Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość do majrel
mam nadzieje ze wyjdzie mi jak uzyje dekoloryzatora i na to ten garner 80, bo troszke sie boje zeby nie było klapy. Mjarle jak kobieta wychodza po tej farbce włosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Idolka Bolka i Lolka - bardzo podobny ocien uzyskasz farba evolution alafaparf 7NB lub 7.32 dostepne na allegro lub sklepach fryzjerskich 7.32 bedzie jasniejszy od 7NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majrel- odcien nutrise 80 to taki sam odcien jak w farbach profesjonalnych evolution 8 lub 9NI albo majirel 8 , ten nutrissse 80 to taki bezpieczny sredni naturalny blond wychodzi podobnie jak na opakowaniu jesli sie ma naturalne wlosy tzw mysi blond lub sredni blond , po wstepnym rozjasnieniu tez powinien byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki majrel. Teraz jeszcze wypatrzyłam taki kolorek i ten mi się podoba jeszcze bardziej http://hairgloss.com.mx/wp-content/uploads/2011/09/serie-mate-eoc3.png Marzę o takim od zawsze. Majrel jak zrobić aby ten dół włosów tak fajnie się komponował z całością. Nie wiem czy pierwsze trzeba rozjasnić a później polozyć farbę w oczekiwanym kolorze czy jak ? Jak uzyskać taki naturlany efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czy dałoby się uzyskać taki efekt farbami sklepowymi ? Ja mieszkam w Irlandii i tutaj nie bardzo mam dostęp do wielu firm kóre są w PL ale granier jest, loreal jest i clairol nie wiem czy znasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika39
Prosze o pomoc majrel!!! czy moge pomieszac farby majirel 6 i 6.42 lub 6.66 do tego mam wodę 6% i na głowie duuuuzo siwych włosów, błagam o pomoc, mój obecny kolor to głeboka czerwien. Które z tych odcieni mogę pomieszac zeby wyszedł jakis ładny kolorek i przykrył siwizne moją zmorę!!!! z góry dziękuję za porade i odpowiedź wdzięczna kika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Majrel! Jestem po farbowaniu....Użyłam tego koloru z Majirel 8,34.No cóż....Jest lepiej,dużo lepiej niż było ale jednak ten pomarańcz(jaskrawa miedz,marchewka-sama nie wiem jak je określić)przebija.Ale nie jest zle.Proszę Cię jeszcze o radę.W poprzednich wypowiedziach koleżanka wkleiła zdjęcie Jenifer i poradziłaś żeby zrobiła taki kolor Evolution Alfaparf 7,32 lub jaśniejszy 8,32.Jak myślisz czy na moich włosach da się zrobić taki odcień?Teraz nie są złe ale jednak przebija ten jaskrawy kolor.Z natury jestem ciemną blondynką.mam zielone oczy,troszkę piegów na nosie i niby rudości mi pasują ale jednak coś w ty moim obecnym kolorze jest nie tak.Ciemny bursztynowy kasztan też mi nie pasował-zle sie czułam w takich ciemnych.Proszę Cię pomóż coś dopasować....To zdjęcie Jenifer jest fajne bo nie są takie jaskrawe.Tak mi głupio ze zawracam Ci głowę ale fryzjerzy niechętnie udzielają rad w salonach więc dlatego ośmielam się pisać do Ciebie.Dziękuję Ci za pomoc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasia3076 - po pierwsze wcale nie zawracasz mi głowy, myślęsobie że jak niezbyt dobrze czujesz sie w zlto miedzianych wlosach to odcien evolution 8.32 bedzie zupelnie innym refleksem tzn bedzie to blond z dominujacym refleksem złotym z dodatkiem lekkiej ale to lekkiej miedzi a raczej bursztynu , powinno byc ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kika- mozesz pomieszac odcien 6.66 ale odcieniem 6.3 majirel z tym ze bedziesz miala odcien średniej czerwieni tak samo odcien 6.42 należy pomieszac z odcieniem 6.3 poniewaz jesli chcemy pokryc siwe wlosy to odcienie z refleksem cieplym tzn 4, 5, 6 mieszamy z podstawowym złocistym 3 na tym samym poziomie , czyli w Twoim przypadku z 6.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Idolka Bolka i Lolka - modelka ma zrobiony tzw ombre hair tzn od srodkowych partii do koncowek wlosy sa rozjasniane delikatnym rozjasniaczem w proszku z woda 3% i zwijane w folie a pozostale parie wlosa od nasady po niezawiniete w folie konce pokryte farbaw tym przypadku jest nalozony odcien 6.23 , odpowiednikiem jest preference lorela odcien Toscane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję majrel bardzooo :) Mogę miec jeszcze pytanie :) na pewno sie oreintujesz jakie farby sklepowe wychodza jak profesjonalne, chodzi mi o brązy. Pisałam osatnio ze nutris z garniera 80 wychodzi jak profesjonalana czy jest takich kolorków wiecej, chodzi mi o brązy najlepiej z lorala, garniera czy tez clairol mogą też byc inne firmy. Mam nadzieje ze rozumiesz moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa magadlena
majrel a mozna wiedziec gdzie pracujesz ? ja bym bardzo chciała trafic w twoje ręce, tak mało jest dobrych fryzjerek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Do Majrel! Dziękuję Ci za to że masz takie podejście do tych naszych włosowych "problemów".W dzisiejszych czasach mało jest ludzi,którzy chcą pomagać innym.Ale jak widać są!!!Spróbuję następnym razem tego kolorku.Muszę poszukać"swojego" koloru-a nie jest to łatwe....Czy ten kolor 8,32 cały mogę zmieszać z 6% wodą.I najpierw odrosty,tak jak teraz......Myślisz że za dwa tyg. mogę nałożyć kolor,czy raczej odczekać dłużej(trochę mączę te moje włosy).Pozdrawiam serdecznie.Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selima
Witaj Majrel :) Chciałabym zakupić farbę majirel tylko nie mam pojęcia jaki numer aby uzyskać jasny blond na poziomie 9 ( dodam ,że moje odrosty to poziom chyba 7 w chłodnej tonacji mysiego blondu.. ) resztę włosów mam pofarbowaną sayoss mix złota i szampana. Wyszedł trochę rudawy ( moje włosy na farby niestety przeważnie reagują żółtym lub rudym odcieniem ) a ja chciałabym uzyskać taki naturalny jasny blond w chłodnym odcieniu ale bez odcienia siwego.... Proszę doradź mi jakiś odcień i ile ma mieć procent aktywator 6 czy 9 ??? Z góry wielkie dzięki za radę i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belledejour
Witam ,Byłam w sobotę u fryzjera ,lekko mówiąc spierdzieliła sprawę. Miałam mieć beżowy ciemny blond ,a wyszedł wypłowiały. No i wczoraj umyłam głowę i bardziej się zmył. Teraz mam taki jasny rudawy brąz taki bez wyrazu, zmyty oraz końcówki zielonkawe,paskudnie to wygląda. I chcę zmienić na jakiś jasny matowy brąz lub średni,mam tylko farby te profesjonalne Majirel 6.1 ciemny popielaty blond , 7 - średni blond oraz innej firmy farbę 8.13 jasny bezowy blond oraz mam jakąś tam farbę z czerwienią którą wiem,że muszę odrobinę dodać aby zneutralizować tą zieleń ,ale z resztą nie wiem jak to i co nałożyć aby było dobrze. Nie chcę też mieć żadnej pomarańczowej ani złotej poświaty. Proszę o pomoc w miarę szybko ,jutro mam do pracy ,a dziś chce zrobić włosy żeby nie iść z tym czymś na głowie:/ ,dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - najlepiej pofarbuj całe włosy majirel 6.1 z woda 6% odcien ten powinien wyjsc jak sredni brąz z lekko chłodną poświatą , odcien nr 7 raczej moze pogłębic zilonkawe koncowki , jesli lubisz ładne brązy to polecam farbe evolution alfaparf odcien 6NB lub 7 NB daja efekt typowych nasyconych pięknych brązów bez żadnej dziwnej poświaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do belledejour - zapomnialam, wyzej napisac ze to do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfdcgcghvbhjn
Alfaparf Evolution 4NI intensywny sredni braz jak wychodzi ten kolorek ? robil ktoś nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika39
Bardzo dziękuję za radę a czy jest jakiś szampon koloryzujący którym bym mogła pokryć swoje siwe włosy? ja myslałam o castingu ponieważ na opakowaniu pisze że w 100% pokrywa siwe włosy proszę o odpowiedź i z góry dziękuję pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jcfdcgcghvbhjn - alfaparf 4NI wychodzi bardzo ciemny prawie czarny, odcienie z tej serii głównie sa przeznaczone do bardzo siwych wlosow ponad 70% siwizny- jest to grupa odcienie silnie kryjących, jak ktos nie ma siwych wlosow to odcienie te wychodza zawsze o pare tonow ciemniej niz na testerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do selima - jesli chcesz jasny blond bez poswiaty sinej czy szarej ale tez n ie zółtej czy rudawej to polecam farby alfaparf odcien 9.13 z woda 9% lub z recital preference odcien Helsinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Idolka Bolka i Lolka - z farb sklepowych jest malo odcienie ciekawych brązów, jesli chodzi o brązy chłodne to z farb recital preference odcien Bruges E , oraz odcien Paris , odcien Virgini - odcien jano palnej kawy ciepla tonacja, z excellence creme loreala odcien ciemno palonej kawy 4.3, odcien jasnego bursztynowego brązu 6.41 , z recital preference odcien jasnego brązu z poswiatą mlecznej czekolady Toscane, z garniera hmm color sensation 4.15 , lub nutrisse 43 - taka ciepla kawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kika39- hmm to znaczy jakiego koloru chcesz użyć ? i ile masz siwych wlosow , oni tak piszą ale casting nie pokrywa w 100% siwych wlosow , co prawda ocienie z serii naturalnych np 500, 400, 300 i z refleksem 412 , 530 , 432 , 415 pokryja siwe wlosy ale inne raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Grzybinka ;)- to zalezy jaki masz obecnie kolor wlosow, bardzo podobny odcien ma farba evolution alfaparf 8.32 ewentualnie 7.32 lub majirel 7.23 z tym ze evolution jest trwalsza i delikatniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belledejour
nie mogłam czekać na odpowiedź musiałam działać szybko :/ bo sklep był do 16 :/ kupiłam majirel 7.1 no i połączyłam pół na pół razem z 7 oraz troszkę czerwonego dodałam aby zneutralizować te zielone końcówki,ale moim zdaniem wyszedł za ciemny :/ no ja już zupełnie nie wiem co mam zrobić z tymi włosami aby uzyskać ładny średni taki bez rudawego połysku brąz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tyleeee
przciez ci majrel napisała to czego ty chcesz jeszcze, trzeba bylo czekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×