preference Island 7.1 jest woda 6% a odcien Holyywod to odcien nr 9 i woda tez tam jest 6% nie uzyskasz efektu rozjasnionych wlosow na koncach farba hollywod, zreszta loreal wypusil na rnek preference wilde ombres, samemu trudno jest zrobic ladnie wygladajacy efekt ombres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mam tak samo jak ty...:) - dla Twojego typu urody pasuja mroźne kasztany np M1 Caracas preference, lub odcienie brazu z delikatna nuta czekolady i chlodnego kasztanu lub z alfaparf 5.32 z Inebrya 5.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cudny kolor - na zdjeciu Lopez ma balejaz w cieplym odcieniu karmelu a podstawa jest zlocisto jasno czekoladowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×