Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Chcę coś z natury - z majirela 7.23 lub troche bardziej jasno bursztynowo kasztanowy alfaparf 8.32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furgonetka.,...,,,
jakieś problemy sa na kafe :/ albo bym prosiła o rade, jakiegos ladnego naturalnego brązu na poziomie 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też bardzo podba się ten kolorek który wkleiła "chce cos z natury" i mam pytanie czy jeśli w domu posiadam farbe alfaparf 5.32 to czy mogłabym ja z czyms zmieszac zaby wyszła jasniej ? i czy koniecznie musi być to farba tej samej firmy czy mogłabym uzyć sklepowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIKOŁAJ
o jak się rzuciły na majrel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryderyka
Dziekuje kochana Majrel :D Rozumiem. ze aniston ma b.gesty jasniutki baleyage stad taki efekt wiem ze go nie osiagne a jedynie cos pdobnego.Czyli skoro na tym zdjeciu ona ma efekt9.13 to zebym go osiagnela musze tym co napisalas zrobic.Dopytam tylko :koncowki 5 min.a odrost i srodek dlugosci razem klasc ile czasu trzymac ? z hory dziekujeze za odpowiedz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie oto pytanie :)))
Czy jak się farbuje włsoy z dodatkem wody 3% to czy włsoy wychodza ciemniej niz z woda 6 % ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel czy to bedzie cos takiego- stare zlolo? O ten kolor mi chodzi :) Modelka marlena od minuty 1:55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Majrel! Jak dobrze że jesteś! Kiedyś prosiłam o rady w kolorze rudym....teraz jestem blondynką i szukam "swojego pęknego blondu".Obecnie ma na głowie Londę 18(świetlany blond) i w sumie kolor jest fajny,chociaż na początku był szaro-bury.Nie wiesz moze co oznacza w Londzie nr 18?Ktos mi mówił ze perłowy blond z Londy(12/9) też ładnie wychodzi ale ja nie wiem jak mam się odnieśc do tych numerków!z natury jestem ciemną blondynką(taki mysi kolorek),chociaż w dzieciństwie miałam śliczne białe włoski(piękny chłodny kolorek).Mój jednak największy problem polega na tym,że spod spodu włosy są ciemniejsze-żółtawe co chyba jest pozostałością po tych rudościach(pomimo tego że przeszłam dekoloryzację).Zakupiłam na allegro z alfaparfu kolor 10,21-bo nie chcę żółtego ani białego blondu ale nie wiem czy to dobry pomysł.Proszę doradz jak uzyskać taki kolor jak Joasia Koroniewska(ten blond).Chciałabym coś takiego na swojej głowie.Czy dobrze dobrałam to 10.21? Z góry dziękuję za pomoc. http://kobieta.wp.pl /gid,12060329,img,12060414,kat,52556,title,Czy-blond-to-b lad,galeriazdjecie.html 15:35 [zgłoś do usunięcia] kasia3076 Mam nadzieję że teraz będzie widoczny ......................... http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24120/Bb_akpa20091019 _jachyra_jk_3851.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Majrel taki kolor mi się podoba......http://kobieta.wp.pl/gid,12060329,img,12060414,kat,52556,title,Czy-blond-to-blad,galeriazdjecie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
To ten jasny blond,do szyji..... Dziękuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MalwinkaZBerlinka - nie radze mieszac farbu alfaparf ze sklepowoa bo efekt moze byc nieprzewidywalny , pomieszaj ten 5.32 z 8NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Fryderyka - tak jak pisalam zmieszaj 11.11 z 10.21 z woda 9% na sam odrost ok 4o min, na srodek jesli chcesz bezowy blondzik to moze jednak pomieszaj 9.13 z 10.21 i na srodkowe partie daj na 10 min woda 6% a same koncowki zrob samym 9.13 ok 5 min z woda 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryderyka- mozesz tez zaryzykowac i dac sam odcien 11.13 z woda 9% na sam odrost a pozniej polozyc 11.13 z woda 6% na 10 minut na reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Takie oto pytanie :))) - jesli przyciemniasz wlosy to nie ale przy blondach woda 3% n ie rozjasni odrostu no chyba ze maz nature na poziomie 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyllee.,,
Droga Majrel. Chciałabym uzyskać ładny brązik korzystając z farb sklepowych, i zwykle farbuję farbami Loreal, nie jestsem w płeni zadowolona bo jak kupuje braz z poziomu 6 to wychodzi mi za jasny a jak kupuje z poziomu 5 to za ciemne, czy mozna mieszac te dwa poziomy czy moze doradzisz mi jakas inna mieszankę ? może np. poziom 8 z poziomem 4 da jakiś ciekawy efekt, albo 7 z 4 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik1030
Droga Majrel, mam pytanie, do tej pory wlosy rozjasnialam u fryzjerki, ale od stycznia farbuje tylko szamponem,moj odrost jest kolru ciemnego brazu jednak nie rzuca sie az tak bardzo bo niestety mam troche siwych wlosow, teraz chcialabym je rozjasnic czy istnieje szansa rozjasnienia ich jakas farba np.Loreala? dol jest koloru blond(nie jasny blond raczej zloty) i czy to mocno zaszkodzi moim wlosom, bo od kilku miesiecy mi wypadaja. Bede bardzo wdzieczna za odp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Thorne
Dziękuję:) Zastanawiam sie jeszcze nad takim kolorem http://www.lorealparis.pl/koloryzacja/kolor/sublime-mousse/800-naturalny-blond.aspx, może pójscie w strone odcieni naturalnych będzie dobrym rozwiązaniem. Mam duzy odrost na poziomie 7 i na długosciach lekko żółty blond po alfaparf 10NB( za ciepły dla mnie odcień), jaką farbą osiągnę podobny efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feria shimmer bronze
Majrel czy masz wiedcze jak wychodzi kolor feria shimmer broznze nr 58 ? ogólnie jakie masz zdanie odnośnie farb z serii feria ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertazzi3
ponawiam pytanie. majrel jesli mam wlosy na poziomie 9 i chce osiagnac 8 to lepiej dac oksydant 6 czy 3 ? im nizszy oksydant tym bardziej przyciemnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń :)
Jesli przyciemniasz to możesz dać 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Marjel, loreal preference - hollywood fajnie wychodzi na moich włosach ale nie pokrył siwych, czy excellence da radę ? Jaki użyć odcień by wyszło kolorystycznie podobnie ? Będę wdzięczna za wskazówki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - Basanti_ - podobny odcien ma excellence creme 9 ale wyjdie ciut ciemniej od hollywod , mozesz go pomiesac z excellence creme 10 pol na pol z tym ze 9 powinna poradzic sobie z siwymi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kyllee.,, - pomieszaj odcien 6 - ciemnyblond z 7 blond powinno byc ok albo do poziomu 6 daj cwiartke brazu zlotego 5.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×