Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość karolinka:*
do miła4 to masz racje wlasciwie ja tez bym nie wyslala jeszcze ktos to przeczyta i potem bedzie polew to napisz mu po nowym roku:) albo w walentynki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do kklaudek ja ide do psiapsolki a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol ; )/ : (
karolinka ; *; nie no jesteś zajebista poprostu ^^ moge sie wrącić do pogaduszek ? ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie domówke połączoną z moimi urodzinkami ;) będą tylko najlepsze kumpelki i bdmy oglądac horrory :D taka mała biba ;) miła4 napisz mu tylko jak będziesz wiedziała że jest sam . a nuż odwzajemni to uczucie . a jak cię wyśmieje to po prostu nie jest ciebie wart i go olej a potem jak go gdzieś spotkasz to traktuj jak debila albo jak bys go nie znała. :p i nie przejmój się tak;) 3maj się ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do lol ; )/ : (: dzieki ty tez jestes zajebista wszyskie jestescie zajebiscie a jak tam u ciebie sprawki miesiaczki??:) do fortuna22 fajnie my tez bedziemy ogladac horrory a jak tam u ciebie z miesiaczka??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina chyba raczej z jej brakiem :p czekam i nic ale mam od tygodnia zdecydowanie więcej śluzu . a jak u cb ? dalej masz skrzepy czy normalna krew ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
mi sie juz konczy okres bo juz mam brazowy sluz z odrobinka krwi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic tylko ten śluz :( a propos horrorów jakie polecasz? bo nie mogę się zdecydowac . chyba wezmę inni bo to lekkie dosyc a kumpele są dośc bojące a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
szczerze ci powiem ze mnie zaden horror nie przestraszy ale polecalabym ci klątwe albo paranormal activity:D ooooo albo egzorcyzm emily rose to nie jest takie straszne ale bardzo lapie za serce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx za radę ;) osobiście lubię the ring oglądałyśmy z kumpelą w 3 klasie podstawówki jak u niej nocowałam to myślałam że się posram XD ale terazto się nie wydaje straszne ;) a wracając do okresu to jakie użyłaś podpaski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
ja uzywam libresse:D fajne sa fajnie wchlaniaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
hej co tam laski?? fortuna22 i co pojawila sie miesiaczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
hymm niechce cie wprowadzic w blad ale kiedys czytalam ze jak zaniknie sluz to w przeciagu 14 dni powinnas dostac miesiaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do fortuna22 ja tez mam nadzieje ze sie sprawdzi a mi sie juz okres skonczyl mam juz bialy sluz nanowo. A mialas kiedys plamienia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie miesiąc temu miałam ale narazie nic . takie plamienie pomarańczowo brązowe w niektórych miejscach czerwone to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
a ile trwalo?i duzo tego bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak średnio powiedzmy środek wkładki był '' ufajdany'' jak przyszłam ze szkoły to zobaczyłam myślałam że od razu będę miec ale potem miałam tylko biały śluz:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
wiesz mi sie wydaje ze to byla miesiaczka porozmawiaj z ginem przez gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się niezbyt wydaje bo miesiączka byłaby raczej wsiaknięta a to moje było raczej zaschnięte na wkładce :( nie wiem może to wina wkładki bo miałam wtedy takie beznadziejne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
wiesz co ja tez mialam zaschniete a moze dac ci gg to ginekologa pogadasz se a ta babka;D ja juz gadalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem ... trochę się wstydzę a pozatym nie mam narazie gg musze se nowe ściągnąc ://// a tobie pomogła ? pisałaś z nią zanim miałaś 1 okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
nie wstydz sie bedzie dobrze ja tez sie wstydzilam i jakos poszlo pomogla mi bardzo nie bylam ewna co do pierwszej miesiaczki czy to ona czy nie a ona powiedziala ze tak i w ten sposob sie dowiedzialam przed okresem z nia nie rozmawialam tylko z jakas inna babka ale nie mam juz jej gg ale ci podam tej co mi pomogla to jak sobie sciagniesz to napisz do niej naprawde ona cie zrozumie jest wlasnie od tekich problemow jakie my mamy:)4840433 to jest jej numer gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja mam ten śluz już tak dośc długo (jakoś z dwa lata). A ostatnio mi się jeszcze nasilił. Wczoraj "znalazłam" na majtkach kilka brązowo- czerwonych kropek i dzisiaj też, ale normalnego krwawienia to nie mam. Czy to oznacza, że zaczyna mi się pierwszy okres, czy coś jest ze mną nie tak? Błagam pomóżcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela wszystko z tobą ok ;) to może byc plamienie albo takie paproszki jakie ja mam czasem .jeśli masz nasilony śluz to możesz dostac niebawem okres ;) a czy te kropeczki są duże czy małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do marcela102 moim zdaniem tez byla to miesiaczka a mialas bol brzucha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×