Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Miejmy nadzieje że ta podszywaczka przeztanie wchodzić na tę blog. Bo jak jeszcze raz tu przyjdzie to odchodze z tego razem z fortuną i maatylą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdiidix
Witam. Mam pytanie: Gdy ma się dużo ciągnącego się, białego śluzu to po jakim czasie można dostać okresu? Ja mam ten śluz od jakiegoś miesiąca, ciągle czuję jakby się coś ze mnie lało, wczoraj miałam brunatną plamę na bieliźnie. Włoski tam gdzie mają być - są :> Z początku miałam mniej śluzu, teraz jest go więcej. Brzuch mnie nie boli, ale głowa owszem. Mam 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xdiidix:Co do tego białego śluzu, na tym blogu niektóre dziewczyny mają ten śluż jakie 3 lata może i więcej.Więc nie wiem czy po miesiącu tego śluzu możesz mieć okres.A co do taj plamy to raczej jest objawa nadchodzącego okresu ale ja nie jestem ekspertem bo jeszcze nie miałam okresu.Może inne dziewczyny więcej ci podpowiedzą . Napisałam to co wiedziałam;]. A u mnie straszny ból brzucha nie wytrzymuje przed chwilą wziełam Nospe może zadzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 lat raczej w tym wieku dostaje sie okres choc czasami później lub wcześniej . Ja mam 12 i u mnie w klasie już 3 dziewczyny mają okres. Jestem na tym blogu już długo.Chociaż rekordzistkami chyba są:Maatyla i Fortuna.A i ja mam sluż przezroczysty ale już od ok. roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pamiętacie mnie :)? Baaardzo przepraszam że mnie tak długo nie było i mam nadzieję że mnie jeszcze przyjmiecie. Co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, dwa tygodnie temu było mi tak ciepło że myślałam że wskocze do zimnej wody nie wiecie co to mogło być zaczęły mi się te duszności wieczorem a skończyły następnego dnia przed południem macie jakieś fajne propozycje fajnych polskich piosenek kktóre mogłabym zaśpiewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ;) u mnie dobrze , śluzu mniej , nic poza tym . ;) orbitka witaj ponownie ! xdidix może okres się zbliża ? brunatna plama o tym świadczy . a co do śluzu to są przypadki że dziewczyna dostaje okres po tygodniu od pojawienia się śluzu. oczekuj , a spotka cię nagroda :D :p dorka : a jaki gatunek i jaka okazja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki;) Co u was?? U mnie git. Wczoraj myślałam ze mi sie okres skończył a nagle zaczęła ze mnie sie krew łac i miałam plamę na spodniach!;( ale nikt nie zauważył;) Xiidix: nie da sie stwierdzić kiedy dostaniesz. Sluz ma sie od pól roku do około dwóch przed miesiaczka. Brązowa plama Moze świadczyć albo o tym ze zcxyna sie okres albo o tym ze masz plamienie. Gosia: ja długo?? Jestem od strony 160;) co do twojego brzucha. To zrób sobie oklady i masaże. Wypocznij i czekaj:D:D być Moze Juz niedługo:D Ooorbitka: jasne ze Cie pamietam!!;););) Fortuna; co u cb??;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie ogólnie w porządku, martwią mnie tylko moje długie cykle i okropne bóle. Piosenki? Jeszcze się tam żagiel bieli, Gdzie ci mężczyźni, To nie ja, Remedium (wsiąść do pociągu byle jakiego...), Zawsze tam gdzie ty. Pewnie mi się jeszcze coś przypomni, to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski co tam u was . U mnie już po okresie trwał 5 dni .Cieszę się że już się skończył bo taka przybita chodziłam że masakra. Dobrze że Maatyla12 już sobie poszła bo jak czytałam jej wpisay to aż mi ciśnienie podskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ^^ już tu jestem em 114 stron ;pp Orbitka : TAKIEJ ZAJEBISTEJ DZIEWCZYNY JAK TY NIE DA SIE ZAPOMNIEĆ :* u mnie okres przyszedł 3 dni wcześniej i bezbolesne dzisiaj dostałam :D zawsze przed okresem zanika mi śluz ;pp co tam u was hej gosia na forum i hej dorka : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla - śluz nie zawsze ma się tak długo ;) Ja miałam 4 miesiące :P Co tam u Was ? U mnie drugiego okresu nadal brak :( Może niedługo dostanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dosyć dobrze chociaż dzisiaj troche mam zawroty głowy (okres nadal trwa :) ) co tam u cb martyna 12 : ) ? :D ile masz lat ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
hej dziewczynki dłuuuuuuugo mnie nie było przepraszam , ale nareszcie jestem co tam u was ? zmieniło się coś ? XD mam nadzieje że mnie bie zapomniałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×