Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy w ogole mozna

Jak dorobić siedząc w domu??

Polecane posty

Gość Ancia822
oczywiście że nie zarobek, chyba masz mylne pojęcie co to znaczy zarabiać a dorabiać. Może to nie dużo ale piechotą napeno nie chodzi a przy okazji dobra zabawa rywalizujac z innymi graczami. Skoro z ciebie taki biznesmen i stówka to nic to po co oglądasz fora o dorabianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile czasu trzeba
zeby taka stówe miec z grania co Ania ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia822
no mnie to zajęło jakieś 3 minuty. Wystarczy umieć szybko układać puzzle i wygrać z przeciwnikiem,kto pierwszy ułoży 5 plansz ten wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia822
Do Kasiorka2010. Rób co tam uważasz za słuszne tylko postaraj się na przyszłość nie ubliżać innym bo każdy tu ma prawo do swojego wyboru i nikt tu nikogo do niczego nie zmusza. Oczywiście masz prawo do swojego zdania na temat dorabiania więc po prostu napisz jak masz inny dobry pomysł a nie krytykuj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTYCZY WSZYSTKIM NA GLOBIE
Ja mam taki sposób: Witam:) Zajrzenie choć na minutkę na poniższą stronkę jest przepustką do Twojego nowego,pozbawionego zmartwień i kłopotów finansowych życia!!! Nie lekceważ tej szansy,poświęć minutę,zajrzyj na poniższą stronę,a później sam przyznasz,że była to najlepsza decyzja w Twoim życiu!!! http://twojatajemnica.orangespace.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legalny_Biznes
Legalny biznes! CHCE, ŻE BYS WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM! LEGALNYM Przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechnąć. :-D Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1. Nr konta: 38 1140 2004 0000 3502 4023 9043 2. Nr konta: 03 1140 2004 0000 3102 4724 9477 3. Nr konta: 18 1940 1076 4921 5850 0000 0000 4. Nr konta: 26 1050 1344 1000 0023 1416 2484 5. Nr konta: 77 1050 1344 1000 0023 1628 8873 PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy i adres odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą! KROK 2 Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką- TO BARDZO WAŻNE!!!), następną rzeczą..., którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego), później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) do pisz swoje konto przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDŹ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW - tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!!! PAMIĘTAJ, wyślij tylko 5zł na konto numer 1, po czym skasuj je wpisując swoje konto na ostatnią pozycję listy - automatycznie przesuwając pozostałe konta o miejsce wyżej. Nie bądźmy zachłanni!! Na każdego przyjdzie czas w miarę przesuwania się listy! KAŻDY zarabia, jeżeli łańcuszek będzie solidnie prowadzony! NIE ZMIENIAJ FORMY LISTU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AL15
WITAM! PRZEDSTAWIAM NOWY SPOSÓB NA SUPER ZAROBKI! 5$ ZA OSOBE czyli około 16,5 TO NAPRAWDE DUZO! JEDYNY HACZYK W PROGU WYPŁAT TO 50$ ALE PAMIĘTAJ 10 POLECONYCH TO 50$ OK 175 ZŁ. DODATKOWO MOŻESZ ZAROBIC POPRZEZ CZYTANIE I OCENIANIE TEKSTÓW A WIEC NA POCZĄTKU MUSISZ ZAŁOŻYC KONTO W https://www.paypal.com/pl/mrb/pal=9YEXJ6RK8YQEY jeśli już masz to super! następnie wejdź na strone http://www.readbud.com/?ref=4491880 naciśnij całkiem o góry na zielono join for free i wpisz swoje dane.otworz swoja skrzynke pocztowa i powiedź rejestrację. I już możesz zarabiać! link do twojej strony znajduje sie w zakładce account-}affilate program. jeżeli czegoś nie rozumiesz wejdz na besplatny translator na stronie http://translate.google.pl/# bardzo dobrze tłumaczy tekst. nie chcesz nie próbuj ! rejestracja nic nie kosztuje i zajmuje dosłownie minutę pozdrawiam !! życzę duzo poleconych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pkozowska
Ja wiem jak. Sama jestem mama ktorą siedzi w domu i musiała coś wykombinować bo nigdzie nie moglam znalesc pracy po 2 latach wychowaczego. Szukam dietetyczki ktora wspolnie ze mna poprowadzi moj projekt, przygotuj eportal pod wzgledem merytorycznym dodatkowo bedzie mogal dobrze zarobic i pracowac w domu. osoby zainteresowane proszę pisać na pkozowska@gmail.com. czekam tylko na poważne oferty. Proszę krótko napisać o sobie i wysłać cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surf
Oglądaj reklamy i zarabiaj. Surfbar zlokalizowany jest w dowolnej częsci ekranu, ma niewielkie rozmiary i można przesuwać go w dowolne miejsce. Daje to swobodę normalnej pracy i możliwość oglądania reklam. Za każdą 1 minutę użytkownik zdobywa w zależności od rodzaju posiadanego konta i ilości poleconych osób określoną ilość punktów. Na początku każdego miesiąca następuje podsumowanie i określenie przelicznika dla wszystkich użytkowników Surfbara. Każdy, kto uzbiera kwota przewyższającą minimalną (30.00 zł), może złożyć polecenie wypłaty. Polecam: http://www.surfbar.pl/ref=12769

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcs
Do surf Te surfbary to głupota, żeby uzbierać 30zł, to nawet siedząc przy komputerze 24 godz. na dobę i mając wyświetloną reklamę przez cały miesiąc tyle nie uzbierasz. Za prąd zapłaci się więcej niż zarobi, także nie reklamujcie takich głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkiki
ja znam fajną stronkę na której można wygrać fajne nagrody. Mój brat wygrał aparat niestety ja jeszcze nic, ale mam dużo punktów które można wymienić na nagrody. Jeśl chcecie spróbować to podajcie swój E-mail to wam wyślę link. Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe..........
a może jakieś propozycje dorobienia bez klikania w reklamy przez cały dzień za 5zł? to są rzeczy dla małolatów na wakacje a nie dla poważnych ludzi, którzy utrzymują rodziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ. A MOŻE KTOŚ WIE O PRACY CHAŁUPNICZEJ POLEGAJĄCEJ NA MONTAŻU ZABAWEK LUB BIŻUTERII. BO TAKA WŁAŚNIE MNIE INTERESUJE.WIEM ŻE JEST BARDZO DUŻO FIRM NIE UCZCIWYCH ,ALE MOŻE KTOŚ KIEDYS COŚ PODOBNEGO WYKONYWAŁ I MA NAMIARY. BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA. MAM CIĘŻKĄ SYTUACJE I SZUKAM TEGO TYP PRACY.POZDRAWIAM WSZYSTKICH CHCĄCYCH UCZCIWIE ZAROBIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zarabiam...
a ja zarabiam w sejfiku. Mam kilkudziesieciu poleconych, którzy klikajac w reklamy / nic przy tym nie tracąc /zasilają moje konto. Tak naprawde to klikanie w reklamy właśnie na tym polega, żeby tych poleconych było jak najwięcej . Już dwa razy otrzymałem przelew na polski bank. Polecam firma jest uczciwa. Zarejestruj się z poniższego linku. Klikaj zdobywaj poleconych i zarabiaj. A przecież zawsze możesz usunąć swoje konto. Co ci szkodzi spróbować. http://sejfik.com/pages/index.php?refid=halper57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu001 mlm
proponuje marketing wielopoziomowy w skrocie mlm. jestem dystrybutorem firmy FM Group. co najwazniejsze zeby zarobic nie trzeba nic sprzedawac. wystarczy poszukac ludzi do tego biznesu ktorzy beda robic to samo co ty. wystarczy ze kupujesz produkty dla siebie czyli np perfumy kosmetyki i srodki czystosci do domu. mozna duzo zarobic. ja zarabiam miesiecznie ok 1000 zl pracuje kilka godzin w tygodniu. mlm to przyszlosc. chcecie wiedziec wiecej to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeśli chcecie zarobić dodatkową kase, również bez wychodzenia z domu ,to zapraszam do udziału w zespołowej grze w Lotto gdzie 1 zakład kosztuje 20 groszy, rejestracja z linku poniżej, po podaniu swoich danych w celu otrzymywania wygranych i innych dochodów z gry, należy dokładnie przeczytać wstęp, tam opisane co należy robić i jak zacząć grać.W razie pytań proszę pisać. http://www.amigolotto.com/.90602296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineska....
ZARÓB 15,000 ZŁ W JEDEN MIESIĄC! Ta strona zarobi dla Ciebie 15,000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 15,000 zł. Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz! Naprawdę warto! Jedyne, co musisz zainwestować to 5 zł i 20 - 30 minut jednorazowo. Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 23914 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godziny a nie 30 minut! Opłacało się). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz adres tej strony i wróć do niej kiedy będziesz miał czas : ) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy? To zależy tylko od Ciebie! Ja wahałem się bardzo długo, ale w końcu się zdecydowałem. Przecież 5 zł to niewielkie pieniądze, nawet jak je stracę to tego nie odczuję. I wiesz, co? Moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie, to zostanę milionerem! Czy jest to możliwe?! To smutne, że tyle osób musi ciężko pracować aby utrzymać dom i rodzinę, lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Jestem bardzo wdzięczny temu, kto przedstawił mi ten pomysł, i cieszę się, że zdecydowałem się spróbować i zainwestować pieniądze po to by same pracowały na mnie. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji. Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Ok., więc. ZACZYNAMY! KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że aby coś otrzymać musisz coś od siebie dać! Więc pierwsze, co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki - "jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać! Tak, więc: 1. Przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe tytułem: "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1134 7740 0051 2.Nr konta : 56 1090 1391 0000 0001 0817 5656 3. Nr konta: 25 1050 1360 1000 0090 6213 4417 4. Nr konta: 69 1020 1185 0000 4102 0145 5922 5. Nr konta: 05 1140 2004 0000 3402 4472 3899 PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr 1. i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą! KROK 2 2. Gdy już przelałeś 5zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy, następna rzecz, jaką musisz zrobić to skopiować tekst z tej strony, następnie konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA POZYCJĘ NR 1, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ! ZAPEWNIAM CIĘ! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z książki mailowej albo reklamując na swojej stronie WWW - tak jak ja to zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się), ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały tylko 5 zł i 30 minut swojego czasu. "Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko, co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać, 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl też mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień!" Tomasz, Warszawa "Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? - DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO - wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie, bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!" Justyna, Strzelce Opolskie "Byłem zaskoczony, kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!" Ryszard, Gdańsk "Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 15000zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!" Marcin, Białystok Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo, co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. A wystarczy troszkę matematyki: Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to, co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wówczas będzie już o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200= 25), więc dalsze 1000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000= 125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000= 625), więc kolejne 25000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ! I teraz, z 25000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25000= 3125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł). Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś! Powodzenia! Proszę, nawet, jeśli się jeszcze nie zdecydowałeś(aś), nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ! Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł to nie dużo. Tu nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie < WYSOKICH ZAROBKÓW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firek
Mój sposób, darmowy i skuteczny.Wystarczy się zalogować, nie jest to sposób zbyt dochodowy ale prosty i bez zbędnego klikania:Polski surfbar !!!!!Doskonały dla tych co sporo czasu spędzają przy komputerze www.surftbar.pl/ref=22482

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zapraszam wszystkie osoby, które chciałby zwiększyć swój miesięczny dochód, a może i nawet rozpocząć biznes będący głównym źródłem utrzymania do nawiązania współpracy z firmą Oriflame. Dzięki dołączeniu do grupy osób będących w Klubie Oriflame zapewniasz sobie możliwość zarobienia 30% marży na sprzedawanych kosmetykach, a także tworzenia własnej grupy, z której będziesz otrzymywał prowizję. Każda osoba która zostanie przeze mnie wprowadzona do Klubu otrzymuje ode mnie pełne wparcie na wszystkich szczeblach "wtajemniczenia" w Oriflame a także gratis niezbędne materiały potrzebne do sprzedaży, w tym: =>5 katalogów =>Próbki i ulotki =>Projekt naklejek na katalogi wraz z wydrukiem =>Poradnik jak sprzedawać, prezentować kosmetyki oraz zdobywać Klientów napisany przeze mnie i nie dostępny nigdzie indziej. =>Pomoc w razie problemów ze złożeniem zamówienia, znalezieniem Klientów i odpowiedzią na wszelkie inne pytania =>Niezawodne pomysły na rozwinięcie grona Klientów i zwiększenie swojego zarobku Zapraszam osoby z całej Polski. Wysyłka materiałów niezbędnych do sprzedaży bez żadnych opłat, wszystkie materiały również gratis! Osobom z Sosnowca, Dąbrowy, Katowic, Będzina, Zawiercia, Poręby i okolic proponuję kontakt osobisty w biurze w Dąbrowie Górniczej lub w innym dogodnym miejscu, wszystko jest do ustalenia. Zapewniam wprowadzenie do Klubu procentujące wysokimi zamówieniami, stałym gronem Klientów oraz zaplanowaną drogą do zdobywania dalszych profitów z przynależności do Oirflame. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu, nie zmarnuj swojej szansy na zwiększenie swoich zarobków! Nie ryzykujesz żadnego wkładu własnego, a możesz zyskać pomysł na nowy biznes i nowe możliwości zarobku, wystarczy tylko chcieć ! Zapraszam http://my.oriflame.pl/ewelinadziubinska ewelinadziubinska@ gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co chodzi w tym
wpisie z pierwszej strony,że można zarobić na pisaniu artykułów dla portali?Gdze szukać takich ofert?Kiiedyś znalazłam gdzieś cos takiego,nowopowstający portal szukał współtwórców i miał płacić kosmetykami za artykuły.Trzeba było napisać próbny tekst i czekać na odp,napisałam i zero odzewu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.zleceniaprzeznet
ale szczerze? nic się nie zarobi... jak na moje oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to nie da się zarobić siedząc w domu przed komputerem. Wypróbowałem wiele sposobów (wszystkie strony praktycznie oszukują), z których tak na prawdę został mi tylko jeden... Klikanie na reklamy... Zarobki niestety nie są duże toteż większa wiarygodność w to, że strona nie jest scamem. Nie wierzcie w takie coś, że można zarobić jakieś tysiące w miesiąc...bo to jest śmieszne.... Podam wam parę stronek, które mnie nie zawiodły i które wypłacają. Przeważnie za 1klik można zarobić ponad 3gr na koncie standardowym bez polecających. Można wykupić różne konta (wyższe od standardowych), w których zarabiamy najmniej ponad 6gr za klik... Jak chcecie sami sprawdźcie. http://www.legitincomebux.com/?ref=morus http://www.indoclix.com/index.php?ref=Zwisacz http://www.buxism.com/?ref=Morisson http://www.5cent-ptc.com/?ref=mementomori http://buxtax.com/?r=Piekniaszka http://www.onbux.com/?r=PiesekPsinka http://www.mintptc.com/?ref=mori Mam jeszcze kilka stron to podam na forum w najbliższym czasie. W razie problemów lub potrzeby więcej 'wypłacalnych' stron można do mnie pisać matrix_w@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emaliaa
Witam wszystkich Od jakiegoś czasu zastanawiałam się wlaśnie nad różnymi ofertami dorywczych, zdalnych prac w domu. Przebywam na L4, niedługo urodzi mi się synek, rozwiąże mi się umowa o prace i wlaściwie nie wyobrażam sobie nie zarabiać, a nie wiem jak pogodzę czas z dzidzią i pracą. Internet aż kipi od od ofert typu [url=http://webowiec.pl]"praca dodatkowa" , tylko nie wiadomo którym ofertom warto poświęcić czas i gdzie się będzie właściwie opłacało poświęcać ten czas kosztem dziecka. Do tej pory wybierałam jedynie oferty ze stałym, pewnym zatrudnieniem na etat podparte umową, ale może właśnie warto iśc z duchem czasu i podejść bardziej ufnie do niektórych z tych ofert. Co polecacie dla młodej mamy, która w ciągu dnia nie poświęci zbyt wiele godzin, ale oczekuje relatywnego wynagrodzenia :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×