Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aj em de czołzen łan

KTO Z WAS PIĘKNIE MALUJE JAJKA??

Polecane posty

No cóż,tak zostałam wychowana i bardzo mi się to podoba.Mam jeszcze jedną siostre,która też lubi malować,także siadamy sobie we dwie w kuchni i ozdabiamy wszystko co nam wpadnie w łapy :) plotkując przy tym o wszystkim,na codzien nie ma tylu okazji do pogadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja fajnie drapie jaja
wielkanocne tzn KROSZONKI :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazanka.
szydełkować też potrafisz?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołzen :) 🖐️ przygotowuje se sprzecior: kredka, czy olowek, i w jej koniec , ten niezaostrzony wbijam szpilke.. zapalam swieczke, czekam az sie troche wosk sie podtopi, i teraz robie taki ruch: wosk, ogien i na jajko wosk ogien i na jajko cyk cyk cyk :) no i maluje wzorki wlansie ta koncowka szpilki potem wrzucam do farby jak wyjme juz je, to: albo zdrabuje paznokciem wosk albo pod plomieniem swiecy trzymam jajko, i scieram wosk sciereczką... w ten sposob jajko jest dodatkowo swiecace, ma polysk od wosku no, i koniec :) jescz epwoiem ze od grubosci tej glowki szpilki - zalezy grubosc wzorku :) (kreski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazanka.
Niestety nie, szukam kogoś kto zawinie cie w kaftan bezpieczeństwa i wywiezie do Tworek :) Co do mycki, porozmawiaj z mamą niech ci opowie jak się dobrze bawiła na wycieczce w Izraelu, może też zaczniesz nosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazanka.
Strzelałem :o Zresztą nieważne, nie zamierzam z Tobą dalej dyskutować (celowo napisałem pierwszą literę z dużej cieszysz się? nie odpowiadaj, wiem że tak :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazanka.
Mój ojciec kupił mi na zajączka ukraińskie łapcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazanka.
Wyjadam sekret mnicha spod przepoconej czapy mojego tate :O Nie wytrzymałem musiałem jeszcze coś dopisać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BobClean
Kto ma luje jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BobClean
Nosze drache na majtach i jest mi z tym niesamowicie wesoło, szcególnie kiedy gram z dziewczynami w rozbieranego pokera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BobClean
A w dzien staje sie podszywaczem, bo wtedy mam luje jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja zawsze
skrobię jajka ,są sliczne mam talent .cała rodzina je podziwia az szkoda zjadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj ern de czołzen łan
tylko tata troche sie zloscil kiedy spod nogawki wystawala mu kokarda :classic_cool: ale spoko, dalo rade je poswiecic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×