Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tobbiczka

co myślicie o spaniu w jednym łózku z dzieckiem

Polecane posty

Gość superowoooooo
kasia 28 obys sie kiedys nie pomyliła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
superowo no to sie zastanów czasem co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superowoooooo
kasia 28 !wtulenie sie ramiona mezczyzny i usniecie w takiej pozycji jest czyms peieknym :-) docenisz to kiedys ,oby nie było za poźno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
20lat???????????????????/ i spisz tyle lat z nim ? ode mnie masz medal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wtulenie ???? ja bym sie chyba udusiła bez braku powietzra i przez skrepowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superowoooooo
Tak ,jestem 20 lat ze swoim mezem i z nim spie i jestem z tego powodu zadowolona,mam sie do kogo przytulic i nie widze w tym czegos dziwnego a Wy kobeitki,ktore nie lubicie z mezami spac uwazajcei ,bo mezczyźni sa bardziej romantyczni i głodni zwykłego przytulania niz Wam sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ty jesteś jednak durna jakie odtrącenie to nasza decyzja wspólna i mój mąż jest z tego zadowolony wcześnie wstaje rano potrzebuje sie wyspać ja nie pracuję czasem oglądam telewizje do pózna jest to dla nas bardzo wygodne ty tego na prawde nie rozumiesz ja nie napisałam ze nie uprawiam sexu z mężem tylko ze nie śpimy w jednym łóżku i nie będę ci tego więcej tłumaczyć bo widzę ze nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superowoooooo
A potem wypłakujecie sie na forum ,ze mezowie maja kochanki,ze was zdradzaja,z eczatuja na czatach etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superowoooooo
kasia 28 :-) to Ty jestes głupia ,bo ja wiem co ja czytam ,aiem z,e nie chodzi o seks ,ze tY sie z mezem sekssisz ,mnie chodzi o najzwyklejsze spanie ,przytulenie,obkjecie sie .A skad jestes taka pewna ,ze TWojemu mezowi nie brakuje takich comnocnych przytulanek??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
myslisz ze moj płacze jak musi sam spac ? nie ! on jest duzym chłopcem i nie boi sie spac sam czasem za kare :P superowo nie wszystko dla wszystkich jedni lubia to a inni cos innego niz ty wyobrazasz to sobie????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superowoooooo
:-) pewnie,z ejedni lubia to a drudzy tamto ale niejedna z Was wspomni sobie kiedys moje słowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by nam ktoś kazał zasnąć wtulając się w siebie to byśmy się chyba podusili lubimy mieć przestrzeń jak zasypiamy a nie nawet się ruszyć nie da i właśnie niedługo mam zamiar kupić sobie łóżko i wstawić do pokoju gdzie będę spała SAMA bo moje dziecko przesypia noce i może juz spać samo w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
superowo moze mi jeszsze narzucisz kolor zasłon w sypialni????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superowoooooo
neta-ar ja Ci nic nie narzucam :-) tylko po prostu tak sobie pisze :-) a za lat kilka porozmawiałabym z Toba na ten temat ponownie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem durna babo że mu nie brakuje właśnie bo mój mąż cały czas czyta co teraz piszesz i ma niezła polewkę z tego bo my oprócz przytulania które jest filarem pomyślnego małżeństwa także ze sobą rozmawiamy wyobraz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie piszesz tak sobie ale krytykujesz te kobiety które nie spia wtulone w chłopa spocone bez powietrza imozliwosci jakiegokolwiek ruchu O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja spie z mezem ale mam tak duuuuze łozko ze własciwie kazde z nas spi samo i o to chodziło przy zakupie łozka! spie sama a ale z męzem :D:D:D:D:D:D moze tak byc?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie ja
ech ja tez sie kiedys zarzekałam ze nigdy, przenigdy dzieko nie bedzie spało z nami, no i nawet udawało sie to przez 2 i pół roku, czyli było kąpanie czytanie i lulu ale po tym czasie dziecku cos sie odwidziało i zaczeły sie ( najpierw sporadyczne) pozniej coraz czestsze wędrówki nocne do naszego łózka, wg wszelkich poradników powinnam dziecko odprowadzac do łózka ale ja po prostu nawet sie nie obudze bo młoda ładuje sie do łózka z duzym wyczuciem;) całe szczescie w dalszym ciągu zasypia w swoim łózku a przyłazi dopiero w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno mój mąż bardzo głośno chrapie i nie zasnęłabym przy takim chrapoku ale w imię miłości powinnam sie w nie wtulić i się męczyć 20lat a on w imię miłości powinien spać prawie na ścianie bo ja sie strasznie rozpycham i wiercę no to dopiero byśmy byli szczęśliwi ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chrapie ??? a laryngolog co na to?? u mnie juz cisza przegroda nosa naprawiona! hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
musze???? kurde! jak musze to tak zrobie a okno moge szeroko otworzyc?????????????????????????plissssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superowoooooo
kasia28 ja spiac z moim mezem przez 20 lat sie nie mecze :-) wrecz przeciwnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tez sie nie mecze bo spie!!!!!!!!!!!!hahahhah a wiec raczej odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie ja
Kasia znam bół chrapania😭 tyle ze u nas nie ma mozliwosci przespac sie osobno bo warunki mieszkaniowe do d***;):P a u dziecka w pokoju łózko ma raptem 1,6 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy tego nie sprawdzał czy to wina przegrody a może tak być muszę mu powiedzieć ale jak chrapie i przewraca się na bok to jest cisza ale dokładnie nie wiem bo niszczę swoje małżeństwo i z nim nie śpię więc nie mam dokładnych danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj zboczyłysmy chyba z tematu ? miało byc o spaniu z mezem czy z dzieckiem? Ja bym chciała czasem spac z moim\" małym facetem\" ale on nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
radze sprawdzic meza nosek u specjalisty bo wielu facetów ma z tym problem a objawia sie on czasem chrapaniem własnie choruje maz czasem na zatoki ? ma czesto katar? jestem swiezo po\" nosowych atrakcjach \" wiec dmucham na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie:) ja lubię spać z moją córcią czasem patrze sobie na nią jak śpi jest taka słodziutka to oczywiste że muszę się wyprowadzić z jej pokoju i pewnie niedługo to zrobię ale przez te 2 lata było fajnie i wiem że juz nigdy takie chwilę się nie powtórzą kiedy się budzi rano i zaraz się przytula albo daje buziaczki będzie coraz starsza i bardziej samodzielna i już raczej nie będzie potrzebowała ani chciała spać z mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie ja
net ar raczej nic z tych rzeczy, katar rzadko, prawie wcale, zatoki tez w porządku, a chrapie w zasadzie wtedy kiedy jest bardzo zmęczony, nie ukrywam ze znam metody zeby chociaz czasowo przestał chrapac;) bo jak juz zasne to nic nie słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×