Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

milunia123 jakie dr. zlecił Ci ostatnie badania bo mi tylko morfologię, układ krzepnięcia i antyciała(mam grupe (-) ) o wymazie czy WA, HBS nie wspomniał. Właśnie się zastanawiam czy zapomniał czy te wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
Akina mi tylko kazał morfologie układ krzepnięcia, grupę krwi o wymazie i innych badaniach nic nie mówił. Wydaje mi się że te badania wystarczą, nawet na tej kartce co trzeba wziąść do szpitala są tylko te 3 badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaN22
to nie wiem czemu mi tyle kazał zrobić wymaz z pochwy 60zł a reszta prawie 70zł no ale trudno jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaN22
a co z ta koszula do porodu jaka bierzecie bo ja nie mam takiej krótkiej tylko 3 takie normalne koszule ciążowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
Ja też mam 3 koszule takie do kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
Ja też mam 3 koszule takie do kolan. A mówił ci coś lekarz o czopie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaN22
nic nie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też biorę 3 do kolan. Właśnie miałam pytać o ten czop bo wczoraj wieczorem zauważyłam podbarwiony śluz i dzisiaj też i się zastanawiam czy to ten czop czy coś innego do terminu porodu z OM zostalo mi 18dni. Odszedł Wam ten czop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki milunia123 właśnie dzisiaj byłam zrobić badania, torbę też już spakowałam teraz zostaje tylko czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninak
ja mam termin porodu na 07.10 z OM, więc chyba podobnie jak akina, choć podobno głowka jest juz w kanale a szyjka skrócona jednak nadal twarda (przynajmniej tak było 2 tyg temu). mnie żaden czop jeszcze nie odszedł ale kość łonowa od kilku dni caly czas boli przez co chodze malymi kroczkami jak gejsza. Co do koszul to ja kupiłam 2 sztuki gleboko rozpinane na targowisku-bardzo fajne i niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninak
Daria wracajac do tematu wymazu ja też taki miałam wymaz zrobił mi pan doktor ale póxniej sama zawiozlam sobie go do laboratorium i zapłacilam 22 zł- czekalam na wynik 3 dni bo podobno musialo wyrosnac ale dziwna dysproporcja ty piszesz ,że to koszt az 60zł. Ja zawoziłam do Frydy na Mikołowska do Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaN22
mi też doktor pobrał i zanosiłam i koszt jest 40zł plus 20 za jakiś adiogram czy coś tam ale jak będzie dobry to mi 20 zł zwrócą, mówili mi że u nich jest drogo i czy nie chce gdzie indziej zrobić ale ja nie mam siły jeździć więc poszłam na osiedle bo spojenie mi odpada hahah tak boli jak chodze a z tym czopem to w poprzedniej ciąży też nie zwróciłam na to uwagi więc tym sie nie przejmuje poprostu czekam na skurcze:) wogule pani położna mnie zaprosiła w przyszłym tyg do szkoły rodzenia w tej przychodni za darmo więc może się wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
Hej dziewczyny ! ale tu ruch :-) Ja na kolejna wizytę do Dr. Slęczki mam zabrać wyniki badań z morfologi , układu krzepnięcia ,a o wymazie nic nie wiem ...może teraz będzie kazał zrobic . W którym tyg. robi sę ten wymaz? różnie? Leci mi 35 tydzień , a kolejna wizytę mam 4.10 . Odnośnie badań jeszcze . Czy miałyście robione badanie na paciorkowce czy inne bakterie ...bo cos o uszy mi się obiło ... Do Daria . Co do wózka. Wybrałam Coletto Giovanni 3w1 . Wydaje mi sie ,że nie dałam się zwariowac i całkiem sensownie jezeli chodzi o cene. Wózek polski więc bez problemu w razie reklamacji ... części... mam nadzieję ,że nie będzie potrzeby reklamować , ale w razie czego ... Miękko chodzi , na pompowanych kołach, fajna gondola taka w sam raz nie mała a tez nie "wanna" . Wózek lekki bez problemu się składa więc sama dam rade wrzucić do auta... Wózek wyglada oryginalnie i bardzo estetycznie wykończony . Podoba mi sie :-)Zobaczymy jak będzie się sprawować ... no i taki zbieg okolicznoście he he bo synek ma miec na imię Jaś a Giovanni w języku włoskim to Janek . Zwróciliśmy na to uwagę jak już stanął w domku. Wesoło było. Napiszcie dziewczyny jeszcze odnośnie tych badań ....jak wygląda taki ostateczny komplet ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaN22
no właśnie ten wymaz jest w kierunku paciorkowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
A! to jestem w domu! czyli tego mi brakuje! Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
Daria a ty wybór wózka masz juz za sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
akina_ wydaje mi się, że czop zaczął ci odchodzić:) Może lada dzień urodzisz:). U mnie zaczął się 40 tydzień i nadal czekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
Akina a ty w którym jestes tyg. ze tez nie masz tego wymazu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaN22
ESPIRO VECTOR PRO narazie jestem przekonana do zakupu tego wózka. a co do tych badan o 1 raz je robie w ciąży na te paciorkowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
ja też nie mam tego wymazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
to nie jestem sama... musze się upomniec o skierowanie na następnej wizycie Nad espiro tez sie zastanawiałam . Razem z Coletto maja bardzo podobne funkcje... plecaczek wydawał mi się mało praktyczny , ale chyba kwestia przyzwyczajenia...tak są bardzo podobne te wózki . Cenowo coletto chyba z 200zł taniej. zobaczymy jak się spiszą w użytkowaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38tc a do dr. na wizytę idę dopiero 28.09 i nic nie wspominał o jakimś wymazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninak
Ja też jestem w 38t a takie badanie dr zrobił mi 2 tygodnie temu, nie wiem czy w waszym przypadku jeszcze mozna je zrobić bo takie badanie podobno wykonuje sie między 33-37 tc ale nie wiem tak czytałam. Poza tym kilka dni się czeka na wynik, ja czekalam 3 dni. Akina na kiedy masz termin i na kogo czekacie na chlopca czy dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin z OM mam na 08.10 a z USG na 28.09 a czekamy na dziewczynkę a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninak
Ja mam termin na 07.10. z OM a z ostatniego USG na 02.10 i też czekamy na pierworodną dziewczynkę. Czop niestety nadal na swoim miejscu mimo,że szyjka krotka choć madal twarda. Już nie moge sie doczekać ,fatalnie sypiam , boli mnie spojenie lonowe jak pieron a brzuszek juz w zasadzie leży mi na kolanach tak opadl, o bolącym kregoslupie nawet nie wspomne... mogłabym rodzić chocby już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też brzuszek się obniżył i też boli spojenie najgorzej jak chwile siedzę albo leże to później muszę chwile pochodzić, od czasu do czasu mam skurczę ale nic konkretnego.... Mnie na szczęście kręgosłup nie boli (może dlatego, że przez kręgosłup cały 2 miesiąc ciąży cierpiałam). Ze spaniem też mam problemy albo wstaję po kilka razy na siku albo spać nie mogę. My właśnie ustaliliśmy z M i dzidzią, że 29.09 możemy rodzić :) wcześniej nie :) zobaczymy jak to będzie :). Już niedługo damy radę no nie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninak
pewnie ,że damy rade kto jak nie my ale ja mam juz tak serdecznie dość ,zapomnialam o jeszcze jednym drobnym szczegole ZGAGA wypala mi gardło bez rennie ani rusz.Czyli mówisz,że jeszcze 8 dni mamy wytrzymać ...no cóż jak mus to mus ale chyba wolałabym wcześniej, może męża trzeba zmolestować (ale moj strasznie się broni...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
Może się z którąś z Was spotkam na porodówce:) Fajnie by było:). Mi na zgagę lekarz przepisał Helicid i jest rewelacyjny zapomniałam co to znaczy mieć zgagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było... czyli co? jesteśmy umówione na 29.09 na porodówce :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×