Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Know-how

co sadzicie o tej sukieneczce?

Polecane posty

jak dla mnie ładna - na wakacje z opalenizną super ;) jaśli masz do niej figurke to pozazdrościć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie
wszystko prześwtuje, konieczna idealna figura, nigdzie nie usiądziesz bo biała itd ogólnie nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko kochana
troche nie na temat ale nie wytrzymam!!! Co to za skunks pokazuje na sobie tą sukienkę?????!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czips
lo sukienka fajna......ale trzeba miec do niej super figure... bo inaczej bedzie widac kazdy gram tluszczu .... a wiecie ..photo shopy ..to .CUD :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tandetny ten haft na plecach
ogólnie (z przodu:) ) ładna, ale te plecy paskudne - lepsze byłoby wiązanie na szyi już.. taka trochę sukieneczka tenisistki - lubię takie :) tylko na mnie za duża będzie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez urazy, ale mnie kojarzy sie z halka. moze to przez to, ze wyglada na cieniutka, albo te zdobione wykonczenia;/ lubie seksi sukienki, ale ta to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko co reklamuje ta lala
jest kwintesencją najwiekszego kiczu i bezguścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 25
tylko ile z was chciałoby tak jak ona wyglądać?? mieć taką figurę? zazdrośnice.. przegięła z tapetą, ale ciało - figura - mniam, bosskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z której strony ta sukienka jest GLAMOUR?! :O Ludzie, nie pytajcie o jakąkolwiek rzecz, którą reklamuje na aukcjach ta czarno-biało włosa laska, To jest tak wieśniackie że wątpię, żeby gdzie indziej niż na remizaparty dało się to ubrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona wyglada jak borsuk
chyba przez tą czarno-białą sierść............ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfhsswbhj
dla mnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj baby baby
gdyby nie mix kolorów na włosach i przesadny makijaż byłaby cudna - ma fantastyczną figurę, fakt - macie co zazdrościć, a jak wiadomo - najłatwiej się tu dowartościować krytyjując innych.. żałosne jesteście - tyle. moim zdaniem laska jest piękna (zmyłbym jej tą tapetę:D ) a wam pasztety ciężko przełknąć że ktoś może być ładny i zgrabny.. co do gustu i klasy tych strojów.. dobrze ze o gustach się nie rozmawia :) ale dziewczyna śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ostatni post z 17/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghajas
laska jest ladna...ale przeciez tam jej wszystko wyretuszuja..i nawet ja na bardziej opalona zrobia niz jest(choc i tak pewnie mieszka w solarium ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj po prostu nie mieli jej
wydać ze 100zł na solarium ;) laska moim zdaniem (jestem kobieta) bardzo ładna (figura śliczna, twarz pewnie po obróbce..) a sukienka - jak ktoś napisał - jak dla tenisistki:) dla 17latki byłaby ok, na plażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi sie, ze ktos tu generalizuje. po poierwsze nie wszyscy napisali, ze jest brzydka, a po drugie nie wszyscy zazdrosza jej wygladu i sa pasztetami jak to ktos okreslil. szkoda, ze ani jedni ani drudzy nie zachowali sie w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskie buenos
Tylko dla osób o nienagannej figurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgjhgjhfvnmh
sukienka na lato na spacerek po molo lub na plaze jest ok. ale przez to ze reklamuje ja ta dziewczyna ktora wyglada niezaciekawie lekka to okresle, tym samym sukienka wydaje mi sie brzydsza niz w naturze moze byc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampi
ja jej wcale nie zazdroszcze, figure mam taką jak ona czyli ładną a ona ma paskudną twarz fuuuj a ja mam ładną twarz :P nie zazdroszcze jej :) pozdro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×