Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hostess

honorowe oddawanie krwi!!!!

Polecane posty

Gość wesolych
swiat dla wszystkich!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden dzien, ten w ktorym oddałas krew. ale to chyba nie to jest w krwiodawstwie najważniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliiiiiiii
ja oddawalam krew zanim urodzilam moja corunie, teraz niestety musze troche poczekac ale wiem ze bede dalej oddawac krew sama przy porodzie mialam toczona czyjas krew ktora mi pomogla co jeszcze bardziej mnie motywuje do dzialania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fringilla vigo
wiecie co? mojej kolezanki maz oddawal krwe,zarazli go zoltaczka.. jakos boje sie teraz isc,nie mam szczepienia, i nie wiem,chcialabym ale .. boje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie boje
ja sie nie boje oddawania krwi nie znam nikogo kto zakazil sie czyms podczas oddawania krwi dlatego nie rezygnuje z krwiodawstwa ryzyko jest minimalne nie wrto dla niego ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny temacik
jestem za hdk!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerrrr
mam pytanie- czy trzeba wypelniac duzo papierkow zeby zorganizowac zbiorke krwi u siebie w pracy? boje sie ze dyrektor moze sie nie zgodzic mimo tego ze pracownicy chca... pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerrr podobno formalnosci z zalatwieniem zbioki jest niewiele najlepiej wejdz na www.krewniacy.pl tam znajdziesz informacje na temat zorganizowania zbiorki:) bedziesz musial skontaktowac sie z jedna z ich stacji a oni pomoga zorganizowac ci zbiorke przesla materialy promocyjne moga sprawdzic czy miejsce sie nadaje itp. sala gdzie bedzie zbiorka nie musi byc specjalnie wyposarzona to moze byc zwykla sala konferencyjna itp. oni pomoga ci to wszystko zorganizowac nieodplatnie oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiikiki
oj tak organizacja takich zbiorek jest bardzow azna pomagajcie w swooich miastach szkolach w pracy taki symbliczne \"kameralne\" zbiorki daja wiekszy efekt niz takie ogolnopoloskie ogolne akcje pomagajce formalnosci zwiazanych z ich organizacjA nie sa niewielkie stacje krwiodawstwa we wszystkim wam pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o krewniacy
widzes stronke www.krewniacy.pl :) tam jest taki fajny klub i forum krewniakow zapraszam mozna pogadac na rozne tematy nie tylko zwiazane z krwiodawstwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty_eyeliner
a ja oddawalam krew podczas wampiriady studentów w Łodzi dostałam 6 czekolad jakies batoniki i soczek a do tego zoltaczke typu C wmawiaja mi w stacji ze mialam jakas operacje lub zabieg i o nim nie pamietam, pol roku wczesniej mialam kompleksowe badania i wszystko bylo okey dzieki wielkie, nigdy wiecej nie pozwole by ktos z moich znajomych oddawal krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiratiraaa
ehh to nie fajnie ja na szczescie nie znam nikogo takiego ani sama zakazona nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerrr
dzieki za podpowiedzie. strone odwiedzę! Wiem ze nieszczescia zdarzaja sie ale wiecej nieszczesc bedzie jezeli tej krwi nie bedziemy oddawac! pozdrawiam ciepło, naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewniacy
mam pytanko to nie ta akcja z fajnymi plakatami z radkiem pazura i innymi osobami w czerwonych koszulkach??? i oni pomagaja organizowac takie zbiorki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal-Europejczyk Stasiek
ni chuja zadnej krwi za darmo nie oddam. honorowo to mogie mocz oddac. a moja krew to tylko sprzedac i to Niemcom bo dobrze placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm to wlasnie taakcjatez dopiero jak weszlam na stronke krewniakow to skojarzylam:) zapisalam sie na forum bo maja fajne temaciki zapraszamswoja droga pana liberala rowniez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczekkk
a mozna jakis konkretny link jesli chodzi o ta mozliwosc organizacji zbiorki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenkaidzie
super sprawa weszlam na link i teraz razem z kolezankami zastanawiamy sie czy by czegos takiego u nas na uczelni nie zorganizowac czy to jest naprawde takie latwe jak tam napisano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to nie jest trudne. wszystko wypisane jest w linku ogolnie chodzzi o to zebys ty zorganizowala sale tzn jesli potrzebna jest na to zgoda szefa i skontaktowala sie z stacia krwiodawstwa. oni przyjada pobrac krew od dawcow itd czyli tak na prawde pracy ogranizacyjnej nie jest duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda bardzo
ze tak na biora pod wlos wiadomo ze w polsce trudno o kase ale teraz bedzie jeszcze mniej krwi u nas i niemcy sie raczej swoja kupna nie podziela:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasakasa
no juz widze te tlumy u nas w stacjach hdk po tym artykule wszyscy pojada do niemiec a my bedziemy padac jak muchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh zasmucil mnie ten artykul zewzgledu na to, iz moze powstacrealny problem zwiazany z brakiem krwi:( nie pozostaje nam nic tylko oddawac krew i pokazac innym ze mozna na nas liczyc i nie oddajemy jej dla kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdk
ja od kilkunastu lat oddaje honorowo krew i nadal bede honorowo=za czekolade a nie 100euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka34
ja tez bede dalej oddawac krew bo niegdy nie robilam tego dla pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze sie nie damy krwi w polsce nie zabraknie bo jesli chodzi onasz narod to kiedy trzeba umiemy sie zlaczyc i pomoc sobie nawzajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska19866
a ja pod wplywem tego artykulu postanowilam pierwszy raz w zyciu oddac krew dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×