Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość Styczniówka
Canddy no coś Ty ja mam wrażenie,ze Ty się ich hałas :D ja to bym sobie nie pozwoliła,a nie jeszcze się bać prosić o pomoc,a jak nie to bym powiedziała a raczej zapytała czy zależy im na podbiciu i pozytywnej opinii w dzienniczku praktyk,bo mnie na tym nie zależy,a skutecznie mogę im to utrudnić :D hehe bez przesady ludzie nie dajmy się zwariowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniówka
Canddy no coś Ty ja mam wrażenie,ze Ty się ich hałas :D ja to bym sobie nie pozwoliła,a nie jeszcze się bać prosić o pomoc,a jak nie to bym powiedziała a raczej zapytała czy zależy im na podbiciu i pozytywnej opinii w dzienniczku praktyk,bo mnie na tym nie zależy,a skutecznie mogę im to utrudnić :D hehe bez przesady ludzie nie dajmy się zwariowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniówka
No coś Ty Canddy nie mów, że sobie pozwoliłaś i się bałaś poprosić o pomoc :D bez przesady ja bym od razu zapytała czy paniom to się coś nie pomyliło :D i czyt zależy im na pieczątce w dzienniczku praktyk i w miare pozytwynej opinii, bo mnie nie, a mogę im to skutecznie uniemożliwić :D bać się jakiś studentek... to nie jest opieka szpitala którą tworzy personel, a zwykła pomoc, więc jak rozumiem, żer trzeba znosić czasami fochy osób które tam pracują i tworzą zespół, tak nie rozumiem znoszenia fochów praktykantek.. a co do tipsów, to regulamin każdej placówki zdrowia czy nawet ośiwatowej jasno stawia wytyczne co do wyglądu osób tam pracujących i absolutnie nie można mieć tipsów... zawsze idzie to podciągfnąć pod paragraf :D skoro wymagają od nas żebyśmy byli "ludżmi" w stosunku do innych, to wymagajmy tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja sie zawijam do ostatnich czynnosci w dniu dzisiejszym.. i do ostatnich godzin w dwupaku... Pozdrwaiam was Wszystkie do zobaczenia po powrocie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniówka
Aaaa trzymam kciuki!!! Trzymaj sie! Zdrowego dzidziusia Ci życzę i jak najmniej bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniówka
Aaa1991 powodzenia Kochana! Życzę Ci aby dzidziuś był zdrowy i żeby jak najmniej bolało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_86
hej dziewczyny!mi wyniki na wątrobę i mocz wyszły idealnie, ale ból pod żebrami nadal jest i to podobno normalne..a mi się aż słabo robi z tego bólu.styczniówka trzymam kciuki za cc!ja dopiero w maju-chyba się nie doczekam:)plan porodu wezmę ze sobą i na pewno będę chciała żeby położna się do niego zastosowała, tym bardziej, że na stronie łubinowej jest ten plan i pisze żeby go mieć przy sobie. a mam pytanie czy któraś z was chodzi bądź chodziła do szkoły rodzenia??bo wiele stron wcześniej ktoś się wypowiadał, że podczas porodu położna mówi jak oddychać i przeć dlatego można się obejść bez szkoły rodzenia, a mi głównie o to oddychanie i parcie chodzi. macie jakieś doświadczenia ze szkołami rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie plan porodu to troszkę utopia, bo wszystko wychodzi w tzw. praniu. Dla mnie wystarczyło, że ktoś w ogóle ze mną rozmawiał o tym co chciałby zrobić (podać kroplówkę, zastrzyk, naciąć) i pytał o zgodę. No i plus to, że rozmawiano ze mną w trakcie o moich oczekiwaniach. Myślę, że takie podejście personelu jest o wiele ważniejsze niż Plan czegoś czego zaplanować się nie da :) A co do szkoły rodzenia to akurat ja polecam ze względu na wiedzę o połogu, laktacji, karmieniu piersią i pielęgnacji noworodka. Wiedza o porodzie do niczego mi się nie przydała, a reszta baaardzo. Nie chodziłam na SR przy Łubinowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniówka
Daria dzięki :) Ja też uważam, że szkoła rodzenia jest przydatna, ja nie byłam na zajęciach dotyczących samego porodu sn, bo już wiedziałam, że będę mieć cc. Reszta bardzo przydatna (chodziłam na szkołe z Łubinowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 stycznia
dana20 prowadzi mnie dr Jędrzejko,mialam male rozwarcie jakis meisiac temu przez co musialam lezec plackiem ale sytuacja sie poprawila i nic mi wiecej nie wiadomo o moim rozwarciu;) dana20 zostal nam dokladnie tydzien,jak sie czujesz,wyszedl Ci juz moze ten czop??a moze czujesz ze to juz niedlugo??ja jestem cala obolala,nogi,kregoslup,pachwiny mi wysiadaja:( mam dosc:(dzisiaj czytalam nawet o bezpiecznym przyspieszeniu porodu :)pozdrawiam Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 stycznia
dana20 prowadzi mnie dr Jędrzejko,mialam male rozwarcie jakis meisiac temu przez co musialam lezec plackiem ale sytuacja sie poprawila i nic mi wiecej nie wiadomo o moim rozwarciu;) dana20 zostal nam dokladnie tydzien,jak sie czujesz,wyszedl Ci juz moze ten czop??a moze czujesz ze to juz niedlugo??ja jestem cala obolala,nogi,kregoslup,pachwiny mi wysiadaja:( mam dosc:(dzisiaj czytalam nawet o bezpiecznym przyspieszeniu porodu :)pozdrawiam Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniówka
Mnie też by jeszcze tydzień został... Heh ale to już jutro. Ciekawe jak tam Aaa1991? Nic się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styczniowka aaa1991 pewnie lezy plackiem :) Bedzie sukces jak odezwie się za 4 doby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia78
słuchajcie czy jest jakaś lutóweczka ? ja na 15 mam termin i czekam z niecierpliwością ostatni miesiąc zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzec13
a może ktoś na marzec? ja mam termin na 15 więc od dzisiaj dokładnie 2 miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi6
ja Agusiu ja:) 22 luty:) a bylas juz na wizycie na łubinowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana20
wiesz mi dokucza najbardziej ból stup i w nocy przekręcanie się. Czop schodzi mi cały czas tak po trochu bynajmniej tak twierdzi lekarz. A twój co mówi że będziesz wcześniej rodziła czy normalnie. Ja szczerze mam dość czekania i psychicznie mnie to wykańcza. Wolałabym mieć to już za sobą jak każda z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniówka
Magart no pewnie leży, ale ja na przykład bym chyba nie wyytrzymała :P no nic.. Dziewczyny wiem, że już o tym była mowa, ale w końcu nie wiem. Ile się leży po cc jak jest wszytsko ok? Skoro jutro rano mam, to w sobote jak mały nie będzie miał żółtaczki itp, to mnie wypuszczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana20
Wiesz mi najbardziej doskwiera ból stup i przekręcanie się w nocy. Ja mam rozwarcie na palec i podobno cop mi schodzi bynajmniej tak lekarz twierdzi. Piowiem szczerze że chciałabym być już po jak większość pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana20
A tobie co mówi lekarz? wyczytałaś coś pomocnego o tym przyspieszeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana20
styczniówka jeśli nie będzie miał żółtaczki to na pewno cię wypuszczą. Trzymaj się cieplutko wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana20
styczniówka jeśli mały nie będzie miał żółtaczki to cię wypuszczą. Trzymaj się cieplutko wszystko będzie dobrze trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia78
jeszcze niebyłam na łubinowej , myślałam ze na ostatniej wizycie u lekarza dostane skierowanie na ostatnie badania i na krzepliwość no i do szpitala ale był na zastępstwie inny lekarz dr Matuszewski moze ktoś go zna i niewidział potrzeby aby mnie kierować na badania czyli dopiero 28 stycznia dostane ( już u mijego ginekologa od początku dr JUraszka) zaraz 29 rano zrobie i umówie się do anestezjologa, jedynie się martwie zeby niezaczeło się coś wcześniej bo to mój 3 dzidzius córke urodziłam 3 tygodnie przed terminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikal
Agusia78 Gdzie chodzisz do dr Juraszka? Bo to też mój lekarz, ale tego lekarza na M nie znam, nie pracuje w tej klinice, gdzie ja chodzę. Ja jutro do godziny 13 jem, do 22 pije wodę i 17 stycznia na 7 rano stawiam się na Łubinowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikal
Agusia78 Gdzie chodzisz do dr Juraszka? Bo to też mój lekarz, ale tego lekarza na M nie znam, nie pracuje w tej klinice, gdzie ja chodzę. Ja jutro do godziny 13 jem, do 22 pije wodę i 17 stycznia na 7 rano stawiam się na Łubinowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia78
na ulice Wrocławską do przychodni Łubinowa ,niestety od listopada był na zastepstwie inny lekarz bo zabrakło im punktów ale od stycznia jest już dr Juraszek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia78
mikal to powodzenia zycze , bedziesz miała cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia78
niewiem coś się niewklejają odpowiedzi chodze na Wrocławską w Katowicach, od listopada był inny lekarz bo zabrakło im punktów ale teraz już jest dr Juraszek od stycznia , mikal powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniówka
Mikal mnie skręca z głodu juz :D kurde dobrze,ze chociaż ta wodę można pic... Ale wiecie co jedna herbatkę to chyba wolno się napić taka zwykłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 stycznia
Mój gin mowi ze moge nawet przechodzić,ale zobaczymy co powie w czwartek,mam WRESZCIE ostatnia wizyte moze cos sie ruszylo i Dzidzi zechce wyjsc choc troszke wczesniej.Ma juz prawie 4 kg wiec moglby juz spokojnie opuscic moj obolaly brzuszek:)Ojjj znam ten bol w nocy kiedy skreca Cie z bolu bo nie mozesz sama przekrecic sie z boku na bok:(...dana20 bedziesz miec synka czy coreczke??My czekamy na synka:)Zdecydowalas sie na znieczulenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×