Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Maarta ; *
Do Sylwia12 - moja koleżanka miała podobny problem. Napisała do tej Pani ginekolog i Ona chciała zobaczyć na zdjęciu tą wydzielinę. Może zrób zdjęcie i jej wyślij ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarta ; *
Sylwia12 zapytałam jej i powiedziała, że to jest miesiączka, chyba że Cię swędzi i piecze miejsce intymne to jakieś zakażenie. Prześlij jej fotkę tej wydzieliny jak jeszcze się pojawi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bo ja mam pytanie czy pierwsza miesiaczka może trwać jeden dzien i badzo skąpa zekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie . !
Przepraszam, wiem że to nie najlepsze miejsce na tego typu pytania, ale musicie mi pomóc. Wczoraj razem z kuzynką znalazłyśmy w pokoju jej brata "UWAGA" wibrator! Nie wiem po co mu to, i mnie to nie obchodzi, ale boję się, bo dotykałyśmy go a potem jak poszłam do ubikacji to dotykałam nieumytą ręką swojego miejsca intymnego (znaczy nie wkładałam palców nigdzie głęboko tylko tak na wierzchu) i tak boję się, że mogę być w ciąży. Wiem, że to dziwne pytanie, dodam, że nie miesiączkuję, ale mam plamienia przedmiesiączkowe więc jeszcze bardziej się boję że już mi "tam" wszystko pracuje i że mogę być w ciąży, po drugie nie jestem pewna że na tym wibratorze była sperma, jeśli była to mogła ona być stara, lub sprzed kilku dni... (nie wiem od kiedy ten zboczuch TO ma), nie czułam na palcu nic mokrego więc nie wiem w jaki sposób to coś przeniosłam do pochwy ale i tak się boję! Czy jeśli nie uprawiałam z nikim seksu, nie miałam wytrysku blisko pochwy to mogłam przenieść sobie nasienie i czy wogóle nawet jeśli ono się znalazło na samym jej wierzchu to mogę...? No wiecie o co chodzi... czy pomimo to jest możliwa ciąża? Błagam piszcie bo umieram ze strachu. Ja mam 14 lat, a moja kuzynka 17, więc dla niej to normalne a ja się boję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarta ; *
Do Ratujcie . ! - jak nie miałaś jeszcze okresu to nie jesteś w ciąży ! Ale jak już będziesz miesiączkować to na przyszłość nie dotykaj takich rzeczy , a nawet jeśli dotkniesz to myj ręce , bo można zarazić się m-in. wirusem HIV. A poza tym nie wiadomo, czy było na tym nasienie jego. Nawet jeśli to zależy ile ono było, bo jak np. ponad 7 dni to były to martwe plemniki więc szanse są 0. Rada od Maarta ; * : Plemniki żyją tylko 7 dni :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie . !
Martaa;* Dziękuję ci bardzo za odpowiedź, pisałam już na wielu forach i wszedzie piszą, że nie ma szans, dziękuję;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenkkkkka
ja mam 13 lat ide do 1 gim. wszystkie dziewczyny z klasy oprócz mnie maja okres i wieksze piersi ode mnie a ja jedyna czuje sie odrzucona . mam włoski wszędzie i wrażliwe piersi od ok. półtorej roku i sluz od około 2 lat ale teraz wpadłam w jakiegoś doła i czuje sie zniechęcona i zmęczona , mam od 2 dni mocne bule brzucha za ile moge spodziewać sie okresu plis odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie . !
Może ktoś jeszcze coś napisze na mój temat...? Proszę... Wiem, że to raczej niemożliwe, na wszystkich forach mi to piszą, ale i tak mam obawy... Nie martwię się już tak bardzo tylko proszę piszcie jeszcze co o tym myślicie ... Do madzialenkkkkka: Nie martw się, na pewno w swoim czasie dostaniesz okres, ja skończyłam pierwszą klasę i jeszcze nie mam, ale ostatnio 1-5lipiec miałam brązowe plamienia, jeśli to już był okres to i tak nie ma szans żeby moje obawy były prawdziwe???? Piszcie proszę;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenkkkkka
do Ratunku .!: jeśli okresu dostałaś po fakcie to raczej nie powinnaś sie martwić a jeśli przed faktem to ja nie wiem cio to może znaczyc bo ja zabordzo nie znam sie na tego typu sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie . !
Dobra, jeśli jeszcze coś wiecie to piszcie, ale sama uświadomiłam sobie, że tak się wtedy wystraszyłam i wymyślałam nie wiadomo co:P Nie ma szans żebym wtedy przeniosła jakiś plemniki bo nic nie czułam na ręce, a przecież powinnam mieć coś mokrego na palcu prawda? Jeśli nie nie było to to przecież nie możliwe... Poza tym nawet już sama nie wiem czy dotykałam ręką miejsca intymnego (nawet jak już to papierem podczas WC:)) A to plamienie to sama nie wiem czy to był okres, nawet jeśli tak to był to pierwszy, więc tak od włożenia TAM palca nie zajdę w ciążę, a nie uprawiam seksu...:) Piszcie czy się zgadzacie...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie . !
Marusiu, dziękuję pocieszycielko moja...;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie . !
Miało być "MarTusiu" :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
hej mam małe pytanie ostatnio parę dni temu miałam strasznie dużo śluzu ! po prostu się ze mnie lało :( a teraz go nie ma wcale i jakoś mi tak niezadobrze zbiera mi się na mdłości i pobolewa mnie brzuch .CZY któraś z was tak samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduuu$
Do fructa11: Ja tak jeszcze nie miałam. A ty już miesiączkujesz? Bo to mogą być objawy nadchodzącej miesiączki :) Wiem, że to może nie najlepsze miejsce, ale może ktoś mi odpisze: Chodziłam do V klasy pływackiej. Chcę się wypisać, bo z nikim nie umiem się dogadać. Mama jednak nie chce mnie przenosić, bo chce żeby pływała, bo jestem w tym dobra. POMÓŻCIE, JAK MAM JĄ PRZEKONAĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
powiedz mamie że dla ciebie ważniejsze są dobre relacje z rówieśnikami niż pływanie bo zawsze możesz się zapisac na prywatne lekcje z instruktorem. ja sobie nie wyobrażam że miałabym chodzic do klasy gdzie nie mogłabym sobie z nikim pogadac :) pogadaj z mamą szczerze co chciałabyś zmienic ;) myślę że cię zrozumie;) a pierwszego okresu jeszcze nie miałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
pogadaj z mamą szczerze o tym :) powiedz że dla ciebie ważniejsze są dobre kontakty z rówieśnikami a przecierz możesz się zapisac na lekcje z instruktorem; myśle że cię zrozumie ;) a miesiączki jeszcze nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduuu$
Dzięki fructa :) Spróbuję pogadać. Według mnie jesli jeszcze nie miesiączkujesz, to mogą to być objawy pierwszej miesiączki, ale dokładnie to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Ja za to dzisiaj mam cały dzień nasilony bezbarwny śluz, jest taki gęsty i lepki... Od kilku dni boli mnie żołądek... Czy to może mieć jakiś związek ze zbliżającą się pierwszą miesiączką? Wcześniej pisałam, że 1-6lipiec miałam brązowe plamienia... Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
sylwia12 : ja też miesiąc temu miałam taki śluz gęsty i bóle brzucha ale słyszałam że śluz przed okresem jest przezroczysty i rozciągliwy albo wcale go nie ma . pamiętaj jednak że każdy organizm jest inny i wcale nie musisz miec tak jak większośc dziewczyn ;) a jeśli miałaś plamienie to na początku sierpnia spodziewaj się okresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Ok, dziękuję fructa11 ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
nie ma sprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarta ; *
Cześć. Dziewczyny 8 okres spóźnia mi się już miesiąc i kilka dni :(. Przed chwilką wchodzę do kibelka a tu na majtkach ok. 2-3 cm plama pomarańczowej wydzieliny , na papierze toaletowym nic. Co to znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mam 15 lat, jak każdy człowiek ja również jestem ciekawa i chciałam spróbować masturbacji. Juz nigdy tego nie powtórze. To było w piątek. W sobotę i w niedziele nic sie nie działo. Dopiero w niedzielę wieczorem zauważyłam, że leci ze mnie jasnoróżowy śluz, a na majtkach jest zaschnięty jasnobrązowy. Włożyłam na noc wkładkę, rano była czysta. Dopiero tak w poniedziałek koło 10 zauważyłam brązowy śluz, a około 12 krew, leciała mi najpierw ze śluzem, a potem już sama. Na wieczór umyłam się i założyłam na noc podpaskę, rano dzisiaj wstaje i była ona lekko poplamiona (bardzo lekko), potem do godziny 15 leciał mi znowu jasnobrązowy śluz, a teraz już nic. Co sie ze mna dzieje? Jeszcze nigdy nie miałam miesiączki, a boje się że to przez tą masturbację ;( Czy to tylko zbieg okoliczności? I daczego teraz nic mi nie "leci"? Co jest, przecież okres powinien trwać 4-7 dni średnio. A u mnie rzekomo "był" 1,5 dnia niecałe, o ile to był okres. Co o tym myślicie? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam trochę przezroczystego śluzu, takiego raczej rzadkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
do maarta ; * to może byc plamienie. zależy czy wcześniej miałaś plamienia między okresami czy nie . to że się spóznia to nic poważnego bo to dopiero 8 okres mila 10025 to mogą byc bóle przedmiesiączkowe ale równie dobrze masz po prostu niestrawnośc albo coś :p urojona nie potrafię ci odpowiedziec :( może to zbieg okoliczności :) raczej mało prawdopodobne żebyś coś sobie uszkodziła, ale nie jestem expertem i nie można zdac się na mnie w 100% sorki za błędy ale na klawiaturze nie działa mi ,,ci'' z kreską :P trzymajcie się ; ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Urojona, mi się wydaje, że to mogą być plamienia przedmiesiączkowe, prawdopodobnie niedługo dostaniesz okres, a masturbacja to nic złego, nie musisz się martwić, że "TO" robisz bo to raczej nie możliwe żeby te plamienia były przez nią, już raczej to to jest zbieg okoliczności... Tak mi się wydaje, ale pewna też nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, dzięki. A w jakim czasie po plamieniach występuje prawdziwy okres, oczywiście nie pytam o dokładny termin, bo nierealne jest to stwierdzić, chodzi mi tylko o przybliżony czas (za tydzień, miesiąc, 2 miesiące)-tak mniej więcej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×