Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy w ogole mozna

Jak dorobić siedząc w domu??

Polecane posty

Gość lider
witam ja zarabiam na mlm...i duzo napracować się nie muszę...zresztą nie miałabym na to czasu, bo mam małe dziecko...praca bez ryzyka,ponieważ nie inwestujesz swoich pieniędzy...opłata za rok ro 1 złoty i nie ma wymogów,że musisz zamawiać za jakąś minimalną kwotę w miesiącu ( tak jak to jest w innych firmach )...możesz zamówić za 10 złotych,możesz za 1000zł a możesz w ogóle nie zamawiać,jeśli akurat masz mniej czasu w jakimś miesiącu...jako konsultant zamawiasz bez 30% marży,czyli to już jest Twój zarobek...poza tym masz odroczony termin zapłaty o 14 dni, czyli nie musisz zakładać swoich pieniędzy...płacisz dopiero jak rozdasz towar zamawiającym i zbierzesz od nich pieniążki...ja pokazuje katalog rodzince i znajomym a zamówienia składam dwa razy w miesiącu...są to tanie rzeczy,więc dobrze się sprzedają...poza tym można wciągnąć w to kilka osób, one wciągną następne i tak się tworzy grupę a od obrotu grupy też dostaje się pieniądze...zainteresowanych zapraszam na stronę www.biznesbetterware.pl - naprawdę warto spróbować, to nic nie kosztuje...jako sponsor materiały i katalogi wysyłam za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja cos napisze
Tez zarabiam na MLM. To moje jedyne zrodło utrzymania. Polecam MLM prawie kazdemu :) Nigdy wiecej etatu. MLM to brak stresu i dojazdow do pracy , wyzsze zarobki praca lekka praktycznie w domu. Pasywny dochod po jakims czasie. Cos cudownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasio18
Zgadzam się z kolegami ja też jestem w MLM od pół roku warto po 3miesiącach są z tego ,,prawdziwe,, pieniądze wystarczy spróbowac aa potem to już jakoś leci wstaje kiedy chce robie kiedy chce żadnego szefa nad sobą super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasio18
668561142 Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM-owiec
MLM jest zajebisty, reszta ssie druty . wybaczcie te slowa troche sie schlałem hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm3211
Idealna opcja dla biednych studentów i nie tylko!!! Jestem studentką która nie ma zbyt wiele czasu na pracę z porządną wypłatą. Dzięki temu programowi osiągnęłam baaardzo dużo pieniędzy! W tym miesiącu dzięki tej stronie otrzymałam 2235zł!! Z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej! DOBRY ZAROBEK zapraszam na stronę http://dobryzarobek.pl/index.php?id=46d5d7f5 69fae8e693b6150db649a2c8 Liczę że będzie nas w gronie coraz więcej Spróbuj swojego szczęścia, myślę że naprawdę WARTO! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freedi
Ja polecam swoj blog na temat zarabiania. Nie ma tam informacji o klikaniu w bezsensowne bannery. Mozna znalezc cenne informacje o tym jak zarobic i ile. Zapraszam www.zarabianieprzeznet.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA POLECAM
a ja polecam gre puzzle Musisz ułozyc puzzle szybciej od przeciwnika i za to dostajesz kase mozna wygrac za dzien nawet 100 zł http://puzz.pl/?p=pfqvQ0OTVpZW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabianie
Chcesz poznać sprawdzone sposoby na zarobek w internecie ? Zapraszam na bloga poświęconemu zarabianiu dodatkowych pieniędzy w sieci: http://bestseller78.blogx.pl/ Jeżeli zainteresuje Ciebie któryś z spsobów przedstawionych na blogu, zapraszam do rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka05555
a ja usilnie szukam jakiejs konkretnej pracy przez intenet, moze ktos mi cos poleci? ale tylko powazne oferty e-mail : julka05555@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zarabiam w programie chomikuj i strasznie podoba mi się ta praca nie tylko od strony finansowej, ale też satysfakcji i wygody - nie muszę się rano zrywać z łóżka. Na razie jest to kilkaset złotych miesięcznie, ale wiem że można zarobić kkilka tysięcy. I nie prawdą jest, że na chomikuj nie można wypracować dochodu pasywnego - przecież wystarczy założyć sobie stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz82zabrze
a ja zacząłem dorabiać dosłownie siedząc w domu. Dostałem za 100 zł możliwość prowadzenia swojego sklepu internetowego z perfumami, olejkami itp. Dopiero zaczynam ale widzę, że oglądalność rośnie. Zobaczcie www.noweperfumy.aromagroup.pl Jak ktoś chce to mogę przesłać szczegóły na maila, mój adres: grzegorz82zabrze@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soglif3
Nowy sposób zarabiania pieniędzy.. Chcesz zarobić kilkadziesiąt, kilkaset złotych miesięcznie nie robiąc naprawdę nic? Sposób jak tego dokonać: 1) Wejdź tutaj pl.20dollars2surf.com/?ref=194446 2) Wpisz swój e-mail, ściągnij program i zainstaluj. 3) Uruchom program. Za wyświetlanie reklam w banerze dostajesz punkty, które pod koniec miesiąca są wymieniane na pieniądze. 4) Pojawi się okno w którym podasz swój nick, następnie klikniesz na polska flagę i język zmieni się na polski. Jeśli się nie zmieni to należy zmienić nick ponieważ taki już istnieje w systemie. Wypełnij resztę i zatwierdź (strony nie trzeba podawać) 5) Aby zalogować się na swoje konto w przeglądarce kliknij na dolara na wyświetlanym banerze (otworzy się domyślnie w Internet Explorer) 6) Będą dwa miejsca na wpisanie maila, na początek wpisz go w to niżej i kliknij aby przypomniało hasło. Potem otwórz skrzynkę pocztową i tam znajdziesz w wiadomości hasło do swojego profilu. 7) Teraz możesz się zalogować klikając ponownie na dolara i wpisując maila i hasło w tym pierwszym możliwym miejscu. (Zdaje sobie sprawę ze niewiele osób korzysta z Internet Explorer wiec aby logować się w innej przeglądarce po prostu skopiuj linka z paska na gorze i wklej go w przeglądarce której używasz, tam zaloguj się na konto zaznaczając opcje żeby pamiętało hasło i umieść skrót gdzieś w widocznym miejscu) Jeśli nie rozumiesz czegoś lub masz wątpliwości pisz na ten numer gg 31257408 lub e-mail: soglif3@o2.pl wejdz tez na moja stronę http://www.japoeta.pl.tl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnimusza
A ja zawsze polecam marketing sieciowy MLM. Jesli nie masz pracy na etacie i boisz sie zalozyc wlasna dzialalnosc gosp. , a chcesz zarabiac duzo kasy to MLM jest swietnym pomyslem. zadne reklamy klikanie w jakies gowno. to moga robic gimnazjalisci. Chcesz byc wolnym finansowo wybierz MLM. A jesli nie to to ostatecznie programy partnerskie, wlasna strona internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współpraca252525
Ja rowniez polecam prace w mlm jesli chodzi o dorobienie paru groszy to polecam sprzedaz po swoich znajomych jesli minteresuja kogos wieksze pienizki budowanie swojej grupy dystrybutorow .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguita88
A ja proponuje programy partnerskie np. http://pp.mapazdrowia.pl/p/477/strona, zawirający produkty zdrowotne albo http://propartner.pl/?a=003029 z różnymi programami do wyboru. Do bycia partnerem nie potrzeba strony internetowej. Oba portale zapewniają wsparcie merytoryczne jak i materiały marketingowe. Warto spróbować. Pozdrawiam i powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×