Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość gość
omalka - a jakieś konkrety? dlaczego o mało nie umarłaś i z czyjej winy? kto był miły a kto niemiły i jak to się obiawiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omalka- a czy twoja 'umieralność' miała związek z tym, że rodziłaś własnie na łubinowej? bo podejrzewam, że jeśli "coś się działo" to bez względu na miejsce te komplikacje by wyniknęły. proponuję pisać ze szczegółami jesli masz coś konkretnego do powiedzenia , a nie rzucać tylko , NIE POLECAM. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam lekarza, który współpracuje z Łubinową (jest w tym ich wykazie) to czy też powinnam mieć od niego skierowanie, czy sama książeczka ciąży wystarcza? Na konsultacje anestezjologiczną rozumiem też powinnam się zapisać (jeszzce nie wiem czy poród będzie naturalny czy cesarka)? Nie wiecie może czy sama karta NFZ wystarcza czy trzeba mieć druk RMUA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz mieć skierowania, pieczatka(i) w karcie ciązy wystarczą. - tylko karta NFZ Dokumenty: karta ciąży, dowód osobisty, karta ubezpieczenia zdrowotnego, wynik laboratoryjny grupy krwi! wynik wymazu z pochwy w kierunku paciorkowca aktualny wynik ukladu krzepnięcia i morfologii, karta konsultacji anestezjologicznej, jeśli planuje znieczulenie zewnątrzoponowe, adres poradni dziecięcej, do której zgłoszone zostanie dziecko, imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy położnej środowiskowej celem umówienia wizyty patronażowej po porodzie. Rzeczy osobiste: podkłady jednorazowe Semi 5 szt, szlafrok, koszula 2 sztuki rozpinane (do porodu 1 bawełniana, krótsza), pantofle lub klapki, przybory toaletowe, ręczniki, majtki siatkowe jednorazowe, pieluchy bella. Rzeczy potrzebne dla dziecka: chusteczki nawilżone, pampersy 3-6 kg, śpiochy, koszulki, kaftaniki lub body (po 3 szt. z każdego rodxaju), rożek dla noworodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja rozmawiałam z moja doktorka która jest z Lubinowej tez i powiedziała ze przyjmują tam na podstawie skierowania wiec ja juz się pogubiłam. Mam do niej jechac po skierowanie z końcem listopada. Termin mam na 15.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze jedno. Czy muszę iść na konsultacje anestozjologa jeśli np nie chciałabym korzystać z ZO? Na recepcji jak dzwoniłam wymienili ki to jako warunek niezbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlistopadowamama
Listopadowe mamusie pozdrawiają.Jestesmy juz po odpoczywamy razem na sali.Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VANKA
A ja 6ego miałam iść na konsultacje do mojego gina i nie zdążyłam bo w nocy odeszły mi wody. Ze szpitala wyszłam dopiero po 6 dniach ponieważ dziecko miało zbyt wysoką bilirubinę. Pierwszy raz w życiu jestem mamą. Nie ma nic wspanialszego. Rodziłam siłami natury. Dziewczyny......JESTEM MAMĄ :))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja termin miałam na 24 listopada i właśnie leżę na sali przedporodowej. Przyjęły mnie bez skierowania, na podstawie karty ciąży, jestem pacjentka ordynatora. Wody odeszły mi po północy ale żadnych skurczy. Zadzwoniłam, kazali przyjechać. Badania i przyjęcie. Męża odesłałi do domu. O 2 zaczęły się skurcze i są co 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje dla wszystkich dziewczyn!-ale Was wzięło ;-) Napiszcie jak wrażenia i z kim rodziłyście ? Nie trzeba mieć skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowka 2014
Vanka i listopadowe mamusie gratulacje :))) fajnie, ze trafilyscie razem na sale :) dużo zdrówka dla Was i Maluszkow ! Misiagesia ja nie hartuje ale to dlatego, ze i tak musze sie mocno trzymac żeby wcześnie nie urodzić a w sumie w pierwszej ciąży tez nie hartowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama grudzień
Ja też nie hartuję- nawet nie wiedziałam, że tak można :classic_cool: ale myślę, że nie powinnam mieć z tym problemu- w sensie z pokarmem. Nawał i tak przyjdzie i wtedy w pogotowiu trzeba mieć liście kapusty... ;-) niezawodny sposób. czy któraś z mama używała elektrycznego laktatora z canpolu? http://allegro.pl/canpol-babies-laktator-elektryczny-akcesoria-i4795768668.html misiagesia- to twój pierwszy maluch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama grudzień
widzę, że jednak nie pierwszy, gdzieś mi stopkę wcięło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmal
Dziewczyny jestem 5 dni po terminie, byłam w sobotę w szpitalu na KTG, lekarz zbadał i odesłał bo nie miałam żadnych symptomów i kazał zgłosić się w środę. Czy jest szansa, że zostawią mnie już jutro w szpitalu? Bardzo bym chciała bo czuję się fatalnie no i nie ukrywam, że trochę się boję o maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawią- nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowa44
dziewczyny do jakich chodzicie lekarzy którzy maja podpisane umowy z łubinową? chciałabym tam rodzić, termin mam na luty :). Napiszcie tez proszę o cenę za wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz nie wiem czy trzeba miec skierowanie czy nie trzeba - no ale chyba lepiej je miec ? Moja lekarka przyjmuje mnie w ramach NFZ i cala moja ciaze prowadzi od samego poczatku do konca. Mam do niej podjechac prywatnie na wizyte i wtedy (chyba, mam nadzieje) da mi skierowanie. Ciekawe, ale ile osob tyle opini Gratuluje mamom ze sa mamami. Ja jeszcze miesiac. BOJE SIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liste lekarzy masz na stronie internetowej Szpitala w dziale WSPOLPRACA cos takiego. Sa z roznych miejscowosci i przyjmuja w ramach prywatnych praktyk. Sa tez lekarze ktorzy stacjonuja na Lubinowej. Wszystko zalezy od tego gdzie masz blizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba mieć skierowania. na moje nawet nikt nie spojrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na konsultacje anestozjologa tez isc nie trzeba ??jesli np nie planuje sie ZO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście uważam, że trzeba- zresztą jest to tez napisane na str. Nigdy nie wiesz czy poród SN nie zakończ się CC i co wtedy? Pozatym ja rodziłam SN bez ZZO - z przyczyn niezaleznych odemnie. nie wyobrażam sobie MÓC nie skorzystać ze znieczulenia mając taką możliwość. 150zł to nie majątek- chociaż ja 3 lata temu płaciłam 50 zł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moje drugie dziecko. NW hartowaniu sutków nie chodzi o to czy ma się problem z pokarmem czy nie. To jest zależne od dziecka, mój mały dobrze ciągnął, a mimo to miałam poranione sutki i na sama myśl jak mam przechodzić ponownie przez to wykręca mi nogi z bólu, jak to miało miejsce poprzednim razem. Tylko tydzień ale to byl koszmar. Ja na rany stosowalam Purelan i tym razem tez zakupiłam, nie trzeba go zmywac przed każdym karmieniem. A co do tych po CC stosujecie lub stosowalyscie po cieciu na zagojona ranę? Jakie środki na schodzaca się skore po takim jej naciągnięcia? Cos z parabenami, czy raczej nie, bez nich?? A teraz do wszystkich gości, gosciuff i gosiuffek!! Zalozcie normalne konto i piszcie chociaż pod pseudonimem, bo jak tak do kupy kilka, kilkanaście takich gosciuffek się trafi to nie wiadomo czy pisze jedna osoba i tak pętli w swoich wypowiedziach czy to znowu ktoś inny. Wybaczcie za szczerość, taka juz jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 12
Do szpitala mam 30 km, nie wiecie czy jest możliwość wysłania karetki ze szpitala w razie gdyby się coś wcześniej działo? Termin mam na 12. 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie ma takiej możliwości żeby wysłali po ciebie karetki. a jeżeli zadzwonisz sama to zawiozą cię do najbliższego szpitala. ja przy pierwszym synu nie hartowałam sutków i bardzo cierpiałam, teraz już zaczęłam hartować termin na święta. mam nadzieję że to da radę. też kupiłam Purlean bo jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość GOSIA
czy w szpitalu na Łubinowej są dostępne laktatory gdyby trzeba było pobudzać laktację, czy lepiej wziąć swój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
łubinowa nie dysponuje karetkami, dojeżdżasz we własnym zakresie a jak zadzwonisz na 112 to odwioza Cie do najblizszego szpitala. Pierwsze słyszę o hartowaniu sutków. Urodziłam dziecko w lipcu i wciąż karmię piersią i nie miałam problemów z sutkami. Kazde dziecko jest inne moze nie bedzie problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bephanten tez mozna bez problemu uzywac i nie trzeba zmywac przed karmieniem:) Tak radzily panie od noworodkow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×