Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hostess

honorowe oddawanie krwi!!!!

Polecane posty

Gość gość
Dziś byłam na oddaniu krwi po razu drugi. W Warszawie na ul. Szaserów 128. Wszyscy mili, oferują herbatę, kawę, wodę. Zarówno do badania próbki krwi, jak i później, przy mnie pielęgniarka zakładała jednorazowe rękawiczki i używała sprzętu. Nie ma szans, żeby się czymś zarazić. Oni bardzo dbają o higienę, bo muszą. Zresztą na ten temat dzisiaj ucięłam sobie pogawędkę z pielęgniarką. Ona powiedziała, że zarazić, to się można czymś u fryzjera czy kosmetyczki, bo nie zawsze odkażają. U nich to niemożliwe, bo każdy dba i o dawcę i o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllasnn
Niestety nie każda osoba może oddawać krew. Oddawałam krew przez bodajże 10 lat i niestety musiałam przestać. Początkowo z powodu stresu, który powodował u mnie zatrzymanie krwi, a później z powodu łuszczycy. Nie od razu wiedziałam, że łuszczyca jest przeciwskazaniem do oddawania krwi, dowiedziałam się o tym dopiero podczas czytania tego artykuły http://www.febumed.com.pl/luszczyca/luszczyca-a-oddawanie-krwi-osoba-chora-luszczyce-moze-byc-dawca-krwi/ , na który zresztą weszłam stosunkowo przypadkiem, bo podczas przeglądania artykułów dotyczących zmniejszenia objawów łuszczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×