Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość M jak miłość :)
Majrel oglądasz może M jak miłość ? :P Tam gra aktorka Agnieszka Więdłocha ma bardzo łady kolor włosów ale na każdym zdjęciu wychodzi inaczej. Bardzo proszę napisz mi jak uzyskać taki kolorek jak ona ma http://www.swiatseriali.pl/seriale/m-jak-milosc-383/news-kocha-lodz-wybrala-warszawe,nId,425247 Głupio troszkę tak Cię nadwyrężać :) Z góry dziękuję i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ijcfdcgcghvbhjn
to w alfaparf jaki numerek da ładny naturlany brązik nie za ciemny nie za jasny nie chłodny i nie cieply taki średni brąz ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel mam pytanie: czy mogę użyć fary majiblond 921 z wodą 6% do przygaszenia, lekkiego przyciemnienia włosów bardzo jasnych prawie platynowych na końcach i potraktowanych wcześniej 900S na odrostach (które wyszły niestety złoto-żółte). Czy kolor nie będzie po 921 zbyt ciemny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ijcfdcgcghvbhjn
widzę że duzo dziewczyn pyta o brazy, bo tak ciezko uzyskac ąłdny odcien brazu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ijcfdcgcghvbhjn
5 NB LIGHT NATURAL WARM BROWN a ja wychodzi ten kolor ? grzebie i grzebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel to jeszcze raz ja :) ostatnio prosiłam o radę, ale zrobiłam sobie takie porównanie na jednej stronie i przymierzyłam jak mi będzie w chłodnym brązie i nie bardzo mi pasował, za to gdy przymierzylam taki http://www.khadi.pl/cassia-wlosy-naturalny-braz to moja twarz od razu nabrała wyrazu :) Możesz mi jeszcze napisać jak uzyskać taki kolorek i już nie zawracam głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel prosze doradż jak uzyskać kolor z pudełka farb avonu nr 9.13 http://www.aavon.pl/pl/pielegnacja-wlosow/443-farba-do-wlosow-bardzo-jasny-blond-100.html jestem aktualnie po dekolaryzacji posiadam w domu farby majirel 10.21,9.22,9.1,9.23 da rade uzyskać zblizony kolortymi farbkami taki kremowy bez odcienia żółci??podaj swoje propozycje farb nie musi byc koniecznie na mjirelu czy słyszałas o farbie HELEN SEWARD ?tez bardzo mi sie podoba kolor 101B bardzo jasny popielaty brąz,jak go mozna uzyskać na innych farbach http://www.aavon.pl/pl/pielegnacja-wlosow/443-farba-do-wlosow-bardzo-jasny-blond-100.html serdecznie Cie pozdrawiam i bardzo sie cieszę ze wróciłaś do nas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia708
witam majirel! chciałabym się zapytać jaki kolor włosów pasuje do mojej cery,oczu itd.: oczy brązowe,włosy moje ciemny blond(naturalne), teraz żółto-złote ( pani fryzjer tak mnie odmalowała, wstyd mi z takimi włosami chodzić.oprawa oczu jasna, cera blada.(ale szybko się opala) Marzę o naturalnym blondzie.Mają nie być białe ani żółte ani rude. tylko taki ładny blond naturalny. bardzo jasne włosy mi nie pasują do mojej twarzy.wyglądam okropnie. czekam na odpowiedź. i może poleci mi pani jakiś kolor farby.z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika39
Bardzo dziekuję za szczerą odpowiedź, jeżeli chodzi o ilość siwych włosów to mam ich dość dużo! ale skorzystam z rady i będę robić castingiem bo jest bezpieczniejszy niż farba! a mam jeszcze pytanie czy farby loreala majirel są rzeczywiście takie dobre jak o nich piszą z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika39
Majrel jeżeli mam ciemną oprawę oczu oczy piwne takie bardziej wpadające w brąz cerę żółtą w lecie szybko brązowieje to według ciebie jaki kolor włosów by mi pasował oczywiście uwzględniając moje siwiaki na głowie! Proszę doradź mi kolor i farbę która by nie była taka mocna a chwyciła by siwe włosy mam ich ponad 70% dziękuję z góry za odpowiedź i przepraszam że tak cię nudzę pytaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel mam pytanie: czy mogę użyć farby majiblond 921 z wodą 6% do przygaszenia, lekkiego przyciemnienia włosów bardzo jasnych prawie platynowych na końcach i potraktowanych wcześniej 900S na odrostach (które wyszły niestety złoto-żółte). Czy kolor nie będzie po 921 zbyt ciemny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Witaj Majrel!Wiem,wiem że masz tyle pytań od dziewczyn.....Szukałam odpowiedzi dla siebie i chyba nie ma.....Ale ja poczekam bo pewnie powinnam zrobić 2 tyg. przerwę,prawda?Ja pytałam z jaką wodą połączyć farbę evolution 8,32 i jak ją nałożyć.Przypomnę że nakładałam majirel 8,34 i zbyt duzo miedzi prześwituje:)A powiedz mi,czy jest może jakaś sklepowa farba w tym kolorze co evolution 8.32?Dziekuję za odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do belledejour - jesli chcesz ładny naturalny srednio jasny brąz polecam farbe alfaparf evolution 7 NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do M jak miłość :) - podobny odcien ma farba loreaka recital preference odcien Toscane lub evolution 6.32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ijcfdcgcghvbhjn - w evolution taki efekt da odcien 7 NI lub 6.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MAlwinkazBerlinka - zbliżony odcien ma evolution alfaparf 6NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do miśka82 - podobny odcien do tego 9.13 ze zdjecia otrzymasz mieszajac majirel 10.21 z 9.1 pol na pol z woda 6% jesli chcesz jasny chlodny blond to polecam evolution alfaparf 11.11 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aniusia708 - ładny odcien nada twoim wlosom farba evolution alfapar 9.13 z woda 9% efektem powinien byc jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kika39 - farby majirel sa dobre ale o wiele lepsze sa evolution alfaparf lepsze od castinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kika39 - do twojego typu urody idelane beda nasycone cieple brazy np evolution alfaparf 6NB lub z lekka nutą kasztanu evolution 5.53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - helenawiktoria44 - do Twoich przetrawionych blondem wlosw majiblond 921 absolutnie sie nie nadaje , on rozjasni wlosy a nie pzryciemni i nada brzydka poswoate, najlepiej byloby sam odrost potraktowac farba evolution 1010ss a nareszta nalozyc evolution 9.13 na 10 minut z woda 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za pomoc, a czy w farbach majiblond lub majirel nie ma odpowiednich dla mnie farbek, bo mam blisko sklep fryzjerski z tymi farbami ( są tam też matrix i wella color touch). Jakiej wody powinnam użyć do odrostów? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwfrgftgtgewf
majrel a czy ten 7 NI wychodzi dużo jaśniej od 6NI bo się waham między nimi, duża jest różnica ? Potrafisz uszczęśliwić kobiety, Twoje rady są bardzo cenne i jestem Ci bardzo wdzięczna. Dziękuję za odpowiedzi. Alina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak miłość :)
Dziekuję majrel, mam jeszcze pytanie czy ten tosacane nie wychodzi rudo ? bo patrzyłam na recenzję tej farbki w necie i niektóre dziewczyny piszą ze daje rude refleksy więc nie wiem :/ moje włosy też mają sklonność wychodzic miedziano lub rudo. Teraz mam jasny brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Majrel....proszę,odpowiedz też na moje pytanie.....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasia3076 - 8.32 evolution mieszasz z woda 6% nie zauważylam odpowiednika tego koloru w farbach sklepowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dwfrgftgtgewf - odcien 6NB to śliczny czekoladowy naturalny brąz taki sredni brąz 7 NB o ton jasniejszy taki jasny czekoladowy braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×