Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem deską przegrałam zycie

...POZYCJA 69...

Polecane posty

jestem dziewicą, jak narazie peeting, sex oralny... Chłopak ostatnio wspomniał coś o pozycji 69... sex oralny mamy za nami, więc wydaje się że to nic nowego tylko w innej pozycji.. no ale ja się jakoś krępuje zwlaszcza że jestem dość wstydliwa. Mam się na nim położyć, usadowić swoją myszke na jego buzi a samej zabrać się za niego... dość krępujące wydajemi sie to że mam sie tak na nim położyć i bedzie oglądał również mój odbyt i wszystko... co Wy o tym myślicie? Jakie są wasze doświadczenia z tym... czy słusznie mam obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ładnie kłamać
kobieta ktora uprawia petting nie jest dziewicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalallalal
co się martwisz, samo wyjdzie w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz powodu wstydzić się
tego, że masz odbyt!!! Skoro seks oralny za wami, to chyba nie masz czego się obawiać? Przełam się, może zanim 69 to zasugeruj chłopakowi, by podczas minetki podotykał cie tam, pocałował? To pomoże przełamać opór wewnętrzny :D. Powodzenia. A jeśli chodiz o dziewictwo, to fizycznie skoro nie było penetracji-jesteś dziewicą. Ale psychicznie-nie. Sumując jedno z drugim wychodzi, że z dziewictwem to juz sie pożegnałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaaj wariatko
no to zróbcie to na boku albo z nim na górze i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nim na górze
to trudna sprawa...mięśnie karku wysiadają. Chyba ze robi się to tylko z myślą o pieszczotach, a nie z myślą o pieszczotach + orgazm partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nim na górze
jesli nie bedziesz chciala to nie bedzie lizal, przeciez nie musisz tego akceptowac. chodzi tylko o przełamanie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maała
jak on będzie na górze, to wtedy Ty będziesz miała jego odbyt nad swoją twarzą :P ja średnio lubię, bo niewygodnie. Poza tym, on się nie może skoncentrować na lizaniu mnie, jak ja liżę jego :/ no i jak facet jest na górze, to problem z robieniem laski:/ lepiej jest na boku... w albumach Starowicza to ładnie jest na obrazku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej się weź za lekcje
:p Ferie się kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JudyII
zajebista z ciebie dziwieca dziewica z doswiadczeniem czy teraz sa tylko takie dziewice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość United Pants of America
pХ? ЈХ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Campinho
ja się tu nie wypowiem,jednak jak ktoś chce poczuć się rozdziewiczony albo na spokojnie poćwiczyć 69 to pisać do mnie:D dostępny jestem w Krakowie,Wieliczce,Tarnowie i okolicach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia Ruchalska
A certyfikat masz, bo z pajacem i erotowmanem gawędziarzem nie ędę traciała czasu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje zrobic lewatywe...bo jak ci rozciagnie posladki do lizanka ...to i po pupie bedzie chcial cie lizac...a tu musi go spotkac cos przyjemnie pachnacego....wiec postaraj sie...hmm ..ja nie przepadam za nia...bo sie nie umiem skupic....albo lize albo jestem lizana....ale zawsze warto sprobowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek i Beata
to wspaniałe robimy to prawie przy każdym sexie bardzo nas to podnieca i jesteśmy bardzo w tym dobrzy ps.polecam ------]sex z moim ukochanym to najlepsza rzecz na swiecie on jest boski,cudowny...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag16
ale macie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam pozycję na boku, moim zdaniem najwygodniejsza dla obu partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona na sex
my robimy to codziennie jest zajebiście polecam ,przy takiej pozycji doznaje pare razy orgazmu ,spróbujcie dziewczyny naprawdę warto polecam z czystym sumieniem.Mój facet jest poprostu wykurwisty w tym ,Zaden nie potrafił tak jak ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubuje się w tej pozycji, ale mój facet jej nie lubi, bo boi się, że mogę go ugryżć jak zacznę dochodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jalubuje się w tej pozycji, ale mój gfacet jej nie lubi, bo boi sie ze go ugryzę jak zacznę dochodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko, jas się wstydzisz swojego odbytu, to go sobie zaklej jakąś taśmą klejącą (nieprzezroczystą) i po problemie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×