Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość CRAZYKOTQ
Aha mam 12,5 lat. Śluz i owłosienie od lipca 2009, piersi od 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
ajka :P hejjjka:* każdy dojrzewa inaczej i to twój organizm decyduje kiedy będziesz miała okres::)więc się nie martw bo on przyjdzie wtedy kiedy go nie będziesz wyczekiwała bo on zawsze robi Niespodzianke(okres):))ja mam 13 lat i 11miesięcy(prawie 14)heh ale okres mam od niedawna bo pierwszy okres zaskoczył mnie 25 grudnia 2009r:) no i do tego mam okres po ok.14\13 dni i jest to dla mnie męczarnia chociarz nic mnie nie boli:)ale sięciesze żę go mam:)) jak śluz ci leci jużod 2,5 lat to napewno za niedługo będziesz miała okres:) pozdrawiam i buziaczkii:*** :*** :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Ile najwięcej spóźniał wam się okres.? ; > Bo ja już czekam ponad miesiąc :zły:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Hej Wam ; *. Jak tam ? U mnie spoko xD. Tylko dziś dostałam 6 miesiączkę, a pojutrze jest wycieczka na 3 dni , ale ja nie jadę więc chyba dobrze, że zrezygnowałam :) ;D . Do Piruśś - mi miesiączka najdłużej spóźniała się 5 miesięcy ;// . PS. Jaki jest najlepszy lek na ból miesiączkowy, bo brzuch mnie boli jak cholera :( ; // ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ś k a
Dziś w szkole mnie bolał brzuch i zauwawyłam że mam przezroczysty śluz i przypomina trochę gluta xD. To znak że miesiączka się zbliża? A może pomoże ci rumianek? Mnie jak boli brzuch to pomaga. Ale nie wiem czy na to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Kurcze...mam już 2 dzień 6 miesiączkę i tak... : dziś poszłam na rower. Potem wyszłam z moim psem na spacer ( w ogóle dziś przeszłam jakiś kilometr liczyć ze szkołą a po szkole miasto i jeszcze spacer z psem i rower ) to po spacerze na ulicy jeszcze złapał mnie okropnie silny ból brzucha. Teraz przestał mnie boleć, ale okropnie bolą mnie uda i krzyż ; // . PS. Jutro będę pól dnia na kafe , bo jest 3 dniowa wycieczka do Krakowa na którą nie jadę i siedzę w domu, więc jak macie problem/y możecie do mnie pisać a ja na pewno odpowiem ; ]].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Dziś w nocy przemokła mi podpaska !!! Na piżamie ( spodniach od piżamy ) mam strasznie dużo plam krwi!!! Kurcze i jeszcze boli mnie strasznie brzuch ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ś k a
Odpowiecie mi? Proszę :) Dziś w szkole mnie bolał brzuch i zauwawyłam że mam przezroczysty śluz i przypomina trochę gluta xD. To znak że miesiączka się zbliża? A dziś miałam na majtach(jeszcze zanim zdążyłam założyć wkładkę) dość dużą plamę przezroczystego i kleistego śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Hej. Dziewczyny, wczoraj sama po raz pierwszy kupiłam sobie podpaski. Zdecydowałam się na kupno Bella for teens , te w niebieskim opakowaniu. Sensitive chyba, ale na opakowaniu jest taka nastolatka w staniku i przywiązanym ręczniku ;-d. Mają tylko 2 mm grubości i 23,5 cm długości. Jeszcze ich nie użyłam, ale zaraz jak będę wymieniać podpaskę włożę. Nie wiem czy to dużo, bo w POLO zapłaciłam za 10 podpasek 5 zł, czyli wychodzi na to, że jedna podpaska kosztuje 50 groszy ;-d. Za 5 min. będę wymieniała to Wam napiszę na kafe jak się w niej czuje. Pozdrowionka, Lollaxd ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Ok , już. Ta Bella for teens to rewelka !! Nie czuć jej w ogóle, ma zapach podobny do zapachu Naturelli , ale nie czuć go po założeniu podpaski ;p. Polecam, bu$ka Lollaxd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziele angielskie
Plum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Dziewczyny, kto Wam kupuje podpaski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Ja też sama kupuję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam takie problem wczoraj koło 12 jak byłam w szkole i zrobiłam swojoł potrzebe to zaczeły mnie boleć z dwóch stron jajniki gdzieś tak z 10 min jak dzisiaj kiedy zrobiłam swojoł potrzebe to jak się podcierałam to zauważyłam na papieżę czerwone plamy czy to może byc druga miesiączka w tamtym miesiącu niemiałam i mam dużo śluzu a na majtkach nic czy to może być to prosze o odpowiedzi bym wolała dzisiaj:) Z góry dziekuje i pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoreczek1132
Mam 12 lat brzuch mnie boli jakies 5 dni,rosna mi piersi i mam sluz na majteczkach.Nie wiem czy to moze byc miesiaczka:-). prosze odpiszcie bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imaginee
Hej ! Mam 12,5 roku. Włosy łonowe od 2 lat Piersi mi rosną od roku Śluz od prawie 4 mies. Moja mama dostała 1 okresu jak miała 12 lat Ok. 1,5 miesiąca temu na piżamie zauważyłam taką brązową plamkę ( nie mówcie, że to kupa xD... bo na pewno nie ), to samo miałam dzisiaj. Trwa to tylko rano, potem normalnie mam białe upławy. Czy te plamki to może być moja 1 miesiączka czy raczej nie ? Kiedy mogę dostać miesiączki ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex29
czy jezeli odzucilam tabletki w pierwszym tygodniu brania i lekarz przepisal mi nowe to czy moge je zaczac brac juz teraz po pojawieniu sie tej miesiaczki spowodowanej odrzuceniem tych starych tabletek czy musze czekac miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex29
wiem ze glupie pytanie tamte bralam 3 lata ale przestaly mi sluzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Do Natka13 -myślę, że to druga miesiączka. W pierwszych latach miesiączkowania nasze okresy są nieregularne. Do amoreczek1132 -śluz to nie jest miesiączka!!!!Kiedy Ci się on pojawił ? Jeśli masz go ok. 2 lat możesz się spodziewać miesiączki. Imaginee -myślę, że to plamienie przedmiesiączkowe. Musisz uzbroić się w cierpliwość oraz podpaski :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Słuchajcie dziewczyny. Od poniedziałku mam 6 miesiączkę. Wczoraj założyłam podpaskę. Była czysta, więc pomyślałam, że już nie mam okresu. Na noc nie włożyłam podpaski. Dziś ok 9 rano zauważyłam na piżamie śluz z krwią. Czy to jeszcze miesiączka ? Proszę o odpowiedzi. Z góry dziękuję :) , pozdrawiam, bu$$ Lollaxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a s k a
Dziś w szkole mnie bolał brzuch i zauwawyłam że mam biały śluz i przypomina trochę gluta xD. To znak że miesiączka się zbliża? A dziś miałam na majtach(jeszcze zanim zdążyłam założyć wkładkę) dość dużą plamę bieałego i kleistego śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to znowu ja i mi nić nieleci a kiedy sie podcieram to mam czeronoł plame a na majtkach nic i mam dużo śluzu i mam nałożyć podpaske czy wkładke i mam na twarzy chrosty dwie takie nawet duże czy to może być moja druga miesiączka z góry dziekuje i pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
hejka :** do Natka 13: pierwsze miesiączki z początku są takim plamieniem (przynajmniej ja tak miałam ale tylko z paczątku)więc się nie martw... możesz założyć wkładke bo jak ci nie leci,tylko jak podcierasz to wkładka wystarczy:) przynajmniej ja tak myśle yyy...mi najdłużej okres spuźniał sie chyba jakiś 1,5miesiąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
BOŻE jak ja bym kopnęła tą Matkę Naturę po mordzie bym jej normalnie dała. :/ .Dziś mam tylko biały śluz z czerwonymi paprochami i silne bóle jajników. Wczoraj skończyła mi się 6 miesiączka. ja już nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Ja już nie wiem. Od 16.00 boli mnie podbrzusze, a jutro jadę do Płocka z rodzicami. Chyba na wszelki wypadek założę podpaskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Najlepsze jest to, że okres zaczyna mi się regulować. 6 miesiączkę dostałam 33 dni po piątej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
hejjka lollaxd ja też mam 6 miesiączke ale mi sięopuźnia:( z jednej strony to fajnie ale z 2 to głupio bo niecierpie czekać na okres...:* ja też na twoim miejscu założyłabym podpache bo nigdy nie wiadomo co może się stać:)i mi też sięzaczyna okres regulować:):** buzzi dla wszystkich :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veta260498
ja mam częste bóle brzucha co 5 minut biegam do kibla bo czuje jak bym sie z sikałam mam już włoski pod pachami i łoniowe, śluz i srednie piersi kiedy to się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatoma
hej.. ja mam 13 latek i długoo ta wydzieline.. wczoraj mnie baardzo głowa bolala ja chce juz dostac ta miesiaczke i koniec... mam male biodra ale wyszostko inne ok... cycki, owłosienie łonowe i pod pachami, wydzieline i poce sie czesto :( Che sie dowiedziec kiedy to moze sie stac i co to sa czarne paprochy? bo kiedys o nich gdzies słyszalam... :PP Pooomocy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×