Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Anisa mleko sojowe w proszku jest lepsze niż z kartonu.. potwierdzam to jeszcze raz..przynajmniej mnie bardziej smakowąło ale sama wiesz o gustach się nie dyskutuje:) monique-lodz ogórki nie są strukturalne, pomidory tak, ale ogórki nie..ale dlaczego????? Jeden Bóg tylko wie:) no i dr Bardadyn:) Asha zdecydowanie jestes zbyt surowa dla siebie...:) Milego wieczoru dziewczyny...oczywiście strukturalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolla1
Dziewczyny mam pytanie czy do poranne koktaju odchudzajcego z avokado mozna dodac słonecznik i sezam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla, jakby można było sobie mieszać co się chce to dr nie podawałby składu.Trzymaj się przepisów przynajmniej na początek.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolla1
ok rozumiem a czy ewentulanie mozna dodac ten słonecznik i semaz do twarozku na sniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tej chwili nie mam dostępu do koktajli i nie mogę Ci podać koktajli z ziarnami słonecznika i sezamem.Może któraś z koleżanek ci napisze, bo widzę,że się na te dodatki sparłaś.Ja mogę Ci przysłać jutro. Pozdrowionko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla na pierwszej stronie naszego topiku Bożka podaje koktail z sezamem i słonecznikiem.To jest koktail oczyszczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla twarożek nie jest strukturalny:) http://www.drbardadyn.pl/ zerknij tu , masz tam przepisy na koktajle..również z sezamem i słonecznikiem. Na początku tego topu podawała ten oczyszczający tam masz i słonecznik i sezam zerknij sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka i Anisa -dziękuję, dostałam 4 z tego egzaminu więc ładnie :) asha-fajnie piszesz \"moj sposob na zycie \" :) mam nadzieje że juz niedługo będę mogła tak powiedzieć pewna tego w 100 % bo jeszcze nie wiem cyz ja wytryzmam na takim jedzeniu...czy sie przyzwyczaje i calkiem polubie :) monique-lodz -75 kg już niedługo :) dasz radę! Jesteśmy z TOBĄ :* zobaczysz że marzenia sie spełniają :) U mnie dzisiaj milusio hehe zaczełam od tego że...zaspałam! i zamiast doprowadzić się rano do ładu (paznokcie, kremiki, jakies ćwiczenia i wreszcie wypróbowac zielony koktajl) to miałam 20 min żeby wybiec z domu..a więc wsunełam tylko jogurt a później jabłko :) i pomaszerowałam do ogrodu botanicznego na zajęcia terenowe :) później oderałam 2 wpisy w tym ten z egzaminu i ciesze się do teraz tą 4 :) w pracy (jestem opiekunką) gotowałam leczo (paparyki, pieczarki, cebulki, cukinie itp) i wyszło świetne...az mi smaczek przyszedl i chyba w domku też zrobię takie niebawem :) chciałam już do Was wczesniej napisać ale po tej burzy nie miałam necika...cos mnie brzuszek boli :/ i troszkę biegam do wc :/ hm...jakoś tak po czerwonej herbacie i bieganiu przy sprzątaniu mi sie porobiło ( mam nadzieje że tylko od tego) a może dlatemu że okres się zbliża wielkimi krokami...no dobra dość marudzenia! idę pokręcić hula hoopem i zrobić koktajl bo mój Kochany Chłopiec wycisnął mi właśnie soczek z pomarańczek więc ide miksować :) zajrzę później...jak się trochę do ładu doprowadze :) buuuzia ...wiecie...stęskniłam sie znowu za Wami...powaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczka :P🖐️👄 jestem juz na bierzaco ale jak poczytam to mi sie juz nie chce pisac bo padam ,no narobilam w tym roztargnieniu teraz:( do pomaranczowego zapomnialam i dalam yogurt , nie wiecie czy to szkodzi???no w smaku jest troche mniej slodkie mysle z enic , ale mnie juz jak Carmensita zaczyna popedzac:P i sie ciesze choc zawsze regularnie ide, a w tych dniach to i 3 razy:) superrrrrrr jelitka sie oczyszczaja, ten zielony jest mniamusny dla mnie a sucharkami to juz poezja......tylko ja go robie podwojnie i popijam do poludnia w pracy, potem cos jem choc juz malutko mam tez i odchylki ale mniejsze, to dobrze........... kazda ma swoje marzenie wagi ja chce zeby to bylo 68 tak wygladam superowo(jak wiecie kilogramy nic nie mwoia jak ktos jest nabity:P) a nie jestem wysoka raciej mala 164 hehe to wiecie ja mam do walniecia 10 najmniej jak dam rade..... ja tez prosze o baty bo ja to sie nie zastanawiam duzo,czy moge czy nie...... teraz tez niby mialam tylko ten pomaranczowy yogurt co mi wyszedl a wszamalam i 3 maklutkie paroweczki paluszki ipomaczalam sobei w zielonym co mi troszke zostalo z rana :P narazie tyle jestem i czytam podrawiam wszystkie nasze koktailowe kolezanki bardziej twarde niz ja....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka - dziękuję za odpowiedż dotyczącą ogórków - swoją droga szkoda, bo bardzo lubię ogóreczki. Hmmm ale pomidorki są jeszcze lepsze :-) malin_a - powinnam dać radę, dłuuuuuga droga przede mną ale przy wsparciu z Waszej strony powinno się udać. A Tobie gratuluję zdanego egzaminu!! asha - tak sobie właśnie pomyślalam, że jak się codziennie szczerze wyspowiadam z jedzonka na forum to mniej będę grzeszyć. A dziś było tylko strukturalnie!! koktajl z avocado, zupa kapuściana, kasza gryczana z odrobiną masełka i sałatka z pomidorków, cebulki i sałaty lodowej i jogurtem, no i koktajl oczyszczający Jestem z siebie dumna :-). Ciekawa jestem kiedy będzie widac pierwsze efekty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asha
Monique to ja sie tez spowiadam, podjelam sie wyzwania wiec publicznie bede rozliczac sie z grzeszkow. dzisiaj na sniadanie koktjl z avocado - jest przepyszny jezeli avocado jest dojrzale, jak nie jest to nie da sie go przelknac. Mam strasznie nerwowa sytuacjew domu, ale to dluzsza histria, a u mnie takie cos objawia sie bolem brzucha. No i dzisiaj mnie dopadlo, ale tak mie rozbolal zoladek ze zwolnilam sie z pracy bo nie dalam rady wysiedziec. wocilam do domku poszlam spac, obudzilam sie kolo 16 i zjadlam nieco kaszy gryczanej i troszeczke podgryzlam pizzy od mojego kochanie. Jednak po jedzeniu znowu bolal nie brzuch wiec bylo bez wieczornego koktajlu. i jeszcze niedawno zjadlam jedna pomaranczke. Wiec prawie strukutralnie. Jutro postaram sie bez grzeszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko gratulacje...wielkie za \" 4\"...wiesz co Małgosiu...tak myslę o tym twoim jogurcie do pomaranczowego...któż wie moze to ciekawe polączenie..????ale czy dozwolone...??? nie wiemy...pewnie po tych różnych modyfikacjach ..częściej odwiedzacie toaletę:) monique...uda się zoabczysz..polubisz koktajle...tak jak MY... powiem wam ze stęsknilam się juz za zielonbym z avocado...skonczylo mis ię ostatnio ale już kupilam dzisiaj jutro bede piła go na sniadanie... Dobranoc dziewczyny...milych snow ...wyłącznie strukturalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulka
Witajcie Koktajlowe Dziewczyny! Dawno do Was nie zaglądałam, dzisiaj nadrabiam zaległości. Gratuluję wszystkim odchudzonym! Bożce zapoczątkowania super ciekawego topiku, piszącym stworzenia fajnej, ciepłej atmosfery, czytając czuje się ducha wirtualnej wspólnoty,cieszę się, że tu trafiłam. Kilka lat temu udało mi się zejść z rozmiaru 46 do 38 czułam się rewelacyjnie.Ponad 4 lata udało mi się to utrzymać i wydawało mi się ,że już tak pozostanie nawet przy dogadzaniu swojemu podniebieniu, pierwsze objawy wzrostu wagi zbagatelizowałam i niestety poszła w górę bardzo szybko. Oglądając swoje zdjęcia zrobione w długi majowy weekend podjęłam decyzje o odchudzaniu. Od 11maja mam 3kg mniej, ale zostało jeszcze sporo do zwalenia. Powiesiłam tak jak już kiedyś na lodowce swoje zdjęcie na którym jestem zgrabna, szczupła laska to powoduje większą kontrolę nad tym co jem, choć wciąż pojawiają się drobne grzeszki. Koktajl staram się pić raz dziennie, ale piję o różnych porach jak mi spasuje. Jeśli zastępuje śniadanie to zielony jeśli obiad to z tuńczyka jak kolację to pomarańczowy. Próbowałam też z mleka sojowego z truskawkami i żołty z soku brzozowego z ananasem. Wszystkie mi bardzo smakują Zdecydowałam też o zwiększeniu aktywności biegam 3 razy w tygodniu na siłownię lub aerobik. Bardzo to lubię , choć nie jest łatwo wygospodarować czas. Najtrudniej poskromić apetyt tak jak zresztą wiele z Was pisze jest w weekendy kiedy odbywają się spotkania, imprezy, wyjazdy. Serdecznie pozdrawiam, życzę Wszystkim oraz sobie wytrwałości w odchudzaniu i umiarkowanego apetytu:-) 3 majcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie jak to jest z tymi składnikami nie strukturalnymi? jesli nie ma ich na liscie od dr. bardadyna to sa po prostu niedozwolone bo niestrukturalne tak? czyli nie ma twarozku i ogóra to jest niestrukt. tak? wszystkiego czego tam nie ma zaleca sie nie jesc tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonecznie koktajlowiczki Muszę WAM koniecznie o czymś powiedzieć - znalazłam ten topik jakieś 1,5 tygodnia temu, byłam wtedy na diecie norweskiej, gdzieś koło czwartku czy piatku przerwałam ja na rzecz koktajli, czyli można powiedzieć że tydzień jak podjęłąm decyzję o odżywianiu strukturalnym. Jak wiecie więcej było grzeszków do których z biciem w pierś się przyznaję. Dzisiaj stanęłam na wadze... i wiecie co?? JEST MNIE MNIEJ O 2,5 KG!!!!! :-0 nie mogę uwierzyć własnym oczom Pędzę miksowac koktajl z avocado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje monique!! :) a jakie koktajle piłas tylko ten zielony rano? czy jeszcze wieczorem oczyszczajacy? i jak jadłas? strukturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ainoh7- rano piłam zielony, a wieczorem ten oczyszczajacy - przynajmniej się starałam. Ale było sporo grzeszków typu kiełbaska z grilla, kanapeczki na kolacyjkę, słodycze. A na takim typowo strukturalnym ( bez grzeszków) jestem 3 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja tez musze sie wziasc za takie typowo strukturalne jedzenie. tylko musze poczekac az mi ktos odpowie np Bożka :) czy to czego nie ma w tym spisie jest zabronione?/mamy jesc tylko z tego spisu tak? monique-jak ty jesz? tylko z tego spisu rzeczy? ja tez teraz siedze przy zielonym... pychotka pije i zastanaiwam sie dlaczego po nim sie chudnie jak same wglowodany tam sa z kefiru i tłuszcz z awokado... a wiadomo ze to niedobre połaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ainoh już odpowiadam....tych strukturalnych potraw skladników ma byc 2/3 Twojej dziennej racji pokarmowej w tym są też koktajle...więc jeśli rano i wieczorem pijesz koktajl..a na obiad trochę choć strukturalnie...to jest dobrze...a nawet bardzo dobrze...te niedozwolone w strukturalnym odżywianiu produkty nie mogą przekroczyć więcej niż 1/3 dziennych racji pokarmowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ainoh7 - ja od tych 3 dni jestem tylko na tym co z listy, czyli koktajle, kasza gryczana z masłem, sałatki z sałaty, pomidora i zupa kapuściana. Też się zastanawiam dlaczego po tych koktajlach się chudnie - może dlatego że są małokaloryczne.Ale najważniejsze że się chudnie!! Kiedyś przez jakieś 2 miesiące byłam na diecie Kwaśniewskiego - jadłam samo tłuste i też schudłam, a dawki kaloryczne były przeogromne, lecz długo nie wytrzymałam bo mi brakowało warzyw i owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asha
Witam kolejnego dnia :) Dzisiaj juz mi wszystkie dolegliwosci zoladkowe zniknely i czuje sie dobrze. Gratuluje dla Monique i Tulki za sukcesy. Ja dziisaj rano zaczelam robic sobie koktajl z awokado ale zabraklo mi jogurty, wiec stweirzilam ze doleje mleka i bedzie podobnie. ale sie mylilam!! Bylo ochydne no i nie wypilam... ale wieczorkiem bedzie znowy koktajlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo....oj dziewczyny jak się wczoraj czyms strułam..masakra..pół nocy umierałam i biegałam do wc a tak mnie brzuszek strasznie bolał ze myślałam że nie wytrzymam :( mój Kochany \"mężuś\" robił mi ziołowe herbatki w ogole ale nic mi nie pomagało ale wreszcie przeszło..myślałam że sie skończę..ale nie wiem czym mogłam sie tak struć? może mleko z kartonu? ale było w lodówce...hm..dziwne..a może jak gotowałam to leczo i jak próbowałam czy ugotowane warzywka już to może zbyt surowe były...eee nie wiem...dzionek dobrze sie zaczął-pyszne sniadanko (niestety mało strukturalne) na obiad zjem zielony koktajl-ciekawa jestem jak smakuje bo 1 raz go bede robic :) a do pracy sobie zrobie ten z pomaranczy i bananow :) no to buzka dla Was...u mnie znowu goooraco jak fix. monique-lodz =GRATULUJE :)))) ślicznie!! :)) oby tak dalej wiecie co...ja tez sie jakos chudsza czuje, ciekawe czy choc troszke schudłam, ja narazie mnie jem, wiecej sie ruszam i wieczorkiem pije ten koktajl nr 1 :) hm a jeszcze sporbuje zaczac rano zielony i moze jakos to ladnie bedzie :) wiara czyni cuda...juz widze siebie taka zgrabną...mhm...ach te marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoll
dziewczyny prosze doradzcie bo mam problem chodzi oto ze obiad jem pozno kolo 17h (taka praca) naprawde wczesniej niedam rady i dlatego ten koktajl oczyszczajacy bede pila przed 18h i w związku czy niebedzie on sie klucic z obiadem bardzo prosze o rade.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!! Maaaaaaam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Acha , przepraszam , dzień dobry . Co mam ? Nózki sarenki !!!!! Któraś dziewczyna tu się tak wyraziła wcześniej. Słuchajcie zobaczyłam swoje piszczele i kostki , cos czego nie widziałam od baaaaaaaaaaaardzo dawna. Oczywiście nie oznacza to że się odchudziłam aż do kości , po prostu pozbyłam się obrzeków , czego nie udało mi się zrobic wcześniej mimo że biore systematycznie leki. Nożki mialam zawsze szczupłe dopiero powyżej kolana uda mi się rozrosły dzieki temu ładnie wygladałam w umiarkowanym mini, ale od lat nogi mi puchną i chodze już tylko i wyłacznie w spodniach. Dzisiaj rano przezyłam szok , po prostu nie moge uwierzyć w taki upał zwsze miałam podpuchniete nogi 2 x bardziej niz zwykle a tu taka niespodzianka !!! Z tego co tu czytam nie tylko ja latałam do wc, ale mnie przeszlo i to jakby w druga stronę wczoraj nic dzisiaj tez :((...hmmmm ...zobaczymy monique-lodz ile masz wzrostu? Mnie by tez wystarczyło 75 kg przy wzroście 180 cm bylby dobrze nie ? Wiem że modelki przy tym wzroście mają 50 ale nie mam takich ambicji. Upssss zapomnialam przecież ja się nie odchudzam ; D. Ok, piję koktajle dla zdrowia i tej wersji sie trzymajmy. Choc fakt ze coraz czesciej po wypicu koktajlu nie bywam już glodna ale moze to kwestia upału .... pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoll
ahha mam jeszcze pytanie czy mozna podjadac w ciagu dnia słonecznik i pestki dyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina_a - współczuję koszmarnej nocy, ale mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrówka i tego Ci życzę :-) Carmensita - mnie też obrzęk schodzi. Co do mojego wzrostu - mam 174 cm, niby 75 to przy tym wzroście sporo, ale z drugiej strony ja całe życie byłam puszysta więc bez przesady. dla mnie to 75kg na tą chwilę to szczyt marzeń. A przy mojej obecnej wadze jak schudnę tyle to będę laseczka że ho ho dziś własnie przyszła przesyłka z książkami - idę zatopić się w lekturze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asha
Oh widze ze wczorajszy bol brzucha nie tlyko mni ezaszczycil, a moze jadlysmy razem we trzy obiad :) Nikoll slonecznik i pestki dyni sa bardzo wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×