Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość osiemnachaaaaaaaa

BRAK DOSWIADCZENIA

Polecane posty

Gość osiemnachaaaaaaaa

Niestety nie mam zadnego doswiadczenia , nigdzie jeszcze nie pracowalam a zalezy mi na pracy na wakacje . Moim typem jest praca w sklepie odziezowym ale co mam zrobic zeby taka prace dostac? W gazetach nie ma zadnych ogloszen o sklepach z odzieza... I mam pytanie czy przyjma swiezo upieczona maturzystke bez doswiadczenia i bez umiejetnosci korzystania z kasy fiskalnej? Blagam o odp !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadlubnica
Przylaczam sie do pytan, jestem w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-n-d-r-a
ja tez jestem w takiej sytuacji ale ztego co wiem to sklepy same szukaja takich dziewczyn jak my!! ogloszen jest pelno w centrach handlowych jesli moge spytac to skad jestescie?? ja bylam juz pytac o prace to mi powiedzieli zebym pytala pod koniec maja bo nie ma sensyu z takim wyprzedzniem:) powiedzcie skad jestescie to moze pomoge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolie-pitt
ogloszen jest wszedzie pelno-zazwyczaj wisza na witrynach sklepowych. co do doswiadczenia to mialam dokladnie to samo-po maturze, bez doswiadczenia, znajomosci....poroznosilam mase cv na ktore wogole nie bylo odpowiedzi, bo zawsze znalazl sie ktos lepszy ode mnie...w koncu stracilam wiare i przestalam szukac ,przesiedzialam w domu pol roku,rodzice mi musili studia oplacic....padaczka,w koncu zebralam sie w sobie i dostalam pracke na stacji benzynowej na ktorej jestem juz rowny roczek:) a z tego co wiem to szkolenia z obslugi kasy fiskalnej przeprowadzja hipermarkety.....popracujesz 2 tyg , nabedziesz doswiadczenie, zwolnisz sie i znajdziesz cos dla siebie:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarrret
ja z koszalina jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj takie ogłoszenia są na miejscu w sklepach na witrynie. możesz iść i powiedzieć, że jesteś gotowa przepracować kilka dni za darmo, żeby nauczyć się obsługi kasy fiskalnej. myślę, że sporo sklepów przyjmie Cię chętnie na takich warunkach, niektóre wręcz same przyjmują pracowników na próbę za darmo na kilka dni (co jest niezgodne z polskim prawem, gdyż okres próbny musi być płatny, co najwyżej mogą to nazwać bezpłatną praktyką, a nie okresem próbnym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×