Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelaa

jakie polecacie ćwiczenia na przyrost masy mięśniowej??

Polecane posty

wiem że było już dużo topików na ten temat,ale w żadnym nie znalazłam konkretnej odpowiedzi na moje wątpliwości...wiele dziewczyn stosuje różnego rodzaju diety i ćwiczenia aby zrzucić wagę, ja wręcz na odwrót...chciałabym troche przybrac na wadze...jestem taką chudzinką że mam siebie naprawde dosyć!!! Wszyscy nawet mój chłopak mówi że przydałoby mi się troszke więcej ciałka....:( chciałabym przytyć chociaż z 4 kg....dodam że przy wzroście 167 mam waże tylko 49 kg:( naprawde nie wiem co robić....a jem naprawde dużo...próbowałam juz wszystkiego fast foodami i słodyczami opycham się bez umiaru i nic!! szczególnie zależy mi na tym żeby nabrac troche ciałka w nogach i ramionach które mam strasznie chudziutkie...co mi z tego że mam ładną buźke,skoro ciało 14-latki (a mam 18 lat)......słyszałam że są specjalne ćwiczenia na przyrost masy mięśniowej....szczególnie chodzi mi o ćwiczenia na nogi i ramiona.....bardzo prosze o rade wszystkie życzliwe osoby które chciałyby mi pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta44321
Polecam ci podciganie się na drążku :) wykrztałcą ci się mięśnie ramion, pleców, brzucha, pośladków...ja już wyciągam setke :D ale na początku może być ciężko nie zrażaj się tym ;) poza tym co do diety... białko i jeszcze raz białko :) dwie szklaneczki mleka dziennie... i duzo owoców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same cwiczenia nie wystarczą, żeby był przyrost mięśni to trzeba jeść :) Pakerzy z siłowni jedzą dużo ryżu - to ich tajemnica na przyrost masy mięśniowej :) A ćwiczenia - moze spacer z kijkami -zapomniałam jak to się nazywa - podobno działa na wszystkie partie mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie ćwiczenia na nogi??? chciałabym przytyć w łydkach i w udach troszke...ale najbardziej w łydkach...słyszałam że stawanie na palcach pomaga,to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta44321
na łydki i uda to cały tłuszcz i tak idzie :D czy chcesz czy nie. Możesz jeść dużo ryżu z np. serkiem danio waniliowym. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tłuszczyk odkłada się na brzuchu:-p ale własnie problem mam z tymi nogami....tak bardzo chciałabym założyc miniówke ale nie da się no....:( ale dzieki za wasze rady,może faktycznie więcej ryżu;) tylko mi powiedzcie czy te ćwiczenia stawania na palcach rzeczywiście pomagają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOZIERATKA
SPRÓBUJ KOZIERATKĘ TAKIE ZIOŁO, PANI W ZIELARSKIM POWIEDZIAŁA MI ŻE PICIE TEGO POWODUJE PRZYROST MASY MIĘŚNIOWEJ ,NA STRONIE DLA KULTURYSTÓW TEŻ TO PISZĄ, ZAWIERA DUŻO NATURALNEGO CLA A TO POWODUJE ROZWÓJ MIĘŚNIA JA KUPIŁAM ALE NIE WIEM CZY DAM RADĘ WYPIĆ-B.INTENSYWNY ZAPACH A TAK SWOJĄ DROGĄ TO JA CHUDA JESTEM A NOGI NIEPROPORCJONALNIE GRUBE, ZWŁASZCZA ŁYDKI I JAK TU MINI UBRAĆ? POZDRAWIAM I PROPONUJĘ ZAMIANĘ NA NOGI BO JA O CHUDYCH MARZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak ok. Można zamówić za 75 niebieską na przykład. Inne będą za słabe albo za mocne. Te drogie są kilkumetrowe. Naprawdę polecam. Powinna być książeczka z ćwiczeniami na wszystkie partie mięśni. Ta taśma zastępuje całą siłownię i daje \"trochę\" w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było o zsadach na przyrost masy mięśniowej, a jeśli chodzi o ćwiczenia to : rower górski na \"ostrym trybie\", przysiady z odpowiednim ciężarem, podciąganie na drążku, rozpiętki z hantelkami w leżeniu na ławeczce. Wielkość ciężaru(obciążenia) ilość serii, powtórzeń w serii, czasu odpoczynku między seriami w wyżej proponowanym temacie. We wstępie na www pod linkiem \"zdjęcia sprzed lat\" znajdziesz wzorcową sylwetkę po takich ćwiczeniach. Powodzenia, odpisz jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj wspinanie na palcach swietnie rzezbi lydki ja zakladam sobie na kostki ciezarki szybsze efekty mam ten sam problem. Zero treningow cardio , cwicz ciezarami coraz wiekszymi 3-4 razy w tyg. Kup sobie bialko i kreatyne duzo pij wody szczegolnie w trakcie treningu. To na poczatku ciezarami praca ale uwierz mi inaczej nie da rady. Spokojnie dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przy stosowaniu intensywnych treningów zakupienie suplementu largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałem suplement largomass przy intensywnych treningach co umożliwiło mi wzrost masy mięśniowej już po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek9243
Ćwiczenia, ćwiczeniami. Czasem trzeba sobie dodatkowo pomóc różnymi wspomagaczami. Mam dla Was taką propozycję https://testonox.pl/ bo jest to męski hormon, który powoduje m.in spalenie tłuszczu i wzrost mięśni. Oczywiście nie jest to sztuczny i szkodliwy produkt. Wszystko przebadane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×