Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość sanczojoa
Dzięki didy naprawde bardzo mi pomogłaś bo już się bałam a do tego okresu to mi się wcale nie śpieszy i żeby nie było że ja się już doczekać nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra do Monika 102
Monika ja miałam śluz ok 3 lata przed pierwszą miesiączką . Więc musisz jeszcze troche poczekać na pierwszy okres . Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzia^^
Ja mam takie piersi że prawie ich nie widać, owłosienie itp. od ponad miesiąca mam śluz i częste bóle bzucha ;( Co mogę zrobić żeby okres szybciej przybył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka1997
Jagodzia nie martw sie wszystko z Tobą ok ;) a tak w ogóle ile masz lat i czy masz śluz lub jakies inne objawy? to przyjdzie samo i nie myśl o tym ja wiem że to jest trudne tak nie myślec ale postaraj sie wytrwac a moja kochana poprzedniczka pokazala ze to ona jest dzieckiem bo nie potrafi sie zachowac......... a dziewczyny jakie podpaski są dobre tanie i pachnące (zeby tez byly ogolnodostępne ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiko
Natalka, święta racja, popieram. To forum jest po to, żeby poprosić o pomoc, lub pomóc innym.. Nie po to żeby krytykować i obrażać innych. ;| A co do podpasek : ja osobiście najbardziej lubię Naturellę, przyjemnie pachnie(przynajmniej dla mnie) i to była dla mnie taka miła odmiana po always, czułam się w nich (a.) jak w pampersach. ;/ Wygodne, pachnące i tanie są też 'femina' dostępne najczęściej w biedronkach. Pzdr. ;* I, taka rada dla ciebie: zawsze patrz czy podpaski mają gdzieś dopisek ultra, to znaczy, że są cienkie. Grubszych nie lubię, od razu czuję, że je mam... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiko
DIDY: tak, moa koleżanka też piewszy okres miałą przez 1 dzień.. No, chyba że u ciebie to był po postu śluz, a miesiączkę dostaniesz niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiko
Dopisek- fajne są też bella or teens, ale rzadko kiedy można je dostać. ;D Jakby ktoś chciał ze mną pogadać na gadu, to macie mój e-mail, prześlę wam. tipiripi95@o2.pl ;q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werusia
Hej dziewczyny wiem że to nie ten temat ale nie mam się kogo zapytać :( Czy można się mastrubować przed 1 miesiączkom?? I czy to sprawi że będzie wcześniej lub później?? Prosze odpowiedzcie to bardzo, bardzo dla mnie ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Dziewczyny, niedawno skończyła mi się 5 miesiączka. Od tygodnia codziennie boli mnie podbrzusze. Dziś w nocy nawet bolał mnie pęcherz. Mam humorki itp. Czy mogę niedługo dostać okres ? Ps. Proszę o odpowiedzi :) ; **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiko
Werusia, nie ma sposobów na przyspieszenie 1 miesiączki... Czy można.. hm. To chyba zależy od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra do Lollaxd
Jak nie dawno Ci się skończyła miesiączka to myśle że jak narazie nie dostaniesz jej. Musisz sobie od dnia rozpoczęcia miesiączki doliczyć 28 dni ( tak około) i wtedy ci wyjdzie mniej więcej dzień następnego okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś16
wy się matrwicie mająć 12-14 lat , ze nie macie miesiączi. Moja sytuacja była inna . mam rocznikowo 17 lat [ pierwsza liceum ] i dopiero jestem po pierwszej miesiączce , ale to wszystko przez renowanie . Ja nie rozumiem po co tyle zmatrwień i pytań jak szybciej dostac miesiączkę . Fakt, martwiło mnie bardzo , że jeszcze nie mam , ale cieszyłam się z drugiej strony , a teraz czekam na drui okres , mam obawy , ze zaskoczy mnie w najmniej oczekiwanym momencie ; < cya . ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jakiegoś czasu [tydzień może dłużej ] mam brązowe smugi lub plamy... brzuch mnie czasem kuje ale tylko przez kilka sekund .. rok temu pod koniec roku szkolnego całymi dniami mnie bolał brzuch przez jakiś miesiąc a potem przestał na długo ... tylko ostatnio kuje...czasami bolą mnie plecy tz dół pleców ... ostatnio nie mogłam chodzić przez to i zrobiłam się taka granatowa jakbym miała siniaka na całej twarzy... ale miesiączko nie widze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra do Adusiak13
Ada to mogą być objawy nadchodzącej miesiączki . Ja miałam takie bardzo podobne sytuacjie . Mnie dzień przed plecy u dołu bolały i lewy jajnik. No a na następny dzień dostałam miesiączke . Mam nadzieje że pomogłam . Ale zazwyczaj dostaje się miesiączke jak sie o tym nie myśli to naprawde pomaga :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Hej, mam nadzieję, że mi pomożecie : ) No więc.. hmm.. nie wiem jak to ująć ;d chyba? spóźnia mi się okres..(to by była moja 4 miesiączka) Miałam ją dostać 20 marca a tu nic.. Jakieś 3 tyg. temu miałam na majtkach brązowy śluz, ale tylko przez jeden - góra 2 dni. i nie wiem czy to była miesiączka.. ? Na wszelki wypadek jestem zabezpieczona xd tzn. noszę podpaskę. ale kurcze nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś16
Do: piruśś. Ja jakiś miesiąc przed dostaniem miesiączki , a potem kilka dni przed miałam też taki brązowawy śluz . Bardzo możliwe, ze niedługo dostaniesz znowu , a na razie polecam Ci nosić wkładki higieniczne ;) cya ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj b. brzuch bolał i uda od wewnętrznej strony w kroczu... i biodra .. miałam duzo śluzu jak nigdy i brązowes mugi..a jeśli w śluzie nic nie było{zmieniałam wkładki] to jak zasechł to robił się brazowy lekko..i troche czerwonawy na brzegach... zobacze co jutro bd.. ale postaram sie o tym nie myśleć ... dziekuje... Sandro ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj b. brzuch bolał i uda od wewnętrznej strony w kroczu... i biodra .. miałam duzo śluzu jak nigdy i brązowes mugi..a jeśli w śluzie nic nie było{zmieniałam wkładki] to jak zasechł to robił się brazowy lekko..i troche czerwonawy na brzegach... zobacze co jutro bd.. ale postaram sie o tym nie myśleć ... dziekuje... Sandro ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj b. brzuch bolał i uda od wewnętrznej strony w kroczu... i biodra .. miałam duzo śluzu jak nigdy i brązowes mugi..a jeśli w śluzie nic nie było{zmieniałam wkładki] to jak zasechł to robił się brazowy lekko..i troche czerwonawy na brzegach... zobacze co jutro bd.. ale postaram sie o tym nie myśleć ... dziekuje... Sandrze ..;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiko
Moim zdaniem niedługo dostaniesz. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didy.
Dziewczyny, nie noście cały czas wkładek tzn noci dzień na okrągło . Oglądałam ostatnio program żę nie wolno bo to opóźnia 1 okres , ponieważ tak jakby nie ma dostępu powietrza do same wiecie czego . Pisze to bo ja tak robiłam, przestałam i ostatnio dostałam 1 okres. Nie chodzi mi o to że wogóle nie wolno nosić . Chdzi żeby nie nosić ich za częśto. Naprawde , w tym progamie pani ginekolog sie wypowiadała na ten temat. Pisze to poprostu , żebyście nie popełniały tego samego błędu co ja. ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ś k a
Acha, dzięki za info :) A czy jak noszę tylko w dzień to też mi się opóźni? Na noc nie zakładam ani wkładki, ani majtek bo zawsze noszę koszulę nocną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ś k a
Acha, dzięki za info :) A czy jak noszę tylko w dzień to też mi się opóźni? Na noc nie zakładam ani wkładki, ani majtek bo zawsze noszę koszulę nocną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ś k a
Acha, to dziękuję za info :D A czy jak noszę tylko w dzień to też mi opóźni? Na noc nie zakładam wkładek ani majtek, bo śpię w koszuli nocnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ś k a
Acha, to dziękuję za info :D A czy jak noszę tylko w dzień to też mi opóźni? Na noc nie zakładam wkładek ani majtek, bo śpię w koszuli nocnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ś k a
Acha, to dziękuję za info :D A czy jak noszę tylko w dzień to też mi opóźni? Na noc nie zakładam wkładek ani majtek, bo śpię w koszuli nocnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ś k a
Ej, a mnie coś boli ostatni podbrzusze... i mam nadal te paprochy. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka0504
Hej, ja mam od 1,5 roku śluź, ostatnio (jakieś 2 tyg temu ) był brązowy, nie miałam jeszcze pierwszej miesiączki. Mam owłosienie w miejscach intymnych i pod pachami, wahania nastroju (często sie na innych wkurzam) i wczoraj trochę bolał mnie brzuch. Często boli mnie głowa (ostatnio) i plecy. Leci mi też dużu śluzu. Mam14 lat, czy to znaczy że niedługo dostanę miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanczojoa
No wiesz Anulka 0504 różnie to bywa inne mają obiawy 2 lata zanim będą miały miesiączke a inne 2 dni czytałam o tym że już niedługo przed okresem pojawia się brązowy śluz ale ja sama nie wiem całkiem możliwe że to już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verse , x D
, Słuchajcie mam 13 lat, chodze do 6 kl. ! Mam owłosienie , wydzieline śluzową i czasem boli mnie brzeuch , już coraz częściej .! nie dostałam jeszcze okresu , ale na majjtkach pojawiają sie maciupeńkie czerwone kropeczki ,! Pomóżcie , jakie mam nosić podpaski ,? i mniej wiecej kiedy dostane okres , jak boli mnie brzuch .?? P.S - piszcie pod mój e-mail : Kamastefaniak@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×