Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość telekamcia

szczuply chlopak i przy sobiedziewczyna

Polecane posty

Gość telekamcia

szczuply chlopak i "przy sobie"dziewczyna...czy taki zwiazek sie uda???mam chlopaka , on jest taki szczupluutki, a ja jestem nie za gruba ale taka przy "sobie" ..mam troche tu i owdzie...w biodrach mam 100 czy to duzo????a stanik 85B ????????a moj chlopak w pasie mierzy z jakies 65 cm.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t***a jasne
jakby wymiary miały znaczenie...... oj głupiutka ty jesteś ;-P .chyba dlatego ten związek może się nie udać..... a może on takie lubi ;-P okrąglutkie i głupiutkie ;-P ;-P ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrazem
szmaciara z ciebuie idealisto z marsa...............jak kocha.......poprostu wiecej ciala do kochania i przynajmniej jak ja pociska to nie lamie mu sie w pol jak te chyude szkapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telekamcia
t***a janse....moze i masz racje......w koncu mowi ze kocha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0_18stka
jestem szczuplejsza, ale uwazam sie tez za 'przy sobie' kazdy facet ktorego miałam był szczuplutki i wysoki. może to juz tak jest? :D jasne ze moze wyjsc taki związek, a moze nawet ma wieksze szanse. ;D powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telekamcia
dzieki telekamcia. ja tez kiedys szczuplejsza bylam....ale nieistety od tabsow anty mi sie przytylo....coz takie """uroki""""hormonow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkiolina
u nas tez tak jest... aaaa jak sie kochamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telekamcia
a czy mozemy sie bawić w taka zabawe nie wiem jak to sie nazywa, ale chodzi o to , ze na przyklad ja robie na niego kupe a potem on na mnie? Wstydze sie mojej kupy, bo czasem zdarza mi sie zapchac ubikacje poteznym klockiem a nie wiem jakby to spadlo na niego to moze by go przygniotlo? jak uwazacie, bo kreca nas takie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhmmn
a co jeśli dziewczyna jest naprawdę gruba a chłopak naprawdę chudy? :( już nie chodzi nawet ot o że to komicznie wygląda, ale co np w sytuacjach intymnych, to bardzo ogranicza gamę 'możliwości' w tej kwestii.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety, ja sądze, ze to czy wam, sie uda czy nie to juz na pewnoi nie zlaezy od tego ile wazycie, i czy jest róznica bardziej w rta czy w druga strone, wiec nad tym nie ma co gdybac, jak ma sie udać to kilogramy nie mają tu nic do rzeczy... moze faktycznie w sytuacjach intymnych należy troszkę bardziej poszukać dogodniejszych pozycji, ale to nie problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhahahha
idealista z marsa to facet :P i to całkiem niezła dupa z niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×