Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martynka0884

Dziewczyny co sadzicie o zlotych butach????

Polecane posty

Gość cherry coke
zależy jakie.... ale gneralnie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo modne
sama takie wczoraj kupiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaje
pewnie zraz zasypia Cie tu opiniami o szczycie tandety jakim są złote buty, nos to co Ci sie podoba. odpowiednio dobrane buciki do stroju będą zawsze ladnie wyglądać- niezaleznie czy zlote, czy zielone ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry coke
masz jakieś konkretne na myśli? ja kupiłam w zeszłe wakacje złote klapeczki na 4 cm szpilce, z kazara.z przudu aplikacja ze złotych cyrkonii... mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo modne
złotą torbke kupiłam przed chwilę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo modne
ja kupiłam takie z półpełne z odkrytymi paluszkami (tzn z taką dziurką) z tego co się orientuje to są teraz bardzo na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry coke
a na te wakacje już kupiłam srebne sandałki do tego torebkę.... a niech piszą co chcą,ja nie mam zamiaru całe życie ubierać się na czarno, szaro, beżowo, brązowo et cetera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry coke
masz na myśli peep toe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od zeszlego lata mam szpilki zlote z cyrkoniami i jakimis bajerami- takie paseczki...bardzo delikatne i super wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry coke -->fajne z wygladu w praktyce juz mowie; upal=spuchniete nogi=powzynane paseczki w cala stope przerobilam takie buty pare lat temu...sa super na krotkie wyjscia...impreza konczy sie walka z plastrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo modne
jeśłi chodzi o szczyt tandety to wystarczy kupić glamour lub inna gazetę z moda wiosna-lato i osoba która mówi że to szczyt tandety po prostu się nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle ze modne byly w zeszlym roku... ale w sumie mozna i teraz nosic... byle bez zlotej torby :( grunt to nie obwiesic się zlotem jak choinka ale miec jeden kontrastowy dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mi się takie butki podobają. Oczywiście w granicach normy - najlepsze dla mnie jest samo złoto, bez zbędnych ozdób. Tj. sam złoty kolorek bez żadnych pierdółek, kwiatuszków, cyrkonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona tu nadaje...........
ja mam zlote balerinki ... z mala kokardka ... do tego mam kolcyzki zlote i branzoletke .. hymm mi sie podoba ale faktycznie jak za duzo zlota sie da to wyglada dziewczyna jak choinka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry coke
nie chodzi o to, by ślepo podążać za modą i nosić same trendy.... ja ubieram to co mi się podoba i w czym dobrze wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×