Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

super jest , posegregowane , i wiadomo czy ktoś jest na forum czy nie :) tylko narazie mało użytkowniczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi new forum sie bardzo podoba:p I fajnie ze można własne wątki dodawać:D Ogolnie- swietnie zrobione:p Infinity: gratki:) niezła robota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
cześć dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! długo mnie nie było bo leżałam w szpitalu znowu :(. Co tam u was świętujecie dzień wagarowicza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że opuściłyście forum nie ładnie dziewczynki ; / myślałam że to forum bd trwać i trwać ale widze że sie myliłam : / no ale spróbuje się zarejstrować ok ? xxkasikxx : dziewczyny nas opuściły wiesz ? wejdź na nowe forum może tam je znajdziesz ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tu rzadko jestem bo postanowiłam więcej czasu przeznaczyć na naukę bo matma może mnie załatwić ! mam nadzieje że poprawki nie bd musiała pisać ... ciekawe kiedy dostane drugi okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka lol :) no no ciebie też nie było długo :D mamy tam niektóre inne nicki a więc podam tu listę aduśka - na nowym forum nick phoebe sylwunia205 - memory ja mam na nowym forum nick kaktusik . maatyla i infinity bez zmian . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
podajcie dziewczyny link so nowej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na bieżąco tylko nie pisałam bo mi sie nie chciałoo ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czejka ! ;D Mam na tym forumie (xD) nick Czytajka ;) . Z tą buźką . U mnie oki, a u was ? Jeżeli okres będzie regularnie (co nie jest pewne,bo to dopiero drugi) to dostanę go 27 marca :) fortuna22 - z góry przepraszam,że mnie nie ma na GG,ale zepsuło mi się nowe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o moją opinię nowe forum się rozkręca,ale tu nadal będę ;) Oba forum - spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga14
Ja dosłownie dzisiaj dostałam! I wszystkie objawy jakie tu piszecie to dostałam. Dziwie się tylko jednym z nich, że niby masz ochotę wszystkich zabić, chodzisz oburzona i zżerasz się z wszystkimi. Hmm. Ciekawi mnie to w tym, że ja od dłuższego czasu mam incydenty z dawnymi fałszywymi przyjaciółkami. I w ogóle takie wielkie zamieszanie wokół dzisiaj było i tak dalej. Wielkie wyzywanie mnie itd. Dziwi mnie to, że jeśli dostałam miesiączki - to opanowałam się i wcale się nimi nie przejmowałam, a one już tak ze mną postępują, że mnie DOSŁOWNIE!!!!! molestują psychicznie poprzez wyzywanie mnie itd. i dosłownie cały czas mi coś robią, a to w szkole obsmarowywują plecak ketchupem od hot dog'a ze sklepiku szkolnego, a to wplątują mi we włosy wyżutą gumę do żucia, a to mnie wyzywają, a to mi grozą, że przez nie mam iść się, zabić -mówię wam - masakra jedna i totalna. NA SZCZĘŚCIE Sobie z nimi radzę. Dziwi mnie to, że ja mimo miesiączki - tak na prawdę mam to gdzieś. Nie złoszczę się. Opanowywuje się. Umiem tak zrobić, mimo złego dnia, że w ogóle sie nie denerwuję. Bynajmniej nie daje po sobie tego poznać. A ja dosłownie się dowiedziałam o mojej miesiączce niecałą godzinę temu czy 2. Podczas załatwiania się spostrzegłam właśnie krew pomieszaną z wydzieliną na majtkach. mam 14 lat. A moja rozmowa z mamą wyglądała tak: -Mamo... Chyba dostałam... - niepewnie mówię, bo nie chciałam dostać, ale dobrze, ze dostałam w domu i to spostrzegłam niż żeby w szkole na pośmiewisko, żeby z brudną dupą wychodzić na korytarz Ufff ! -Czego? Miesiączki? Pokarz majteczki. Z daleka pokazałam mamie jak to wygląda ,a ona potwierdziła, że jednak dostałam. I od razu powiedziała: -To ja idę do sklepu. -Po co? - zapytałam. - Po wkładki dla ciebie. -No ok. Pierwszą osobą, która powinna się zawsze dowiedzieć jest właśnie mama, albo chociaż ktoś komu bardzo ufamy - ktoś bliski ^^ Kupiła mi podpaski z Belli, bo z Always'u jest takie jakieś dziwne, a z belli są godne polecenia, bo ładnie pachną, dobrze wchłaniając i na prawdę są wygodne, że ich w ogóle nie czujesz! :) Jeśli pomogłam, albo chociażby zainteresowałam was tym - prosze bardzo :) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga14 - no to gratulejszyn ! = *** Ja właśnie czekam na drugi ;) Tzn.Powinien być 27,jak już pisałam :D A co do tych dziewczyn - dobrze,że się nimi nie przejmujesz. Jeżeli zobaczą,że Ciebie to nic nie obchodzi,to zostawią Cię w spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga14
o kurde- właśnie przed wrzucniem do pralki powąchałam te majtki- i ja wcale nie dostałam miesiączki! To był ten przeklęty keczup, którym mi te wredne dziewuchy z klasy wysmarowały spodnie! Sorki dziewczyny, ale się pomyliłam XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemka8
no chmm w 3 klasie zauważyłam pierwszy włosek łonowy nie powiedziałam nic mamie bałam się ;/ o pół roku mam biała wydzielina i mnie to wkurza! to już mamie powiedziałam. powiedziała że staje się kobietą:) ale kiedy a raczej za ile będę miała tą miesiączkę !! moja koleżanka miała już jako pierwsza ( jestem w piątej klasie ) za 2 czy 3 lata na prawdę wydzielina mnie wkurza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) co u was??;) Olga; Hmm. Raczej nie wierze żebyś wzięła ketchup za krew... Sorka zapomnialamn nazwy; wydzielina pochwowa pojawia sie od pól roku do trzech lat przed okresem, wiec nie wiadomo kiedy dostaniesz. A jeżeli sluz CIE drażni to nos wkładki higieniczne;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że ostatni wpis Olgi14 był napisany przez podszywacza .. ale nieważne . Chciałam napisac, że nie chce mi się siedziec na tamtym forum i będe wchodzic tylko na temat mój z infinity :) Niby dobre jest to, że tematy są podzielone ale trzeba wszystkiego szukac, można się łatwo pogubic i trudno nadrobic zległości w czytaniu także będe tutaj i w wątku moim i infinity :) To tyle w tej sprawie :) U mnie nic . We wtorek powinnam dostac drugi okres ale oczywiście go nie dostałam. Nie mam narazie żadnych objawów oprócz bólu piersi i lekkiego pobolewania pleców. A co u was ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska; no chyba masz racje;) U mnie ból brzucha, pleców i duzo sluzu..;( I ogolnie to złe samopoczucie, a Juz wczoraj powinnam dostać czwarta, no ale cóż.. Pewnie znowu mnie zaskoczy..;( (ostatnia dostałam na lotnisku;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla: W której kwestii mam racje ?. :D U mnie coraz większy ból pleców i piersi ale brzucha nic a nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska; ze to był podszyw, i w tej ze tamte forum jest uporządkowane, ale łatwo sie w nim pogubic:D Mnie strasznie boli podbrzysze i mam duzo sluzu;-/ No nic.. Wciąż czekam na okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka129
Boże , ale z was dzieci ! Kafeteria to forum dla dorosłych kobiet a nie dla takich dzieci jak wy ! Żal mi was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka; wypchaj sie sianem. Cos ci nie pasi- to wypad! Masz jakieś kompleksy, skoro nie masz co robić. Poza tym co cię obchodzi nasze forum?? A kafe jest dla kobiet, a nie dla dorosłych kobiet. A ja jestem kobieta. A nasz temat jest sto razy lepszy niż tematy pod tytułem "jestem w ciąży??!", "brak okresu po tabletkach.." lub "ciąża po czterdziestce"! To jest dopiero żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla: To jej pojechałaś :D Bardzo dobrze . takich ludzi trzeba tępic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska: dzięki;) sorry, trochę sie wkurzylam z tym wątkiem, ale Juz tam nie bede wchodzić.. Trzeba Sylwunia (memory) namówić żeby wróciła na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×