Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Kasik: no to sie zobaczy:) U mnie chyba sie kończy...:( dopiero drugi Dzien... Popołudniu miałam Straasznie duzo a teraz prawie nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide dziś wcześnie spać i mam wszystko w dupie:p Ide sie umyć:p Dobranoc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam u was laski po nocy ? U mnie małe zdziwienie bo nie wiedziałam że przez noc całkiem sporo tego naleci ! Nic nie boli . Mam nadzieje że sobie że nie wykracze . A wieice może czy regularność można też mieć po mamie ? ;* PS.Wiem że nikt teraz nie odpisze bo mamy 9 a wszystki w szkole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia:*
kasik:myślę ,że tak może nie zupełnie tak samo ale podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) co u was? Kasik: nie;) a do tego ze przestało ci lecieć, to jest ok:) Ja miałam gorzej:(.. Wczoraj wieczorem nic mi nie leciało.. w nocy trzy kropki, a rano gdy sie podtarlam to tez nic.. Pomyslaalam sobie, ze pewnie mi sie po prostu skończył.. I nic nie Założyłam, nawet wkładki.. rano miałam wf i był niezły wycisk.. Po wf ide do kibla, mam całe majtki we krwi... Teraz tez mi mniej leci.. Ale jutro zabezbiecze sie na wszelki wypadek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla dzięki ;* Czyli mój pierwszy okres trwał 2 dni ! Ale teraz była w w-c i na papierze jeszcze coś było a na wkładce nic a nic :-/ dziwny jest ten świat i .. okres . Dziewczyny a co tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen 155
Czesc:( od 2 dni mam bezowy sluz ( tak srednio go, ale nawet duzo ) + małe brązowe kropeczki sluzu w nim! co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie dziś końcówka okresu..:) brazowy sluz z krwią:p Koniec:) W sumie trwał 4,5 dnia:) Carmen: moze taki okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
nie, to nie okres raczej bo to bezowy sluz + takie 1/4 mm kropeczki brazowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: no to nie wiem.. Mam do was pytanie.. Czy moge zadzwonić do mojego przyjaciela czy poczekać aż on zadzwoni..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamarta224
a mnie coś właśnie jakby szczypi w miejscu intymnym w tej chwili i polą mnie piersi jak ich dotknę no i jeszcze ból brzucha i jajników. dostanę miesiączke? pierwszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martamarta: za mało informacji..:) podaj ile masz lat i wszystko, włosy, piersi, biodra, sluz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maatyla cóż nie bardzo wiem o co lata ale myśle że powinnaś poczekac , jak mu na tobie zależy to zadzwoni pierwszy . chyba że nie chcesz czekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maatyla nie gniewaj się na nas . po prostu akurat nikogo nie było na forum :( wczoraj i dziś miałam sporo nauki i po prostu nie mogłam wejśc. sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej wszystkim ;* U mnie dalej nic nie ma teraz to już wątpie że to był okres :( \ A co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie może byc :) Mam teraz dużo białego śluzu :D Maatyla: Nie gniewaj się ale ktoś w minute od twojego postu nie musi odpisywac. Daj nam troche czasu bo nie zawsze jest ktoś na forum :) A i mam prośbe jakbyś mogła pisac wszystko w jednym poście a nie kilka pod sobą bo to troche zaśmieca forum :) Mam nadzieje, że się nie obrazisz :D buziaki dla was ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pomysłu xd
czesc dziewyczy mysle ze mi pomozecie wiec tak mam 14 lat rozmiar stanika 75B wlosy pod pachami i w oklicach lonowych. Sluz mam od 2 lat ale dzisiaj przyszlam ze szkoly patrze a tu taki jasno brazowy sluz co to jest? odrazu mowie ze nie mialam jeszcze miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pomysłu:moze to początek okresu?? Fortuna; rozumiem, ale min przed moim postem Carmen jeszcze była.. Aduska: jeśli uważasz, ze moje posty "zasmiecaja forum" to przestanę pisać. bedZie ci lżej, a forum bedZie czusciutkie. I to nie nie chodzi o obrazanie, lecz oto, ze niektóre komentarze powinno sie zatrzymać dla siebie.. Ale ok.. Pewnie i tak większość dziewczyn uważa ze jestem niepotrzebna wiec pa.. Pa.. Dzięki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One < 3
hej ; d Mam 13 lat i pod koniec 12 lat dostalam okres i to bylo tak. Bardzo dlugo leciał mi sluz i juz sie balam ze nie dostane okresu - ale z czasem zapomnialam o tym ze dostane czy nie . Z czasem zaczal mi leciec juz inny i o wiele wiecej. Chyba 4 lub 5 dni przed miesiaczka bolał mnie brzuch w okolicach dolnych ; ( i potem juz dostałam okres. Okresy przewaznie dostaje sie w nocy jak spisz - duzo osob tak dostaje, wiec sie nie bojcie , ja przbudzilam sie o 5 nad ranem bo musialam sie zalatwic i nagle kiedy sciaglam bielizne zobaczylam krew. Jak dostalam miesiaczke to bardzo mi polecialo i tak przez tydzien lecialo mi i lecialo. Ale jesli sie boicie ze wkrotce dostaniecie to noscie WKŁADI HIGIENICZNE i do tego higena tego ze wydzielina trawia do wkladek a nie na bielizne . W pierwszych dniach miesiaczki co chwile mi przesiakalo jak nie na lozko to sa spodnie , OKROPNE to jest - ale dobrze ze mialam wtedy ciemne zpodnie a nie jasne ;) A jak dostaniecie okres w szkole to mysle ze poczujcie jak cos wam poleci , bo ja czuje kiedy mi leci a kiedy nie ! A wydzielina moze leciec nawet 3 lata , owlosienia mozesz miec a okresu nie masz to NORMALNE ja tak mialam. W 3 klasie mialam juz owlosnie lonowe a okresu nie mialam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One < 3
Co do ciebie : nie mam pomysłu xd to myśle ze to brozowe to odmiena śluzu lub mozesz sie zanieglugo spodziewac okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla: to nie chodzi o to żebyś nie pisała. Pisz bardzo fajnie się z tobą rozmawia tylko żebyś starała pisac się w jednym poście :) Nie chciałam żebyś w ten sposób to odebrała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×