Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belamari

Gdy nie ma pieniedzy - a w sklepach tyle pieknych rzeczy!!!

Polecane posty

Gość belamari

Ostatnio musze oszczedzac i nie moge sobie pozwolic na nowe ciuchy czy buty. Nie jest to dla mnie jakims strasznym problemem, bo wlasne pieniadze mam dopiero od roku i nadal pamietam, jak w ogole na nic nie moglam sobie pozwolic. Ale w tym sezonie dostaje kota, bo pojawialo sie tyle pieknych rzeczy, ze az mnie cos trafia :( Pozwolcie wiec, ze sie wypisze :P Zakochalam sie w kolorze czerwonym , po kilku latach przechodzonych w czerni od stop do glow. Marzy mi sie czerwony plaszczyk.. Uwielbiam tez butki peep-toe, jakbym mogla, kupilabym czarne, bo bardziej praktyczne. Ale naprawde marze o czerwonych, takich jak te http://www.allegro.pl/item170694312_czerwone_wizytowe_szpilki_blink_by_bronx_38_.html I te bluzki kimonowe... :O Zabawne, ze kiedys nie bylam osoba przywiazujaca uwagi do ubrania, wazne tylko, zeby bylo czarne :P A teraz nie mam funduszy, a tyle rzeczy mnie kusi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka 33
znam to-ale wiesz co-jak sie ma kase to sie kupuje a potem te ciuchy sa niemodne-najlepiej poszperac po szafach albo w lumpeksie od biedy os wyszukac i sie ubrac gustownie-taki styl i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasiiaa
ale fajne buciki:) szukam wlansie podobnych, tez czerwonych wlasnie:D tylko troszke nizszych:( 175cm wiec rozumiesz:/ jescze 9cm to juz prawie 185:O mallo ktory facet tyle ma wiec wole nie przesadzac:( a ja jak nie mam kasy to wlasnie czasem po lumpeksach sie przejde - ostatnio wybralam sie z mama poszperac w tych szmatkach i znalazlam bardzo fajniutka spodniczke czarna mini z materialu z falbankami - slicznaa:) dzianinowa bluzeczke bez ramiaczek w pieknym czerwonym(!) kolorku:D i zupelnie nowe geterki, czarne:) razem wydalam na to chyba 7zł bo to resztki byly i tanio zupelnie:D mam te szczescie ze jesetm szczuplutka, a po szmateksach czesto lataja starsze babki wiadomo troszke grubsze i zawsze cos fajnego jescze moge sobie wygrzebac;) ewentualnie czasem jak mnie najdzie to biore sie za jakies moje stare szmatki i je przerabiam:) czesto nawte cos fajnego mi wyjdzie, ale czesto wstydze soie w tym wyjsc do ludzi:( niby dobrze wyglada ale jakos sie krepuje:P no ale mam za to w czym po domku smigac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolutkaaa
boziu kasiu ale musisz byc fajna osóbka skad jestes ??? po twojej wypowiedzi zaczęłam myslec ze sa jeszcze jakies fajne laseczki które myslą głowa ::) Pozdrawiam CIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×