Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość karolinka:*
hymmm to nie wiem jak po plamieniu normalny sluz dziwne ja mialam odrazu po plamieniu okres ale roznie bywa. A gadasz z ta pania ginekolog przez gg czy jak??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
hymmm to nie wiem jak po plamieniu normalny sluz dziwne ja mialam odrazu po plamieniu okres ale roznie bywa. A gadasz z ta pania ginekolog przez gg czy jak??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
moglabysmi tez dac??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
moje gg to 31009580:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez gg a chccesz jej numer 4840433 to jest jej numer ona ci wszystko powie możesz teraz do niej napisać tylko ona jest na niedostępnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
dzieki:* a jak zaczelas rozmowe bo zabardzo nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna K.
Cześć dziewczyny. Mam problem . Od podajże roku na mojej bieliźnie zauważam kleistą ciecz. Czasem ona wysycha a czasami jest tylko i wyłącznie kleista .Do tego czuję czasami jak ona wypływa , lub mama też takie uczucia , że ciągle mi się chce siusiu . Ale kiedy siadam na kibelek to jednak nic się nie dzieje . A włosy łonowe mam już od kilku miesięcy . Pod pachami natomiast zero . Czy ta "ciecz" to oznaka miesiączki ? Proszę o pomoc bardziej doświadczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
siema laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika0369874
Ja mam 12 lat i mam już prawie 2 miesiące silne bule ten siluz nie leci biały a ni żułty ino taki biało szary i kolor zułty nie martfcie się ja mam tak samo jak wy i sie wcale nie stresuje stresuje si ino kiedy dostane okresu bo sie go boje ja zawsze sie modle zeby nie dostaci okresu na basenie bo wtedy bym sie chyba spaliła ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
my dziewczynki poszeżamy te forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
heh widze dziewczyny ze sie boicie miesiaczki nie bojcie sie miesiaczka to wcale nie jest nic zlego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do kklaudia a jaki kolor masz sluzu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
aha szkoda ze nie brazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
heh laski blagam dostancie juz ten okres bo chce miec zasiesz z was:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina ja o tym już wcześniej wiedziałam ale to jest normalnie nienormalne:/// 8 miesięcy i już miała okres masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol ; )/ : (
do Panny K. : ej a ta "ciecz" wygląda jak nap białko z jajka kurzego jak tak to to się nazywa śluz. I jeszcze jedno miałaś jakieś charakterystyczne oznaki ? i ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła4
Sluchajcie wiem ze nie na temat i sory ze tu ale jak gdzies indziej pytalam ludzie hamsko sie odnosili wiem ze wam moge zaufac i pomozecie mi więc błagam odpiszczie mi co mam robić oto sytuacja: Moj facet to dla mnie kompletna zagadka :p Juz nie wiem, o co mu chodzi, bo niby mu na mnie zalezy, a tak na serio urywa sie z gg, gdy tylko staje sie dostepna. Od roku nie powiedzial mi, ze mnie kocha, po prostu ze mna flirtuje, jakbysmy sie znali od kilku dni. To okropnie boli... :/ CO MAM ROBIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do miła4 pogadaj z nim szczerze co sie zmienilo miedzy wami ze jest ci przykro ze zachowuje sie tak a nie inaczej. Pogadaj z nim ale bez nerwow spokojnie wszystko sie wyjasni moze ma jakis problem albo cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do fortuna22 no masakra to zamalo powiedziane 8 miesiedzy i juz miec odkres przecierz to male dziecko nawet nie bylo to byl niemowlak a tak na marginesie jak myslisz kogo jest to dziecko kto jej to zrobil?? ja nie wiem kto ale jestem pewna w 80% ze byl to poprostu gwalt a ona byla taka mala i nie wiedziala ze ten ktos jej zle robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
ale mi leci a co u was deziewczynki hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła4
dziękuje karolinka... w sumie to niemam takie sytuacji...niemam chlopaka pomozcie bo zapytalam sie go czy mu sie podobam on odpisal ze tak, ale jakos tak mam wrazenie ze mnie unika ... ;(( aah pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła4
pomozcie niewiem co robic wyslac moze mu jutro o północy ze go kocham ??? :) dzieki z gory , i sory ze tak tutaj ale wiecie... pomozcie mi a sie z tąd szybko usune blagam!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do miła4 nie usuwaj sie fajnie jak sie na forum gada o roznych problemach nie tylko o miesiaczce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła4
ah dziękuje miło słyszec a co inni sądzą na temat tego zebym mu to wyslala ? a jesli on mnie wysmieje albo bedzie sobie ze mnie robil jaja to jak sie wtedy zachowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do miła4 to powiedz mu wtedy tak: wez ja myslalam ze ty tez czules to samo a ty mnie wystawiles nie chce cie wiedzej znac nie pisz do mnie ani nie zagaduj w szkole jestes pojebanym gowniarzem ktory mysli tylko o jednym wypierdalaj z mojego zycia!!!!!!!!!!!! i bedzie git:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła4
hehe wow ostro no i nie ukrywam w moim stylu. wlasnie niedawno do niego napisalam... tzn napisalam nie ze mu to wzynaje tylko tak co u niego... ale ok. sluchajcie wzielam jego nr telefonu ale no wlasnie istenieje ALE...;/ oon idzie gdzies juz na sylwka... i nie chce mu tego wyslac by nie byc potem glownym posmiewiskiem ... ;(( nienapisze mu tego nie dam rady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×