Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość karola253
Świetny ten filmik :) Pozdrawiam serdecznie i trzymam za Was wszystkie kciuki, abyście wreszcie miały swoje maleństwa na rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
Pranie na tarasie się suszy , obiadek się "konczy robic " , brzusiu twardnieje...to znów przysiadam i zaglądam co tam słychować ... Fajny filmik i ta stronka z poradami jak naturalnie przyspieszyć organizm do działania ...ale ja troszkę ostroznie ... niech natura zadziała :-) Daria , a ty tak z tym bólem brzuszka ...jak to tak trwa to chyba coś się zaczyna dziać... :-) ale ty wiesz ...noga na nogę i na męża czekaj he he Do nowych mam z pytaniami ...jak troszkę się cofniecie do tyłu to poczytacie o cegiełkach , wizytach , lekarzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenadj
Hej dziewczyny z tej strony przyszła rodząca na Łubinowej, pozdrawiam wszystkie mamy te przed i po WIELKIM DNIU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
U nie też pranie się suszy, obiadek gotowy, sałatka na wieczór dla męża zrobiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
Dziś święto naszych chłopców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenadj
ja jeszcze w pracy, ale może wieczorkiem coś zorganizuję w ramach prezentu dla mego jedynego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaN22
ja myśle że to takie przepowiadające i może to jeszcze potrwać bo z wikim też tak bolało i do 39tc wytrzymałam w sumie jeszcze 1,5 tyg do 39 tyg :) czasami mnie tak kłuje brzuch na dole po lewej macie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninak
ja juz po wizycie... miało byc tak pięknie a wyszlo jak zwykle. Wszystko "pozamykane" na amen i nie ma nikogo w domu jak to dr powiedział. 39 tc sie kończy a tu echo, zato mała waży już 380 -strach sie bać. Dzieki,ze przypomnialyście o tym dzisiejszym święcie bo ładnie dałabym ciała. Zmykam do kuchni pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówkaa
Diewczyny, jak to jest z tym KTG na Łubonowej? Termin porodu mam na 1.10- ale nie zapowiada sie aby sie odbył...Za to jutro mam sie zgłosic na KTG i moje pytanie: czy jest ono platne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówkaa
Widzę, ze w kolejce na KTG w sobote szykuje się wieksze spotkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal nic opieka po terminie czyli badania i ktg są bezpłatne są refundowane przez nfz - tak więc nic się nie płaci trzeba zadzwonic i umówić sie na daną godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
Witam w ten kolejny słoneczny dzionek :-) Fajnie mają się te mamuśki ,które juz urodziły ...pogoda na spacerki ! a my jesienne mamy to pewnie pluchy się doczekamy ;-) nawet nie czuje ,że rymuje he he Napiszcie laski jak tam KTG . Jestem ciekawa jakie wieści ... może już nie będziecie miały okazji szkrobnąć bo zostaniecie na łubinowej hmmm . Miłej soboty brzusie. Ja dziś w towarzystwie prawie samych mężczyzn hi hi ... prace ogrodowe...ale ja będę tylko nadzorować taaa no i serwować jakies smaczne papu bo się chopki narobią :-) Pozdrawiam i będę zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! zgadzam się świetna pogoda na spacerki.... mam nadzieję, że nam też dane będzie spacerowanie w takie słoneczne dni.... Z niecierpliwiścią czekam dziewczyny na wiadomości co u Was jak KTG no i relacje z porodów.... u mnie nic się nie dzieje no może tylko to, że częęciej twardznieje mi brzuszek i mała spokojniejsza. Żurek się robi (jakoś mi się dzisiaj zachciało), ciasto zaraz wstawiam do pieca, lekkie sprzątanko i spacerek z M. taka ładna pogoda trzeba korzystać... Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja po ktg skurczy zero, ale szyjka juz cala zgladzona wiec dr powiedzial ze tylko na skurcze czekac i szybko pojdzie. Po mnie na ktg miala byc milunia123 ale nikogo nie bylo, jednak ja weszlam z opoznieniem bo przedemna jakas blondynka weszla i ja przyjeli na porodowke ze cos sie juz dzieje i mysle ze to byla wlasnie milunia123 a jak wychodzilam po ktg to przyjechala dziewczyna juz z mocnymi skurczami i pewnie tez od razu trafila na porodowke jak sie u mnie nic nie ruszy to znow w poniedzialek na 17.30 na ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaN22
mnie dziś od rana boli brzusio na dole i twardnieje no może coś w końcu ruszy, a jak nie to w poniedziałek wizyta u gina to sie dowiem co i jak ale tak jak dziś rano mnie bolało to 1 raz w tej ciąży aż sie popłakałam ze strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
No hej DZIEWCZYNY !! myślę o WAS cały dzionek co tam się dzieje ... to czekam na relacje porodowe :-) Pierwszy pazdziernika i prosze! coś zaczyna się dziać. Mój mały taki ruchliwy dzis...a mój brzusio mam wrazenie rośnie z godziny na godzine. Już śmiesznie wyglądam bo mam go strasznie do przodu. Jak bym sobie dużą piłke przyczepiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... w koncu się coś ruszyło... może na nas też przyjdzie czas :) w takim razie czekamy na wieści...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi02
jejku jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę że wy już na dniach :) śledzę to forum już od dawna i dopiero teraz postanowiłam się odezwać :) Też będę rodziła na łubinowej, termin mam na 5 listopada ale będę miała cc ze wskazań med. i we wtorek mam wizytę u dr Ś. zobaczymy na kiedy mi ustali termin... ale już się boję:) chociaż nie mogę się doczekać bo nie ukrywam że już ciężko mi:) tak jak pewnie i Wam, ani się wsypać porządnie ani nic :) a do tego chyba będę miała małą piłkarkę, tak macha nóżkami ;) jak myślicie ile przed terminem robią cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
Pewnie tak . Fajnie się ma :-) Tez już tak chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi02
ja tez się już nie mogę doczekać!! chociaż nie ukrywam, że boje się potwornie... ja ogólnie strasznie boje się szpitali, i to panicznie dlatego nie wiem jak to będzie ale chciałabym już przytulić moją dzidzię :) cały czas się zastanawiam jak wygląda i wogóle :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola253
megi02 nie martw się i ty niedługo będziesz miała swoje maleństwo na rękach, to już tylko miesiąc , chociaż pewnie będzie się dłużył ...mój termin wypada na przełom roku, więc jeszcze trochę czekania przede mną :), ale cierpliwie czekam, bo na moje maleństwo jeszcze czas:) Ciekawa jestem czy przypuszczenia anoli1985 się sprawdziły i milunia123 jest już z maleństwem na rękach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaN22
milunia juz na 100% ma bobaska bo sie nie odzywa 2 dzien , a mnie dziś znowu mniej boli , już mam trgo dość mogło by sie juz zacząć... pogoda nie ładan i nuda:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madino
Cześć Dziewczyny. Postanowiłam przylączyć się do forum. Mam termin na styczeń i jestem pacjetka na łubinowej. Co sądzicie o tym szpitalu jesli chodzi o poród? bo jeśli chodzi o lekarza to ja jestem jak najbardziej zadowolona z profesjonalizmu i opieki jaka tam jest. Jeśli natomiast o porodzie mowa to opinie są bardzo różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola253
madino opinie są różne, ale przeważają te pozytywne. Dziewczyny naprawdę opisują rzetelnie swoje wrażenia z Łubinowej we wcześniejszych postach, więc warto cofnąć się do nich i poczytać, no i oczywiście czekać na najnowsze relacje z porodówki :) a dokładnie na kiedy masz termin? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmajówka
Hej, jestem po sobotnim ktg. Niestety jeszcze nic sie nie dzieje. Rozwarcie na 1-1,5 cm, szyjka zgładzona i miekka ale niestety muszę jeszcze sobie troszkę poczekac. W poniedziałek kolejne ktg:) Moze coś sie w koncu wydarzy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenadj
Hej dziewczyny mnie już się zaczyna 33 tydzień i dzisiaj miałam wrażenie że wody płodowe zaczynają odchodzić .... ale to chyba takie potężne upławy mnie nawiedziły, mam nadzieje... Mała się jeszcze nie obróciła i czekamy z niecierpliwością na ten moment bo bardzo nie chciałabym mieć cc. Pozdrawiam wszystkie mamuśki, ciekawe co z milunią :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
Hej dziewczyny ! Milunia chyba juz jest mamą :-) inaczej by się odezwała... myślę. Nam od dziś leci 37 tydzień :-) . W nocy obudził mnie ból w dole brzucha bardzo nisko po środku ,ale przestało , a w ciągu dnia chwycił mnie jakiś taki skurcz w okolicach pachwiny ale dosć mocny ...na tyle ,że upuściłam to co miałam w rece. Czy któraś z was tez ma takie dolegliwości? czy od 37 tyg.tak bywa? Daria ty już cierpliwość tracisz co ? znam to :-) Taaak przytulić dzidziusia , wyjść na spacerek ...Juz bym chciała się wygodnie wyspać , a tu z brzusiem coraz trudniej i te pobudki na siku , a potem problem z zasnięciem ... i ogólnie już mało wygodnie . Już mi sie marzą dzinsy na tyłku :-) ...nie ciążowe! Mąż wczoraj spotkał naszą znajomą i od słowa do słowa...okazało się ,że rodziła na łubinowej. Wyraziła się bardzo pozytywnie i polecała ... kolejna osoba zadowolona i kolejna osoba od której słyszymy ,że drugi poród raz dwa ...ledwo dojechali i dzidzia urodziła się przed czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaN22
no mi sie zaczyna 38 tydzien i mam tak jak ty z tymi bólami i skurczami , dzisiaj jak ze sklepu wracałam to myslalam ze nie dojde juz do domu , dramat.... jak zakłuje czasami to nie da sie wytrzymać a wczoraj jeszcze cały brzuch na dole kłuł i bolał . jutro wizyta na 18 to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×