Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

skorzystam z twoich rad :D ide napuścic sobie wode :) a takto to boli mnie już brzuch, plecy, mam drażliwe piersi i jest mi niedobrze :P A co u was ?. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też strasznie cycki bolą ;( tak że sam stanik mnie podrażnia ;p ale pamiętaj że jak masz okres to nie kąp się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! byłam na forum jakieś 2 3 miesiące temu. U mnie okres sie nie pojawił to czekanie mnie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakrycznie tylko brat sie ze mną chwile podroczy a ja tak sie na niego dre że szok :D nawet głupa nauka raz wzięłam książkę i rzuciłam ją o ścianę i się cała porozwalała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :D a co tam jeszcze słychać u cb aduśka jaki masz rozmiar stanika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wyszłam z gorącej kąpieli :D ja mam 75 B a ty ?. ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troszke grubsza jestem :D 80 B. rozmiar mamy podobny tylko że ja w obwodzie jestem grubsza hah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 52 ; p ale jestem grubaa ;o ale mi sie swoja figura podoba dzięki bogu zaokrągliłam sie ostatnio w odpowiednich miejscach wyciągło mnie do góry i mam taki fajny płski brzuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie dopisze:D Ja gdy mam okres to jestem strasznie rozdazniona, tak samo jak przed. Co do wagi to waze 43 i mam 165 wzrostu. Rozmiar stanika to mam w numeracji niepolskiej 30D nie wiem jaki to rozmiar po polsku... Wiecie Moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , co u was ? :) a co do drażliwości to ja okresu jeszcze nie mam ;( ale tak mnie wszystko ostatnio wkurza ,że masakra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maayla
Hej:) u mnie oky;D Aduska; doda ma 85E!! A poza tym 65 D nie jest takie duże bo jest mały obwód ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maayla
To ja maatyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :( bardzo was przepraszam za to co działo się na moim forum... Wróćcie, błagam bo bez was jest smutno i aż mi się nie chce siedzieć przed kompem... nie róbcie mi tego Wiem że nie było za miło kiedy Phoebe_ wam to powiedziała, (a właściwie tylko lol; )) ale co to ma do rzeczy?! Teraz wszystkie odeszłyście, nawet ona! Wróćcie, błagam! a dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi - www.4u.pun.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle 65D nie istnieje :) może w jakichś specjalistycznych sklepach z bielizną xdd jest ewentualnie (ale rzadko) 65C...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co u was ? u mnie brak śluzu , rozdrażnienie i ból brzucha :( Nie wiem czy to coś znaczy ;P Infinity: Jest D .:P bo moja mama nosi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D istnieje ale z obwodem 65 ? wątpie . przecież taka chuda osoba nie może miec takich za przeproszeniem cyców xd Chyba że ma sztuczne to wtedy inna gadka :P To maatyla mamy takie same miseczki tylko inne obwody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×