Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Co nic nie piszecie ?. Jak tam u was , może jakieś zmiany ? U mnie ból brzucha i biały śluz . A tak poza tym to dzisiaj zemdlałam ale nie wiem czy to od tego .. może z bólu .. Mówcie co u was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mnie chyba nie pamiętacie pisałam kilka stron temu u mnie tak jak u was, dużo ciągnącego się białego śluzu...i czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )\: (
simka dziewczynki ^^ jakieś zmiany ?^^ bo mi piersi zaczynają rosnąć ^^ łiiiiiiiiii ; D haha ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła4
no a ja powiedzialam temu chlopakowi ze go kocham... le nic nie odpisal .... w szkole sie podobno patrzy ale co to moze znaczyc ze nie odpisal ? :(( czy on sie boi czegos albo co ?? :((( odpiszcie proszee ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ! :] Jestem tutaj nowa,jak by co. Postanowiłam założyć tu konto,ponieważ tutaj można pogadać o ,,takich'' sprawach ;p No to tak.... Mam prawie 12 lat. Od listopada mam biały,przezroczysty,lub żółty jasny śluz . Czasami są oddzielnie,a czasami razem. Wczoraj np. były wszystkie razem z malutkimi czarnymi i czerwonymi kropeczkami ( baardzo maluteńkimi). Piersi mam średnie,owłosienie łonowe duuże... Ale miesiączki brak ;( Czy wiecie,może kiedy ją dostanę ? Nie mogę się doczekać.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i czy jak moja mama dostała pierwszy okres w wieku 12 lat,to ja też mogę dostać,skoro mam już objawy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj na forum;D. Plamienia nie musi być, a z tą mamą to raz się sprawdza a raz nie. Ja nie miałam żadnych plamień, dostałam jak miałam 12 lat a moja mama jak miała 15. Okropnie nie mogłam się doczekać, a każdym razem jak byłam w łazience oglądałam majtki ;D. Teraz bardzo żałuję że tak wcześnie i że nie mogę się jeszcze trochę pocieszyć życiem bez okresu, no ale trudno- życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki OOOrbitka :) No,ja też cały czas patrzę na majtki :D Nie wiem dlaczego,ale po prostu nie mogę się Go doczekać.... ;) A jak wasze mamy zareagowały na wieść o tym,że dostałyście okres ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj na forum martyna ;) paproszki i śluz mam jak ty . mozliwe że niedługo dostaniesz ;) co do okresu plamienie nie zawsze musi byc może od razu byc okres ;) ja jeszcze nie mam okresu ale moja mama się raczej będzie cieszyc , ostatnio nawet do mnie wyjechała z takim tekstem '' asiu a kiedy będziesz miec okres ? bo powinnaś dostac do końca roku bo ja miałam w wieku 12 lat '' :) ale miałam ubaw a jeszcze brat w pokoju był.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )\: (
do fortuna22: serio brat był ??!! ;p jak ja sie wstydziłąm przy bracie powiedzieć o staniku to co dopiero o okresie o looool hahaha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski U mnie oczywiście nic nowego dziś mało śluzu i mnie trochę głowa boli ! Adu$ka ale ci zazdroszczę miałaś plamienie a to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama powiedziała 'Taaaaaak? A kiedy? No to witaj w świecie kobiet!'Ogólnie chyba się wzruszyła trochę, nie wiem czym ;). Ale cieszyła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fortuna22 - o kurczę,jak brat był,to musiało być :D Może dostanę...:) A tak ogólnie- to co u Was słychać, w sprawie tego ? ;) U mnie nadal śluz i kropki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dosyc śmiesznie było :p ogółem dobrze od kilku dni rozciągliwy śluz biały mam .i jestem senna i zmęczona ale może to przez pogodę :) a u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Co tam u was ?. U mnie ból brzucha i głowy i tak jak fortuna jestem bardzo senna i nie mam na nic siły . To pewnie przez tą do du.py pogode ; pp A tak poza tym to znowu mam biały sluz i jest go mało .. ehh .. i nadal czekam . plamienie wystąpiło ponad tydzień temu i nadal nic :(( Pozostaje nam tylko czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, u mnie na pierwszym planie ODWILŻ. Tylko czekać aż się wywrócę na lodzie pokrytym wodą. A chodzę tip-topem. Wiecie, zaczęło mnie martwić to że mam takie długie cykle, ok. 34 dni. Bo minął już rok, a poza tym ja tak mam regularnie od początku. To podobno może oznaczać jakieś choroby, a ja nie mam ochoty na wizytę u lekarza. Co o tym myślicie? Bo nie dojrz że rzadko to jeszcze krótko- 4 do 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
cześć wam dawno nie pisałam nie miałam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOrbitka : Myśle , że nie masz sie czym martwic ponieważ są cykle 28-dniowe i 35-dniowe więc wszystko jest ok :) A co u reszty dziewczyn ?. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooorbitka nie masz się co martwic ;) 34 dniowe cykle wcale nie sa powodem do zmartwień . 28 dni to taka '"średnia " możesz miec rzadziej ;) a 4 -5 dni to tez normalna długośc okresu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia :]
Dziewczyny mam 14,5 lat . Leci mi śluz już prawie 2 lata . Owłosienie łonowe mam już bardzo długo chyba 4 lata. od 2 lat zaczynają mi rosnąć piersi ale nie są duży. No i jestem bardzo chuda ważę 41 kg . Możecie mi powiedzieć jakie są objawy okresu ? Proszę ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm objawy okresu to te co ty masz a oprócz tego : ból w dole pleców lub podbrzuszu plamienie przedmiesiączkowe zmiennośc nastrojów zwiększona ilośc śluzu lub jego zanik to chyba tyle z tych objawów co ja znam .:) myślę że dostaniesz niedługo skoro masz długo śluz ;) a w jakim wieku miała twoja mama / siosrta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sylwia :] Myśle , że możesz niedługo dostac. Chociaz ja mam śluz już prawie 4 lata i nie dostałam . Ale w każdym przypadku jest inaczej . :) A co tam u ciebie Fortuna ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
hej laski sorki ze nie pisalam tak dlugo ale mialam male zamieszanko w domciu nowy czlonek rodziny dolaczyl i wiecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
cześć dziewczyn objawy pierwszej miesiączki to: - chormony udzeżają ci do głowy miślisz tylko o tym co możesz robić z chłopakiem wiecie o czym pisze - boli cię podbrzusze -leci ci brązowy śluz albo ciemno czerwony. to tyle :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
chal chalo jest ktoś tam :) :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do aduśka nie pieska mama:D:D:D goldenka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×